Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maxania

Czy może kończyć we mnie???

Polecane posty

Gość Maxania

Hej, mam takie pytanko. A mianowicie: Czy, jeżeli stosuje tabletki antykoncepcyjne, mój partner może mieć we mnie wytysk? Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę?? Proszę o szczere odpowiedzi. Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba żartujesz
Sperma w pochwie kobiety może wywołać nowotwór, jeśli ta kobieta przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. Pierwszy wytrysk w pochwie może mieć miejsce najwcześniej na tydzień po odstawieniu tabletek anty; w przeciwnym razie narażasz się na poważne konsekwencje zdrowotne! (to nie oznacza że na pewno dostaniesz raka, ale wiesz jak to jest - ktoś w końcu tych nowotworów dostaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamieee
jesli stosujesz tabletki to one cie zabezpieczaja.nie masz 100%pewnosci nigdy ale nie ma sie czego obawiac.ja biore tylko tabletk ponad1,5roku i zawsze konczy we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehee
doooooooooobre :))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maxani
ryzyko od 0,01% do 0,03% w zależności od rodzaju tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxania
Chyba żartujesz, trochę mnie przeraziło to co napisałaś :( Ale mam nadzieję, że będzie O.K. Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
co do tego raka od spermy to mi się nie wydaje. znam kobiety które stosowały tabletki kilka lat, partnerzy kończyli w nich, a żadna z nich nie ma raka. Urodziły dzieci po odstawieniu tabsów :) (aczkolwiek jednej zdarzyła się wpadka w trakcie - brała diane 35)I jeszcze co do tego raka to się nie będę kłócić, bo lekarzem ani innym specjalista w tej dziedzinie nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamieee
do Kamieee jakie ty tabsy bierzesz?? że tak się niczego nie boisz??????????? proszę odpowiedz :( czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxania
Kamiee, mam nadzieję, że będzie dobrze :) Ja biorę Logest przez ok.10 miesiecy, no i ostatnio z chłopakiem doszliśmy do wniosku, że już chyba nie powinno się "nic złego" stać jeżeli skończy we mnie :) Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki antykkoncepcyjne działają już od pierwszego dnia ich zażywania przeciez to pisze w ulotce!!! Dziewczyno szkoda, że męczycie sie tak długooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxania
Do Muszelki. Ja to wiem, tylko, żeby przekonać faceta do tego że tak można jednak potrzebowałam trochę czasu :) Mówiłam mu od początku ale to jak do ściany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 32
z tym rakiem od spermy -to wam głupi zart ktos zrobił.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabierz go na wizyte do ginekologa i on mu wszsytko wytłumaczy. Bedziecie sie mogli cieszyć sobą do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamieee
biore cilest jak na razie...nie balam sie nigdy bo uwazam ze nie po to biore to zeby bac sie sexu.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Ludzie czy wy ciemniejestescie, z rakiem ktos was w maliny wpuszacza a wy sie zastanawiacie, pytacie sie ktore to tabsy tak dobzre dzialaja- jejku wszystkie tabsy anty maja poobne prawdopodobienstwo ,ze sie zajzie w ciaze -ok 1 % lub mniej , wiec to nie ma znaczenia czy Logest , Cilest czy inne co.Dlaczego nie mialby konczyc w Tobie? To po to wlasnie biezresz ,zeby Cie od tego zabezpieczlay. Gdyby nie zabezpieczaly to nie byloby ich na rynku.POczytajcie sobie o mechanizmach dzialania tebsów- standardowo- HAmują OWULACJE. Co to znaczy hamują? TZn ,z epęcherzyk w ogóle nie pęka , nie uwalnia sie jajeczko i twój facet może Ci dac tyle spermy ile che ,a Twego jajeczka i tak nie ma wiec dzidzi nie bedzie. Drugi mech- utrudniają zagdniezdzenie sie zapolodnonego jaja , na wypadek gdyby piwerwszy mechanizm nie zadzialal. Po tzrecie - zmieniaja konsystencje sluzu kobiet, utrudniaja poruszanie sie w nim plemników.Niektórzy sa płodni mimo tego ,ale....to żadkość.Dmuchajmy na zimne ale bez pzresady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronna
a jak przekonać partnera, że pigułki antykoncepcyjne to skuteczna metoda zapobiegania ciąży? biorę je już 1,5 roku, ufam im. a on nie zgadza się na seks bez gumki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxania
Postronna to masz przewalone:) Może zabierz go ze sobądo gin. albo daj do poczytania jaiś artykuł?? :) Nie wiem co Ci doradzić bo mój też jest uparty jak osioł :) i chyba też nie wiedziałabym jak go przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe gdzie ty jesteś
chyba chore jesteście dziewczyny żeby się dodatkowo zabezpieczać przy tabletkach, po to one są że by czuć się bezpiecznie i nie myśleć o gumkach i innych głupotkach; bierzecie tabsy i bzykacie się ciągle mysląc- zajde czy nie zajde- lepiej niech nie kńczy we mnie to na pewno nie zajdę... a gdzie przyjemność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
zgdadzam sie z przedmówcą- jak i tak sie im nie wierzy to po co wywalac pieniadze. A mój facet to odwrotnie w ogóle nie chce z gumką- bo mówi ,ze to tak jakby tzymac kochaną kobietę za rękę przez rekawiczk e---niby podobnie a jednak...inaczejJa to sie czasem nawet wkurzam ,bo jak antybiotyki biore to on wloi zaczekac niz z gumką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga2
może kończyc w tobie przeciez poto sie bierze tabsy aby sie nie stresowac nawzajem buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym rakiem to ktoś przesadził:)jak ktoś już tu wcześniej wspomniał-nie po to bierze się tabletki żeby się stresować.Szczerze,ja osobiście nie rozumiem osób na tabletkach,prezerwatywie(i bez chłopa hihi),może wynika to z niewiedzy na temat mechanizmu działania tabletek .Przez ostatnich kilka miesięcy prawie zawsze kończy we mnie (bo oboje tak lubimy),biorę tabletki i jakoś dzidzi się jeszcze nie dorobiłam.W zasadzie trzeba się psychicznie samemu przekonać, nie warto nikogo namawiać na siłę skoro potem trzeba to odkupić myśleniem czy pojawi się kolejny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wziełam tu pod uwagę sytuację kiedy tabletki są zażywane mniej więcej o tej samej porze,nie wystąpiły wymioty i nie bierze się np. jednocześnie silnych antybiotyków(bądz leków które są wymienione w każdej ulotce dołączonej do pigułek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxania
A mam jeszcze tekie pytanko: Czy nawet jeżeli już byłaby w ciąży (oczywiście nie wiedzac o tym) to czy dalsze przyjmowanie tabletek mogłoby w jakiś sposób wpłynąć na rowijający się płód???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxania
Proszę odpowiedzcie mi na to pytanko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma wplyw na plod i to duzy bo moja kolezanka brala i urodzila dziecko z roszczepem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zasady - niezależnie od tego czy stosujesz antykoncepcję czy nie - nie należy dopuszczać do wytrysku w pochwie. NIGDY. To podstawowa zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa
Puknij się w głowę baranie. Wytrysk do środka jest najlepszy dla kobiety i mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to jest pochwa ,a nie deska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych nie chroni przed zarażaniem chorobami wenerycznymi w przypadku wytrysku spermy do pochwy kobiety. Wiele kobiet o tym nie wie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×