Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość mati73
Czy znany Wam drogie panie jest dobry gabinet kosmetyczny wykonujące te zabiegi ale...w Kielcach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2021
Witam--po przeczytaniu forum zdecydowalam sie na makijaz u pani Violi w Rybniku :-)) moze brzemiec jak reklama ale pani Viola to konkretna osoba na konkretnym miejscu. makijaz jest zarabisty jestem zadowlona !!!i na pewno tam wroce.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Chciałam się podzielić moim doświadczeniem z makijażem permanentnym brwi robionym u Pani K.Zych w Poznaniu. Zdecydowałam się na jej usługę ponieważ spotkałam się z pozytywną opinią na jej temat, no i cena też mogła mówić sama za siebie. Niestety na tym się skończyło ! Już po pierwszym wykonaniu brwi się dużo różniły, były na innych wysokościach, ogólnie Masakra. Przy drugim spotkaniu próbowała to naprawić lecz nie wyszło niestety , wciąż jedna była wyżej . I tak się nad tą jedną pociła, że jest do tej pory zdecydowanie wyraźniejsza od drugiej a minęło już z 10 miesięcy. Od tamtego czasu patrząc na siebie w lustrze staram się o tym nie myśleć ale nie idzie ,tym bardziej, że jestem kosmetyczką i wizerunek estetyczny jest dla mnie bardzo ważny. Ogólnie jestem załamana że 1000zł zapłaciłam za moje złe samopoczucie. NIE POLECAM !!! Teraz żałuję, że nie zrobiłam u kogoś innego za niższą cenę bo nie byłoby mi żal ich usuwać a to kolejny koszt ok 750 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78olcia
Witam serdecznie Mam zrobione usta .Rewelacja.Miałam bardzo malutkie i górnej prawie wcale nie miałam wyglądałam kiepsko.Makijaż to była podstawa, a nie zawsze mi się chciało. A teraz jest super, mam wyraźne naturalne usta i takie jak sobie wymarzyłam, wyglądam dobrze zaraz po przebudzeniu Usta sa idealne, robione ręką fachowca, większoś moich koleżanek też ma kompletny makijaż i ja też od nich wzięłam namiary na ta panią która tak ślicznie im zrobiła makijaże i są bardzo zadowolone bo np.dobrze zrobione usta są większe i mogą miec trochę inny kształt jeśli chcemy.Moja koleżanka nie miała prawie wcale ust, nie rozstawała się z konturówką, a teraz ma piękne usteczka i używa tylko bezbarwnego błyszczku.Ja będę robic brwi i kreseczki w grudniu i juz nie mogę się doczekac.Serdecznie polecam ale tylko profesjonalne lingeristki! moje fotki przed: http://zapodaj.net/673f0022c8b9.jpg.html i po: http://zapodaj.net/b9b4c3de1d4b.jpg.html Przepraszam za jakość zdjęć, ale samej ciężko robić sobie zdjęcie ;) pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
WITAM VERONA28 MA RACJE ZE CENA NIE ZAWSZE ODZWIERCIEDLA WYKONANA USLUGE. ZAPRASZAM DO GORZOWA WLKP. na makijaz permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
aga-tipsy-paznokcie.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33Monika33
Ola, Usteczka bardzo ładne :) Pisałam do Ciebie maila, ale chyba podałaś błędnego maila. Mam informacje, że nie dochodzą wiadomości. Chce właśnie zrobić podobne, podaj proszę namiary na Panią u której robiłaś lub prawidłowy adres mailowy? Dzięki Jak zrobię to również fotki wstawię i podzielę się wrażeniami. Pozdrawiam Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78olcia
Monia, Usta robiła mi Pani Agnieszka z Centrum Handlowego Land koło metra Wierzbno. Salon jest nad pocztą. Poszłam wypytałam się o szczegóły i zapisałam się na zabieg :) Wcześniej czytałam dużo i było kilka pochlebnych opinii na tym forum, wiec się skusiłam. Nie żałuje i szczerze polecam. mail do mnie 78olusia@gmail.com pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78olcia
Przepraszam, miałam na myśli C.H. Land przy metrze Służew. Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robiłam permanentnie usta jakieś 2 lata temu i nadal jest super zero wytarć co czesto sie zdarza, troche wyblakła kolor na ustach ale nadal jest bomba. Polecam bo to fajna sprawa, rano wygląda się zupełanie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
