Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość skoro laserowo
można usuwać tatuaż, który jest wbijany (barwnik) przecież głębiej - z widocznymi efektami zaniku tatuażu (proponuję zajrzeć chocby na forum wizaż, jest wątek o usuwaniu tatuażu laserem rubinowym) i brakiem (!) blizn, to tym bardziej taki płytszy powinien dać się usunąć (może być większy kłopot z odcieniem, nie każdy laser usuwa każdy odcień, ale są poszczególne do danych odcieni, więc jak się poszuka to się znajdzie :) ) - ja bym się już bała eksperymentować z kolorowaniem tego.. strasznie współczuję, na marginesie.. :( dobrze że nie wiedziałam o takich historiach zanim się zdecydowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
moze faktycznie da sie usunąć laserem- spróbuj. Moja jedna klientka opowiadala , ze jej znajoma chciala usunać za granicą takie coś i nie dało rady.Ale szczerze powiem , ze nie jestem specjalistką w laserach:) a może jeszcze jedna opcja ten forum feel beauty? moze tam coś wiecej będzie mozna się dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Droga Havano28, idź na laser, nie kombinuj już z korektami, bo szkoda Twoich nerwów, straconego czasu, pieniędzy i skóry. Pozdrawiam Linergistka z Dolnego Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny Ja zrobiłam sobie makijaz u Pani Marty w Enklawa Day Spa.Metoda bardzo naturalna ..chodzi bardziej o jakość wyglądu a nie o intensywność i jak najdłuższy czas jego trwałości!Wolę poprawić szybciej i mieć piękny odrazu a nie po pol roku!I nie jest taki odrysowany od cyrkla tylko jest tam troche włoskow troche cienia.Kreski na powiekach tez zrobiłam i sa bardzo delikatne bez wystajacych na koncach wasow:-)Podam adres strony i to jest w Szczecinie ,www.enklawaspa.com Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny Ja zrobiłam sobie makijaz u Pani Marty w Enklawa Day Spa.Metoda bardzo naturalna ..chodzi bardziej o jakość wyglądu a nie o intensywność i jak najdłuższy czas jego trwałości!Wolę poprawić szybciej i mieć piękny odrazu a nie po pol roku!I nie jest taki odrysowany od cyrkla tylko jest tam troche włoskow troche cienia.Kreski na powiekach tez zrobiłam i sa bardzo delikatne bez wystajacych na koncach wasow:-)Podam adres strony i to jest w Szczecinie ,www.enklawaspa.com Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Witam! Odnośnie wypowiedzi Pani UlenkiP - myślę sobie, ze problemy ze źle wykonanymi makijażami biorą się między innymi z chęci zapewnienia Klientki, że makijaż starczy na 5 lat w związku z czym maluje się czarną intensywnie zarysowaną plamę na skórze w miejscu brwi - pytanie co Klientka tak naprawdę woli, trwały pięcioletni karykaturalny rysunek czy piękny delikatny makijaż, który uzupełnia co jakiś czas w celu utrwalenia. To samo dotyczy kresek - delikatna kreska zagęszczająca rzęsy wygląda zawsze naturalnie - nawet bez makijażu, natomiast mocny eyliner tuż po przebudzeniu już niekoniecznie. Pozdrawiam, Agnieszka Zapała Beauty, Massage&SPA Makijaż Permanentny Piaseczno/Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Do Hawany28 Odnośnie lasera - w chwili obecnej to jedyna metoda, Rejuvi mozna usuwać niestety tylko brwi. Niestety laser może pozostawić blizny - jedna z koleżanek moich Klientek poddawała się zabiegowi i ma złe doświadczenia, a w okolicach ust to trochę jednak ryzykowne. Radzę rozpoznać dobrze temat i zdecydować się na laser dobrej jakości - na rynku jest kilka rodzajów, w tym niestety tzw. chińszczyzna. Pozdrawiam, az

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta083wp.pl
Jakie tu -przepraszam- ale głupie rzeczy niektóre z Was piszą. Jak można mówić żeby makijaż robić u lekarz a nie w gabinetach kosmetycznych, co to ma do rzeczy-miejsce? Ja jestem kosmetologiem i sama szkolę lekarzy z makijażu permanentnego :-)), to jest śmieszne co piszecie. Na efekt i bezpiezeństwo zabiegu nie wpływa wykształcenie tylko przede wszystkim talent, wiedza, umiejętność widzenia twarzy jako bryły, smak estetyczny i zdolności manualne. Niektórezy lekarze czy nie lekarze, mający urządzenia po 25 tys zł mimo przeszkolenia po prostu nie nadają się do tego ! Można mieć i 5 certyfikatów, i co z tego. Brak niektórym artyzmu i wyczucia, wszystkiego niestety albo i stety nie da sie kupić i nie zawsze nauczyć, albo się ma do tego predyspozycje i oko albo nie. Dlatego niektóre twarze są zeszpecone albo po prostu sztuczne, przerysowane, przez ludzi którzy nie maja samokrytycyzmu, zresztą jak można sobie pozwolić zrobić krzywdę? Najpierw proponuję zobaczyć zdjęcia-autorstwa osoby wykonującej taki makijaż, a dopiero potem się decydować, albo zobaczyć u kogoś kto wcześniej sobie u danej osobywykonywał taki makijaż.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malta083wp.pl
