Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ja nie mam slonka w sercu bo prowadze wojne z mamutosem ;) ide na poczte :P a ty dostalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSZLO O FORMULE 1 💤 on chcial ogladac to a ja film :P:P dzieki za foty :D te pampuchy to smacznie wygladaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to kupic sobie drugi tv i po wojnie:P Ta, ładnie wyglądają, a jak smakująąąąąąąą...eccccch pyszotka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czeko bo my mamy tak przeogromne mieszkanie ze nam jeszcze tylko drugi TV tu potrzebny :P nastepnym razem jak bedziesz robila pampuchy to ja sie wpraszam na obiados ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeko ty przeczytaj lepiej to bo ja malo sie nie posikalam ze smiechu :D:D leze i kwicze 💤 \"Dinozaury żyły w tych samych czasach co ludzie - przecież Polacy zapamiętali smoka wawelskiego - mówił w sobotę ojciec ministra edukacji narodowej, europoseł LPR Maciej Giertych To fragmenty sobotniego wykładu dla wszechpolaków z Akademii Orła. Prof. Giertych obalał teorię ewolucji ponad godzinę . Słuchaczy było niewielu (ok. 50 osób), wśród nich rzeczniczka MEN Kaja Małecka i szef gabinetu politycznego Romana Giertycha Paweł Sulowski. Maciej Giertych podważał naukowość dowodów potwierdzających teorię ewolucji. \"No bo co się stało z rączką myszki, zanim stała się skrzydełkiem nietoperza? Jaka może tu być część pośrednia? Mysz ruszała łapką, aż w końcu pofrunęła\" - ironizował Giertych mówiąc o ewolucji. Druga poszlaka wskazująca na słabość teorii ewolucji - zdaniem Giertycha - to dinozaury. - Badania pokazują, że dinozaury były współczesne ludziom. Ze wszystkich kultur docierają informacje, że je pamiętamy. Szkoci - potwora z Loch Ness, my - smoka wawelskiego, a Marco Polo pisał, że smok był zaprzężony do karety cesarskiej w Chinach - przekonywał Giertych. \"Jeden z naukowców pokazał mi zdjęcie amerykańskiego boksera. Miał wszystkie cechy neandertalczyka. Tacy ludzie są wśród nas. To rasa człowieka, kiedyś może bardziej rozpowszechniona, ale wciąż istniejąca\" - mówił Giertych. Więcej o wykładzie Macieja Giertycha w \"Gazecie Wyborczej\".\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeko no wiesz! mnie te idiotyzmy rozbudzily :P Boze! my zyjemy w kraju imbecyli, karzelkow z mania wielkosci (tu wiadomo kogo mam na mysli :o) i radia maryja 💤💤 💤 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie brak słów na to wszystko eeeeeeeeeeecccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhhhh niby wykształceni....ech... masz jeszcze takie kwiatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez..to wszystko to pojebani ludzie, ktorzy sprawili ze nie mam ochoty mieszkac w Polsce :o:o a co do kwiatkow to hmm wlacz wiadomosci codziennie to co minute takie leca :P a ostatnio czytalam ze emerytura bedzie uzalezniona od ilosci dzieci a dostep do srodkow antykoncepcyjnych bedzie ograniczony :o:o czaisz? (mam nadzieje ze tego nie przeglosuja) kurwa nie nawidze polskich politykow 😡 😡 😡 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu;) Amfa, weź wyluzuj bo bez tego to się nie da:O ja już nie wiem jak na to wszytsko patrzec, śiac się czy płakac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka: kilku politykow polskich oczywiscie cenie i uwazam ze sa madrzy, inteligentni itp, jednak nie zalicza sie do nich zaden z politykow ktorzy sa przy wladzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym sie tym nie interesowala to pewnie bym wyluzowala a tak to sledze losy polityki odkad wygraly kaczki i powiem ci czeko jedno.. tu trzeba plakac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest najgorsze? ze odkad wygraly kaczory to i ludzie stali sie inni.. ich sympatycy patrza na drugiego czlowieka jak na potencjalnego zlodzieja, wszedzie pelno nienawisci, kraj podzielony a wiekszosc ludzi chce stad spieprzac. A jeszcze gorsze jest to ze przypisuja sobie nie swoje zaslugi! spadek bezrobocia? ok spadl ale dlatego ze ludzie wyjechali, gospodarka sie poprawila? tak, ale dlatego ze oni sie do niej nie wpieprzali a to Balcerowicz zostawil gospodarke na takim poziomie jakim jest teraz. poza tym oni nie przyjeli zadnej ustawy! a powiem wam ze dopiero po mniej wiecej 1,5 roku od uchwalenia ustawy sa widoczne jej skutki, w zwiazku z powyzszym:sciemniaja! madrzy ludzie nie wierza w ani jedno ich slowo, glupcy staja za nimi murem a im chodzi tylko i wylacznie o wladze o nic innego..i wcale nie chodzi im o kraj. dziekuje za uwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kamilcia jest juz nas 2 a tu cos speszal : Po wielu latach do nieba trafili prezydenci: Putin, Castro i Kaczyński. Siedzą sobie na niebieskiej łące i płaczą. Pan Bóg to dojrzał i pyta o powód ich żalu. - Nie udało mi sie do końca stworzyć wielkiej Rosji - powiedział Putin. - Nie martw się, pokazałeś im drogę. Dalej pójdą sami... - Trzymałem naród za mordę, nic ode mnie nie mieli - ubolewa Castro. - Nie martw się, za rok na Kubie znajdą ropę i bedą mieli dobrobyt - uspokaja Bóg. Następnie Bóg spojrzał na Kaczyńskiego, przysiadł się i ... też zapłakał. ------------------------------------------------- Po czym się poznaje, że polityk kłamie? - Po tym, że porusza ustami... ------------------------------------------------- Nowe przedmioty od 1 września: a) religia z elementami fizyki b) religia z elementami biologii c) dewocjonalia- zajęcia praktyczno-techniczne Skala ocen z zachowania: przewielebny wielebny ledwie wielebny niewielebny 666 --------------------------------------------------- Szejk Abdullah gdy dowiedział się co się dzieje w Polsce, z dobrego serca wpłacił 1 mln $ na operację rozdzielenia bliźniaków. -------------------------------------------------- Co wyjdzie z koalicji Kaczyńskiego z Lepperem? - Kaczka w buraczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Iraku żołnierz amerykański i polski dyskutują sobie po służbie\" Amerykanin: - Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Jonny Cash and Bob Hope too! Na co Polak: - We have Kaczyński and... no wonder, no cash and no hope...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×