Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Wybiła 14 teraz trza zamknąć Wypozyczalnię i rozstawic te sterty ksiązek na pólki;) i mam gimnastykę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeee..............🌻 znowu pusto................ u mnie pada deszcze tzn leje deszcz pogoda jest do d... i moje samopoczucie tez mam goraczke ,leb mnie peka i wszystko mnie boli :( a najfajniejsze jest to ,ze zaraz ide do wyrusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wruuuuuuuuuuuuuuuu ccccccccczzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee u mnie pogoda taka jak u Ciebie;) bardziewna!!!!! I jakos takos nijakos:D lecz sie, kuruj sie i nie dawaj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dobranoc idu spać z zulinką i juleczką dziś pilnowałam i dalej pilnuję mojej siostrzenicy,bo maj sisters pisze jutro próbną maturę i sie cały dzionek uczyła kopas w dupas na szczęście dostała i ma jej pójść dobrze,bo jak nie to wpie.....dostanie śpijcie słodko kochane🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :)) Moja siostra też dziś pisze próbną... ech, ale to chyba ja się denerwuję za nią, hihi i dobrze, bo nerwy tam nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu:D ale dziś ciepło... latam w bluzeczce z krótkim rękawikiem... a teraz na sniadanie ide...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w czytelni musi byc ciszzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D co tam u ciebie slychac ???? co tam u amefki dawno jej nie widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Wru....przetrzyj no se okularki:P ja dziś wypozyczalnie okupuje:P U Amfy - oki;)Wczoraj chwilke gadulcowałyśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mistrzuniu :D jestes wielka >>>>>>> . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . .w czytelni :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×