Jakie tu -przepraszam- ale głupie rzeczy niektóre z Was piszą. Jak można mówić żeby makijaż robić u lekarz a nie w gabinetach kosmetycznych, co to ma do rzeczy-miejsce? Ja jestem kosmetologiem i sama szkolę lekarzy z makijażu permanentnego :-)), to jest śmieszne co piszecie. Na efekt i bezpiezeństwo zabiegu nie wpływa wykształcenie tylko przede wszystkim talent, wiedza, umiejętność widzenia twarzy jako bryły, smak estetyczny i zdolności manualne. Niektórezy lekarze czy nie lekarze, mający urządzenia po 25 tys zł mimo przeszkolenia po prostu nie nadają się do tego ! Można mieć i 5 certyfikatów, i co z tego. Brak niektórym artyzmu i wyczucia, wszystkiego niestety albo i stety nie da sie kupić i nie zawsze nauczyć, albo się ma do tego predyspozycje i oko albo nie. Dlatego niektóre twarze są zeszpecone albo po prostu sztuczne, przerysowane, przez ludzi którzy nie maja samokrytycyzmu, zresztą jak można sobie pozwolić zrobić krzywdę? Najpierw proponuję zobaczyć zdjęcia-autorstwa osoby wykonującej taki makijaż, a dopiero potem się decydować, albo zobaczyć u kogoś kto wcześniej sobie u danej osobywykonywał taki makijaż.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w całej rozciągłości z malta083wp.pl. tu nie wystarczają certyfikaty u stopnie naukowe a nawet sprzęt za 50tyś zł-potrzebne są przede wszystkim umiejętności , artystyczne zdolności oraz umiejętność słuchania ludzi i umiejętność doradzenia im , jak i umiejętność wyprowadzena ich z błędu ( nie każdej osobie jest przecież dobrze w danym np krztałcie brwi czy kolorze- tylko dlatego że koleżance to pasuje) . ŻYCZĘ WSZYSTKIM LINERGISTKOM UDANYCH MAKIJAŻY :-)). KAMILA SKRZYPCZAK BYDGOSZCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny chciałabym się podzielić opinią na temat makijażu pani Marty z Enklawa Day Spa .Widziałm pare takich makijaży wykonanych w tym gabinecie i sa piękne.Klientki są zadowolone bo widziałam ich chyba z 8 bo czesto tam bywam ale jednak na inne zabiegi!Troche sie boję bólu a chcałabym zrobić sobie usta:-) Natomiast widziałam makijaż zrobiony gdzie indziej chyba nie zbyt ktoś profesjonalny i z talentem bo barwnik na oczach był rozlany jak atrament!Jednak do tego trzeba mieć predyspozycje.Czytalam też wczesniej o tej intensywności i popieram zeby nie robić za mocnych ;bo na dłuzej!!!!!!!!!!hmmm jak kogoś na to nie stać lepiej nie robić a nie bo sie trzyma dluzej..... o super 6 lat!Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FATALNE USTA
Piszę, bo potrzebuje rady. Rok temu zrobiłam sobie usta (kontur z wypełnieniem). Makijaż wykonywałam u mojej "byłej" znajomej. Robiła go 3 razy. Po dwóch zabiegach nie było, żadnego efektu. Barwnik schodził z strupkiem. 3 zabieg okazał się moją największą porażka... Mam na ustach jeden wielki siniec, są fioletowe, nierównomierne a na dolnej wardze jest wogóle jakby nierównomierna fioletowa plama... Mam dość, każdy pyta się mnie "dlaczego mam takie sine usta?" lub "co Ci się stało z ustami?". Problem się teraz poszerza, bo nie mam kontaktu z tą znajomą co mi je robiła , ze wzgledu na kłody jakie ciągle rzuca mi pod nogi. Nie wiem co teraz robić? Normalnie wiem, że powinnam się ubiegać przynajmniej o zwrot pieniędzy za wykonanie tego fatalnego makijażu, bo raczej bałabym się oddać w jej ręce, by go "poprawiła"... Ponad to boję się, że ten makijaż nie zejdzie całkowicie z moich ust :( Ratujcie, co powinnam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do zainteresowanejzlotem czy moglabys mi na maila anitha@interia.pl wyslac dane tego salonu gdzie robilam sobie brwi ?dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot46
