Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kochana kasiu,katarzynko 😘w dniu twoich imienin.... Marzeń, o które warto walczyć! Radości, którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być! Nadziei, bez której nie da się żyć! . . . . . .*..*..*.. . .. .. ..*..*..* . . ..*... . .. .. . ..*..*... .. .. .. .. .* ....*.... .. ... .. ....*... ... .... ... ....* ...*... .... ... .... .... ... ... ... ... ..* ....*.. ... ... ... .... .. .. *.*.*.. ...*.*.* ... ...*.. .. ... ... .....*... ... ....*... .. ...* .... .....*..... ....... *..... ..... .... .... .....* .... ..... ...*.... ... .. *.... ........ ... ......* ... ...... ........*.... .....*..... .... .....* ...... .... ..... .......*..*... ....*..*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy na mnie mówicie ? Kluska ?! ja wam dam !!!!! niedobre stworzenia :D Kasiu, wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 🌻 Zooozia, powodzenia i bądź grzeczna :D Ciociu Agami , dziękujemy za życzenia ! Kamilcia , dzieki za pocztę. A ty Wróżka namnie Kluska mówisz ? no czekaj ty ! to ja tobie prezenty na urodziny a ty we mnie kluskami ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winaaaaaaa............albo lepiej wódki:p a ty co wrózia???????ciacho to masz w robocie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wino i ciacho i czipsy i śledziki w sosie pomidorowym z rodzynkami śledziki w sobie majonezowo-jogurtowym z róznościami rybka po grecku makowiec z wiórkami kokosowymi piernik przełożony zemem i polany biala polewa z kolorowa posypka deser galaretkowy z owocami i bita smietana sałatka pieczarkowa sałatka tuńczkowa i takie cos\"witajcie wszyscy razem\" - duszone rózności-papryki,cebulka,pomidory i pieczarki i podsmazone parówki i ryż ugotowany i fasolka czerowna i przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dawaj te śledziki:)witajcie zagubione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari zagubiona duszo :D kasia grzej do nocnego po czysta bo tego wina ci nie starczy zjawiaja sie nocne marki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×