Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Archanioł Z-ca

Wychowałam sie na 1szej edycji BRAVOgirl itp. fotostory

Polecane posty

Gość Archanioł Z-ca

Wczorej w nocy na tvn oglądałam program UwAGA - głównym tematem była szkoła i sex. Pokazano nagranie z telefonu komorkowego jakie zrobiła sobie pra gimnazjalistów w szkolnej toalecie - szokiem było że ona miała tam mu robić jak to sam nazwała lodzika.W domku obiecywali sobie zadziałać lepiej. Wine po trochu zrzucano na szkole rodzicow a przedewszystkim czasopsma typu bravo dziewczyna Ja tez czytywałam takie gazetki ale z porad na temat sexu wyciagnełam to co należało- nie zgodziłam sie na sex bez prezerwatywy bo moj chłopak twierdził że zdązy Jak wspominacie takie lektury ?Czy w was obudzały jakies pragnienia , przymus do uprawiania sexu moze tez w czyms pomogły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to czytywałam
mnie tez nie zdeprawowały, raczej nawet odpowiedziały na niektóre pytania zanim zdążyłam je zadać :) i starciłam dziewictwa z ciekawości w wieku 13 lat, ani nie sypiałam z kim popadnie, bo tyle seksu w tych gazetach... ale kogoś trzeba obwiniać :| tak a propos - kiedy będzie powtórka tego programu? bo przegapiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ApplePie
Ja zaczynałam zawsze numer od fotostory- zbierałysmy sie na schodach podstawówki i zwypiekami na policzkach czytałysmy :) smieszne to teraz Ale najwięcej sensacji wzbudzała rubryka listów do redkacji -nie pamietam Zapytaj kogoś tam :) A najlepsze były plakaty Bakstreet Boys - no coż takie pokolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×