ZAPRASZAM NA MAKIJAŻ DO SIEBIE- BYDGOSZCZ 513094655 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ufam tylko Pani Krystynie z Poznania kilka osób tu równiez potwierdza choć drogo - to pewnie i bezboleśnie! fakt czeka się długo ale to już o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
witam !! proszę podaj namiary na Panią Krystynę z Poznania mam źle zrobione usta i muszę poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia2
przegladam te forum i muszę przyznać , ze masz bardzo ładny kolor ust, brwi i oczy tez wygladają fajnie- jednak można wiele zmienić makijazem permanentnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2021
bardzo wiele mozna.--ja jestem mega zadowlona. robilam po raz drugi caly makijaz i na pewno bede powtarzac . aaa ktos pisal ze barwniki zle schodza--brwi zeszly niezauwazalnie z ciemno grafitowych po prosty tak wyblakly ze nie bylo widac nic.kreska zostala ale zaczela zanikac-podejrzewam ze raok nie byloby juz jej wcale. a usta nie wiem poniewaz wycieniowanie zeszlo natomiast delikatny kontur zostal--i raczej nikt sie nie domslil ze cos nie tak. wiec moze duzo zalezy od barwnikow---zobaczymy jak te beda schodzic(oby nie za szybko):-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam prośbę , napiszcie jekiej firmy barwnikami miałyscie robiony makijaż ust. cz trudno było dobrać kolor ijak to się odbywa...czy maluje sie usta kolorem na próbę??? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj nieładnie
Obejrzałam galerię na stronie pani Wiolety i co? Zdjęcia ust PO są w wiekszym przybliżeniu, niż zdjęcia PRZED. W efekcie na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że makijaż permanentny niesamowicie powiększa usta... A brwi wygladają koszmarnie i nienaturalnie. Taka jest moja opinia. Co do barwnika, brwi wyglądają super po zabiegu, ale po roku będą brązowiały, nawet z czerwonawym odcieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2021
a to ciekawe co piszesz...mi jakos sie tak nie odbarwialy z dziwnym kolorem a zblizenia sa chyba po to robione by zobaczycz jak precyzyjnie sa wykonane. co do brwi--kwestia gustu..u mnie nawet nikt nie zauwazyl ze mam brwi zrobione .i nie wydaje mi sie ze sa nenaturalne-bo zauwaz ze wieskzosc brwi w galeri jest wstawiona tu po zabiegu hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie róbcie kreski na górnej powiece typu eyeliner.. tragedia. płaczę drugą noc. wygląda to mega nienaturalnie, mimo iż nie jestem opuchnięta. nie wiem co mam dalej robić, bo tymczasem malowanie się odpada - oczy mnie jednak bolą. nie wyobrażam sobie jednak funkcjonowania w ten sposób, że będę musiała to zamalowywać grubą warstwą przez długie miesiące. co za porażka... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym się różni
w makijażu ust kontur + cieniowanie a kontur + wypełnianie kolorem? mam w planach usta, ale zupełnie korekcyjnie (asymetria) i chciałabym to makijażem permanentnym zrobić, ale nie bardzo widzę sens zamalowywania moich ust całych, bo ich kolor bardzo lubię (wiem, że trzeba będzie bardzo dokładnie dobrać odcień do konturu) dlatego zainteresowało mnie to cieniowanie.. co to jest..? do koleżanki powyżej - drugą noc piszesz.. daj czas barwnikowi się wyłuszczyć - nie zostanie ci go nawet połowa, więc na razie nie rozpaczaj :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin121
Jakie są ceny makijażu ust i powiek? zamierzam sobie zrobić taki makijaż ale zupełnie sie nie orientuję w cenaxh.Czy 700 zł za usta to duzo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Witam, 700zł za usta z cieniowaniem to nie dużo, jeśli z wypełnieniem to już w ogóle bardzo mało. No chyba, że to sam kontur to kwota jest przesadzona. Jeśli chodzi o powieki to np. u mnie: górna kreska 350zł, dolna 250zł. Jeśli w komplecie to poproś o duży rabat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie, poczekam.. nie chcę wygladać jak jakieś dziecko emo.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×