Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jego laleczka

On powiedział ,że stanie mi się krzywda jak go zdradze

Polecane posty

Gość smuutny john
przeciez nie powiedzial jaka krzywdas, moze psychiczna :P a co, masz zamiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak spytałam co zrobi nie chciał powiedzieć mówił tylko zrób to to się przekonasz. Nie john nie mam zamiaru go zdradzać. Ale czy to co powiedział to normalne jak to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safirka
wiesz co nie wiem jaka jest sytuacja ale dla mnie taki facet bylby juz skreslony!!to jest zwykly szantaz i straszenie Ciebie. a wydaje mi sie ze w zwiazku powinnas czuc sie bezpiecznie. w zyciu bywaja rozne sytuacje, czlowiek jest tylko czlowiekiem i niech on nie bedzie takim hojrakiem. a jesli mysli ze Cie tym straszniem zatrzyma przy sobie to powinnas mu powiedziec ze sie myli. dziewczyno nie daj sie zastraszyc i zostaw tego buraka!! ale to tylko moje zdanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj od niego predko
obrzydliwy facet. Bedzie coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś pewna, że to było na poważnie? ja np. często zwracam się do ludzi słowami \"bo Cię skrzywdzę\" albo coś w tym stylu. i to jest żart. jeśli jednak mówił to poważnie.... z jednej strony przecież nie zamierzasz go chyba zdradzić, więc czym się przejmować? z drugiej strony jeśli np. będzie Cię podejrzewał tylko o zdradę, to może byc niebezpieczne.... pogadaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam się go bac. jesteśmy pół roku ze sobą nie przypuszczałam że powie mi coś takiego wogóle nikt mi nigdy tak nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym że pomimo tego jest mi z nim dobrze niewiem czemu tak powiedział. A jeśli bende chciała odejść i mi na to nie pozwoli ludzie co ja mam robić?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj laleczko moj topik\" grozi ze mnie zabije \" hna uczuciowym ... tez bylam z nim pol roku ,tez wielokrotnie mi to powtarzal, to co przechodzilam i przechodze to cos strasznego.... teraz jest juz jakby troche lepiej ale psychicznie jestem wrakiem czlowieka. przeczytaj uwazaj uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _szybka_
widze ze faktycznie się go przestraszyłaś a w jakiej sytuacji on Ci to powiedział? na imprezie czy jak byliście sobie sami razem? dobrze Ci tu radzą lepiej na niego uważaj bo taki typ lubi uzależniać od siebie. twoje życie może sie zamienić w piekilełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli facet na
dzień dobry się odgraża i stara się ciebie zastraszyc to radż powiedz mu ... żegnaj, bo i tak nic dobrego nie bedzie z takiego związku, no ale ty rób jak uważasz, bo to twoje życie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _szybka_
jest starszy od Ciebie?? słuchaj małej blondyneczki - ona ma "niestety" doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest takie ...
stare powiedzenie, że jeżeli ktoś komuś coś wmawia, to właśnie takie ma intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były też tak mówił...i co - zdradziłam i żyję, i jestem 100 razy szczęśliwsza niż byłam z tamtym...recepta: zdradź go z kolesiem który jest znacznie większy niż ten co ci grozi, i najlepiej niech ten nowy ma dużo kolegów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mi to mówi przynajmniej 1 w miesiącu-używa innych słów np. ...że mi głowę urwie i nasika do środka-jak go zdradzę :D pewnie twój partner ,,zaznaczył\'\' tylko swoje miejsce ;)-nie popadaj w paranoję,jak się boisz to mu to powiedz..i dopiero wtedy wyciągnij wnioski: czy świr,czy zazdrosny o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam mu że zaczynam się go bać prze to a on na to że dobrze to może go nie zdradze dzieki temu. Jak go rozumiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEDZ MU,ŻE MÓWISZ TO NA POWAŻNIE a takimi słowami 1.robi ci przykrość a poza tym zastanawiasz sie czy ma równo pod sufitem-oczywiście innymi słowami niż ja tu napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja taki słów nigdy nie brałam na poważnie...bo znam swojego ananasa i jego ,,chorobliwą\'\' zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×