Czytam i oczom nie wierzę !!! Jestem plastykiem , makijażem permanentnym zajmuję się od trzech lat. Szukajcie dobrej , doświadczonej linergistki!!!! To co wam zrobi będziecie nosiły kilka lat . Cena w gabinecie zawsze będzie wyższa , bo za gabinet trzeba zapłacić . Srodki dezynfekujące też kosztują . Są tzw.zakażenia krzyżowe , przed którymi mało kto się zabezpiecza . W domu zapłacicie taniej , ale ile osób przed Wami było na tapecie ? Poczytajcie sobie w jakich warunkach ginie HIV a w jakich WZW typu C - może pomyślicie wtedy o własnym życiu. Fachowiec przede wszystkim dobrze rozpozna subton skóry i do barwnika doda odpowiedniego neutralizatora aby nie było sinych ust , czerwonych brwi itd .A pani , która "dobija" do już sinego czerwony kolor "gratuluję" fachowości . Nie będę tłumaczyć co należy zrobić aby to zlikwidować , bo duuużo czasu i pieniędzy wydałam na to co teraz umiem . Ale jeżeli po 3 dniach kursu zaczyna się pracę z klientką i potem już zero nauki to czego wymagać ? Poza tym panie "instruktorki" są porażająco niefachowe . Ręce opadają !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwmakeupstyl.pl
Do Margo, Chętnie zobaczymy Pani piekne prace . Domyslam sie , ze z taką wiedzą moze nas Pani Margo bardzo duzo nauczyć.Jeżeli moje ( dobijanie czerwonego barwnika) jest czyms niefachowym aby zakryc fioletowy kolor( zrobiony przez inna linergistkę) to nie rozumiem dlaczego firmy szkolace nas ( mnie ) tego uczyły- cóż chyba nie uczyłam sie u tak dobrych instruktorów ......wogóle to chętnie sie dowiemy( MY MALO PROFESJONALNE LINERGISTKI) gdzie Pani Margo zdobyla swoje umiejętnosci... Życzę wiecej życzliwosći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwmakeupstyl.pl
Przepraszam - chodzilo o Pnią MARGOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Panią Martę i Pania Marcelę z ENKLAWA DAY SPA .Panie kosmetyczki razem konsultowały mój kształt brwi i wyszło to przepięknie.Wcześniej chodziłam tu na sama hennę ale po przemyśleniu zrobiłam sobie brwi ale tylko mam dorysowane włoski .Więc nie widać że makijż trwały a są cały czas zadbane!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowe plamy neutralizuje sie najlepiej pomarańczem!!!Kazda kinergistka powinna taki kolor w składzie miec.Dla mnie szkolenie 3 dniowe na skórkach wyprawkach to dramat!!!Po 3 latach człowiek sie uczy dalej na własnych doswiadczeniach... Brwi sie rozjaśnia i ociepla specjalnym żółtym a usta pomarańczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Do Shanti, Witam, Oczywiście wykonujemy taki zawód , ze uczymy sie bardzo często na swoich błędach. NIestety w Polsce osób szkolacych bardzo dobrze jest kilka reszta to dramat- jeżeli nie ma sie dużo samozaparcia w dązeniu do perfekcji to mozna sobie darować bo po wyszkoleniu 3 dniowym tak naprawde nic się nie wie.Na szczęscie są firmy , które swoje szkolenia prowadza na bardzo wysokim poziomie i to cieszy.Moje opisane dobijanie zostalo wyrwane z kontekstu- jeżeli przychodzi do mnie znajoma , która ma zrobiony fioletowy tatuaż ( nie u mnie) kontur pół centymetra nad swoimi ustami i mówi , zę to jej sie podoba tylko chce abym jej zakryła ( pokolorowała) białą skórę pod konturem na kolor ust to uzywam do tego czerwieni , która zawsze pieknie wychodzi - nie widzę w tym nic złego.Nie chodziło o usuwanie fioletowych plam . To tak w ramach wyjśnienia wcześniejszego wpisu o "FACHOWOŚCI" Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMONA1
czy ktoś poleci jakiś gabinet w kętrzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMONA1
CZY KTOS MOZE POLECIC GABINET W KETRZYNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMONA1
czy moze ktos polecic gabinet w ketrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela_wyryko
Witam: Polecam Panią Dominikę Mościszko z gabinetu we wrocławskim rynku poleciła mi ją moja koleżanka z pracy, która wcześniej robiła sobie makijaż. Pani Dominika rysuje próbnie kredką po to bym zobaczyła kształt. Poza tym idealnie dobrała mi kolor Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot46
