Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kurna wiem,ze wesoło;) ale i w domu tez miałam wesoło, bo impra była z tańcami u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeee ale mam dzis pechowy dzień nie wiem ,czy smiać się czy plakac :D gorna warga tak mi spuchla ,ze wygladam jak Murphy z filmu gruby i chudszy 😭........normalnie swietnie ciekawe jak mam sie ludziom pokazac :) a jeszcze ciekawsze to nie wiem od czego ..biore antybiotyk ..........moze od niego ?????? mam nadzieje ,ze do jutra mi przejdzie ,a jak nie😭 to ware bede miala do ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D warę mam juz spoko........ zeszlo :D wygladam jak czlowiek :D Kasia nie za duzo wolnego ,az 2 dni???????? :D opieka na dziecko Ci sie nie nalezy :P kamilcia kopa lat :) dzieki za pocztyliona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia noooooooooooooo fajowo ,ze wara wrocila do ludzkich rozmiarow :D kamilcia ,a gdzie to sie na urlopiku wloczylas :) czyzby po Paryzu ????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :d rozumiem wiesz czytam ciekwe recenzje knig nawet mnie to zaciekawilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kamilcia nie pekaj teraz rob wypad do Wloch ;) kasia ale chyba w bibliotece jeszcze ich nie ma ? jak myslisz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×