Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzegrzułka

2M + K???

Polecane posty

Gość Grzegrzułka

Nie wiem czy był ty już taki topik,ale mam pytanie do Pań które już tego próbowały.Czy wam się podobało,co było naj.....i czy to powtarzacie czy była to tylko jednorazowa zabawa-ot przypadek? A do wszystkich Pań-czy naprawdę aż tak dużo kobiet ma takie fantazje i czy w sprzyjających okolicznościach miałyby ochotę je zrealizować? :) Zdraw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrzułka
A ty skąd Walet to wiesz? Od Ojca dyrektora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMegi...
Ja kiedyś byłam w takim układzie i było super. Dwadzieścia dwa paluszki ;) które cię pieszczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrzułka
Coś więcej Megi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikam do zlewu...
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrzułka
Murcielago może coś więcej-please.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Tomasz.
Hmm.. trzeba jakoś ludzi straszyć więc wymyślono niebo i piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super
czy wy nie możecie tak po prostu pogadac o ruchaniu ? coscie się tego nieba przyczepili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni tak ruchaja
jak gadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrzułka
Murcielago........... Nie daj się prosić:)...............please. Opowiedz coś.....co ci się najbardziej podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrzułka
Ciekawe-wstydzicie się Panie czy nie ma już więcej takich które próbowały i się im podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej podniecajaca jest wlasnie ta swiadomosc \"Wow, mam 2 super facetow w lozku!!! Tylko dla mnie\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do wstydu
to nie ma przed kim, ale opisywanie takich rzeczy jest chyba troche dziwne spróbuj - zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrzułka
Dlaczego opisywanie może być dziwne?Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do wstydu
ponieważ każdy odczuwa inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
ja miewam takie fantazje a niedobrze mi sie robi na sama mysl ze moglyby zostac zrealizowane, nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co takiego strasznego w tym co mowie skoro nie powiedzialam prawie nic :P A tak poza tym to jakim cudem cos moze byc fantazja moze Cie rowniez przyprawiac o mdlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrzułka
co do wstydu--i właśnie o to chodzi żeby każdy opisał swoje własne odczucia. Murcielago--myślę że to o mdłościach nie było strikte do ciebie,nie stresuj się... Tak se --dlaczego mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se
Murcielago, przeciez ja nie pisalam do ciebie i wogole nie odnosze sie do twojej opinii. Zreszta nie uwazam zeby bylo cos zlego w tym co dorosli robia "w lozku" za wspolna zgoda. Ale ja osobiscie mam silna blokade obyczajowa a sex wiaze z uczuciami, wiec wiem ze taki trojkat bylby niszczacy dla mojej psychiki. Wiec czym innym jest dla mnie samo wyobrazanie sobie aktu seksualnego (wtedy nie mysle o zaleznosciach uczuciowych jak i o praktycznej realizacji takiego trojkata - jak zachowywac sie naturalnie, jak patrzec sobie w oczy..) a czym innym wprowadzanie w czyn. Zreszta mam taka wyobraznie ze real nie jest w stanie nadazyc i lepiej zeby nie nadazal. Dam taki przyklad, powiedzmy ze wyobrazam soebie akty dominacji - uleglosci i to mnie podnieca. Ale jednoczesnie doskonale wiem ze w rzeczywistosci czemus takiemu towarzyszylby bol, ze wowczas myslalabym za bardzo o tym co sie dzieje i nie bylabym w stanie odczuwac przyjemnosci, ze czulabym z partner nie szanuje mnie, ze jest to uklad wieloznaczny uczuciowo, ze jestem blisko przekroczenia granicy za ktora jest samotnosc, wstyd, niezrozumienie, pogubienie emocjonalne, krzywda wyrzadzona komus... Dlatego moge dobrze sie bawic w wyobrazni a nigdy nie zrealizowac, tym bardziej ze rzeczywistosc nie jest taka jak sobie wyobrazamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrzułka
Świetnie to ujęłaś. Może tylko mała poprawka-"rzeczywistosc bardzo często nie jest taka jak sobie wyobrazamy" Fajnie-dzięki. Ale są tacy którzy lubią realizować swoje fantazje??? Nikt więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se -> Wiesz, zgodze sie z Toba :) bo to co zrobilam, zrobilam z facetami, ktorych lepiej chyba juz znac nie moglam (nie wchodze w szczegoly). Nigdy bym sie na cos takiego nie zdecydowala z kims obcym. Tak samo w klubie w weekend - nie wyobrazam sobie przygody na jedna noc, nie umialabym sie chyba \"otworzyc\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrzułka
OOOOO a co to klub weekendowy?Uchyl rąbka tajemnicy? Murcielago-czyli rozumiem że to nie była jednorazowa przygoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrzułka
Hmmmmm. znaczytsia spodobało się;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×