Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

cześć🖐️kochane jeju co za tydzień.........robota goni robotę😠 nie mam czasu na nic:(:( a wiecie co ten mój durny mamut wymiślił mi na dzisiaj????????????? kupił świnię oszołom jeden,jak bym do mięsnego miała milion kilometrów;) niby dobrze,bo dużo taniej wychodzi............ale ja będę tańcowała z tym knurem do jutrzejszego rana chyba 😡 pozdrawiam babeczki i miłego,słonecznego dnia wam życzę u mnie wiosna:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami;) Oja...prześlij mi peto kaszany i kiszczonke co?????????????????????? UWIELBIAM:D Dasz sobie rade:):):)No toż przeciez k obieta jesteś!!!!:D A nie ma to jak swój wyrób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami ,właściwie skojarzyłam,że mamut Ci kupił połówkę ,a tu cała świnia hłe hłe hłe trzeba to opić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! świnia cała.............tzn.martwa:):):):):):)ale wieeeeeeeeelka flaszka się mrozi......... ale zimne winko jest to........\\/ \\/ \\/ \\/ \\/ \\/ chlup:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz kasiu jaka ty domyślna jesteś??????????? oczywiście ,że w polewaniu,bo przecież łapy to ja po pachy mam upier.............a pić sie chce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, no ba!!! Ęteligętna w końcu jestem, co nie?:D:D:D:D:D No to teraz na drugą nózkę???rączkę???hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, jednym słowem spadłaś z 3na2 :Dale i tak jesteś na gorze (stronki)🌻pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ccccccccccccccccccccccczzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeee Wru;) jakie tam sprzątanie;) Jeszcze czas na to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka to chyba w willi mieszka bo tyle czasu jej nie ma .:D Cześc dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak willa :D to bylo wielkie sprzatanie z zakupami :D teraz dopiero robie obiadek;) pozniej chwila relaKsu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrózia, ale sie długo relaksujesz:Dobry wieczór Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×