do www.makeupstyl Witam Radziłam szukać doswiadczonej linergistki dziewczynom które chcą zrobić makijaż- nie twierdziłam ,że wy jesteście niedoswiadczone ! Z Twojego opisu zrozumialam ,ze czerwonym dobijasz sine zabarwienie ust . I mnie poniosło .Nie ma się o co obrażać . "Wiedza" którą przekazuje się na kursach to kryminał i wyciąganie pieniedzy od ludzi .To samo z akcesoriami . Wiecie ile kosztuje buteleczka (10ml)barwnika w Stanach ? 20 $ ( 60 zł) wiecie ile kardridże ? 10$ ( 30 zł) - do jednego zabiegu używa się 2-3 różne -itd.itd . Ale sam makijaż dużo więcej niż w Polsce - płaci się za bardzo wysokie umiejętności linergiski . Modeluje się nawet owal twarzy jak w klasycznym makeupie , "nakłada" róż .Takie panie współpracują z klinikami chirurgii plastycznej . W Polsce ,jeżeli samemu nie zechce się czegoś dowiedzieć nie ma co liczyć na to ,że ktoś tutaj cię nauczy .Instruktorki same niewiele potrafią ( z małymi wyjatkami) . "Pani Margot" zrobiono makijaż permanentny i zrobiono go nie dość że koszmarnie to jeszcze "na żywca"(brw ,usta i kreski) . I dlatego zainteresowała się tematem ."Pani Margot" próbowała technik które dopiero teraz wchodzą już trzy lata temu na własnych przedramionach . A potem zdobyła certyfikat min.z mikropigmentacji medycznej w Derma Internatonal w Filadelfii . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Coż...czasami NAS ponosi. Proponuję w takim razie otworzyc centrum szkoleniowe - moze w Polsce się czegos nauczymy:) Pozdrawiam makeupstyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot46
do www.makeupsyl i do wszystkich zainteresowanych To bardzo dobry pomysł !!!! Moze gdyby kilka ( no , więcej niż kilka ) kobiet się zebrało i opłaciło pobyt w Polsce i szkolenie u jednej z linergistek ze Stanów lub z Anglii - tej naprawdę dobrej , może by się udało któraś ściągnąć . Z pewnością te z nas , które chciałyby wiedzieć i umieć coś więcej byłyby zainteresowane .A koszty rozłożone na więcej osób nie byłyby , podejrzewam , większe od tych , które musimy zapłacić za warsztaty w Polsce . Sama niedawno zapłaciłam frycowe za uzyskanie dyplomu z czegoś , co od dawna potrafiię zrobić , ale "naumiałam" się sama i dyplomu nie było . Jest w kazdym razie dla tych , które chcą temat do przemyśleń. Potem instruktorka ,przesympatyczna zrestą , której pokazałam moje metody sama zaczęła je stosować - nie miała pojęcia ,że tak mozna pracować. A prób na własnych rękach nie polecam . Wybierzcie inne miejsce , mniej widoczne .Kiedy zaczynałam , nie było sztucznych skórek ( albo "nie było" ) i dostałam kawałek świńskiej . Jeden kawałek 10 x 10 cm . Kiedy poprosiłam o wiecej , usłyszałam ,ze mogę sobie próbować na bananie . "Szkoliła" mnie pani która jest przedstawicielem jednej z wiodących firm zajmujacych się permanentem. Może warto , aby nasz zawód osiagnął w Polsce taka rangę jak należy ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot46
W nawiązaniu do mojego poprzedniego wątku Myślę , ze znalezienie modeli do mikromed i kamuflażu nie byłoby problemem .Można zwrócić się np. do klubów amazonek . Wiele z tych Pań chętnie weźmie udział w tym przedsięwizięciu .Poza tym mogą być również modelkami w makijażu . Można zwołać ludzi przez internet - bielactwo , blizny to naprawdę częsta sprawa .Jeżeli takie osoby poniosłyby koszty swojego pobytu i wyżywienia to naprawdę niewiele w zamian za poprawę wygladu .Zwłaszcza ,że można zorganizować to wszystko w jakimś fajnym miejscu . Najwyżej każda zapakuje swój fotel do samochodu :-) i wynajmiemy salę konferencyjną jezeli nie będzie innego wyjścia .Jeżeli jesteście zainteresowane tematem , postaram się zainteresować kogoś , kto żeby zjadł w tym zawodzie .Może z tego "iskrzenia" na forum wyjdzie coś ciekawego ? Ale wydaje mi się ,ze te które chciałyby wziąść w tym udział , nie mogłyby być nowicjuszkami . Nie chodzi o to , aby uczyć makijażu i pracy z maszynką , ale aby nauczyć się nowych technik , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
o jakim miejscu w Polsce mówimy?oraz o jakich metodach? pomysł z bielactewm itd. rewelacyjny!!! oraz o jakich osobach szkolących?jakieś strony? moze byc na priv//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×