Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fetish

Wasze kremiki na BIUŚCIK

Polecane posty

czego oczekiwałam? na pewno nie cudów, które naobiecywał producent ale akurat mi ten krem nie dał absolutnie nic....tak jakbym sie posmarowała zwykłym balsamem czy nie wiem kremem nivea a nie specjalnie do biustu przeznaczonym preparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokakola
ja zaczęłam używać żelu AA ujędrniająco-napinającego. stosuję do od prawie 2 tygodni raz dziennie, ale poprawy jakoś nie widzę. ćwiczę biuścik od miesiąca, a moje 80C jak dyndało,tak dynda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten evelinne
jest drogi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten zel AA rzeczywiscie jest bardzo slaby...Ja stosowalam go tylko pod koniec karmienia piersia, bo jest to preparat rekomendowany przez towarzystwo ginekologiczne dla mam karmiacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1985
caly czas uzywam tego balsamu modelujacego Dr Eris body art, uzywam 2 razy dziennie, rano i wieczorem i zmierzylam sie i mam pol cm wiecej w obwodzie!! nie chce mi sie wierzyc w to, w ogole jest jakby pelniejszy... jeszcze rozumiem po miesiacu, ale ja stosuje ten balsam od tygodnia i 3 dni dokladnie! po prostu jestem w szoku i nie zostawie go juz!:P zaznaczam, ze przed kuracja sie mierzylam i to nie przed okresem, kiedy biust sie troche powieksza... i naprawde mialam 80 cm max nawet nieraz 2 czy 3 mm mi brakowalo, a teraz mierzylam i mam 80,5 cm! mierzylam kika razy, bo myslalam, ze cos nie tak, teraz tez nie jestem przed okresem, po prostu rewelka, ani troche nie zaluje, ze wydalam wiecej kasy na to, poza tym ten zapach mmm, super sie wchlania, extra nawilza, naprawde go polecam:) chyba polece neidlugo znowu do tego sklepu kupic ten balsam, bo mieli go bardzo tanio o 11 zl mniej niz powinien kosztowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1985 - do cuuuu
mam pytanie jeszcze do cuuuu mam nadzieje, ze jeszcze tu zajrzysz:) ile czasu stosowalas nieprzerwanie czy nadal stosujesz ten balsam? i o ile zwieksyl Ci sie rozmiar (w cm) ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuu
czasem zaglądam :). Eris stosuję już będzie z miesiąc (jest jeszcze pół tubki!), raczej nie zwiększył się a ujędrnił na tyle że wydaje się większy i pełniejszy (mój facet myslał, że jestem w ciąży :), gdzieś o pół numera tak więc mam 75B - i to mi w zupełności wystarcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to chyba duza
różnica skoro myslał ze jestes w ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuu
faktycznie, biust jest jakby pełniejszy podniesiony, przez co wydaje się większy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1985
cuuuu no jesli wydaje sie pełniejszy to troche na pewno ma wiecej w obwodzie, szkoda, ze nie potrafisz powiedziec ile w cm hehe ja na serio mam na pewno o pol cm wiecej i rzeczywiscie pelniejszy, naprawde strasznie jestem zadowolona, dzieki cuuuu! bo gdybys o tym tu nie napisala, to w zyciu bym go nie kupila, dzieki, dzieki i jeszcze raz dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ktory powieksza
eveline czy eris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1985
ja caly czas pisalam o balsamie modelujacym Dr Irena Eris z serii body art :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyndownica
dziewczyny! czy jak wcieracie żele i kremy, to czy omijacie brodawki? czy też rozprowadzacie go równomiernie po całej powierzchni łącznie z sutkami? n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuu
inka - po to jest to forum, żeby sobie pomagać w naszych kobiecych przypadłościach :) :-D. No ja mam większy biust o pół numeru czyli 75B, ale takie pełne 75B, biust jak wczesniej spokojnie sobie bywał w staniczku, to teraz ledwo się w nich mieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×