Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

To dlaczego nie wybrałaś jednego z nich do swojego mp? Ja niestety nie moge tak powiedzieć, nie znam żadnego któremu moge zaufać, żaden równiez nie ma galerii a dla mnie z pewnością byłby to impuls by dokładnie się mu przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natelka
Znalazłam Enklawę na FB,mają tam więcej zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natelka
Wybrałam jeden z nich,nie bądz zlośliwa.U mnie problem jest z tkanką albo sama już nie wiem.Zanim wybrałam linergistkę widziałam dziesiątki jej prac dosłownie pod lupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie chciałam Natelko, by to zabrzmiało złośliwie, ale obawiałam się, że tak to odczytasz. Nie miałam złych intencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natelka
Spoko spoko,ja nie z tych nerwowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_47
Fanta2 na jaką ty strone weszłaś?????????? podaje ci jeszcze raz jak masz kłopot www.izabelacytrowska.pl tam jest z setka zdjęć ..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, nie wchodziłam na str o której ty pisałaś, z takimi rzeczami jak szukanie stron w necie nie mam problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natelka
My o stronie z żyrandolami :D Swoją drogą bardzo gustownymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER BRWI
Ja też robiłam makijaż w Enklawa u Pani Martusi i mam śliczniutkie brwi !Specjalistka od naturalnego kształtu . Są zdjęcia na stornie ale nie na Enklawie tylko na drugiej ale chyba też jest przejście z tej stornki Enklawy. www.longtimeliner-spa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natelka
Mnie się podobają brwi z podcieniem,czy jak to tam sie zwie.Te kreseczki na fotkach wyglądają ok, ale w realu to jak by kratkę z grila ktoś odbił na brwiach .I widać z bliska ,że jest to wytatuowane i kropka.Ale to kwestia gustu o którym jak wszystkie wiemy ,się nie dyskutuje :) Moje pierwsze brwi to też był taki "płotek",ale leciałam już po miesiącu po "podcień bo mi się na mnie nie podobały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pobiegnę zamalować swojego grilla jak to tylko będzie możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Fanta, czytam ciebie i nie mogę ze śmiechu. Czy już zdecydowałaś u kogo zamalujesz swojego grilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) A ja zaczelam wypoczynek choroba i zamiast smigac po gorach, to siedze w hotelu. Chyba mi zabraklo roboty, ale na urlopie mam czasw wykurowac sie. Ale mi ferie hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Acolor od razu wiadomo, że jesteś z Mazowieckiego;)) teraz w górach tylko wy. Wczoraj w TV mówili, że najwięcej gipsu na złamania zużywają, kiedy Mazowieckie przyjeżdża na narty. Serio;))) Zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D, gips powiadasz? ! no tak, ja nie znosze zimy, wiec dla rodzinki poswiecam sie i z pieskiem spacerek po szczytach uskuteczniam, tak bylo w zeszlym roku. Teraz choruje. Pozostala mi solanka na gardlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zastanawia dlaczego nie ubiegacie sie o zwrot kosztow za nieudane makijaze? Nie chodzi mi tu o kolor bo on moze sie roznie utleniac w zaleznosci od skory ale o np krzywe brwi czy kreski?Chyba osoba wykonujaca ten zabieg dala wam jakis paragon czy rachunek na ktorego podstawie mozecie sie tego ubiegac.To nie tanie paznokcie czy henna zeby machnac reka i isc gdzie indziej MP to przeciez drogi zabieg i macie prawo do reklamacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
MagdalenaW-wa Jezeli potrzebujesz wiecej info co do Twojego przypadku,napisz pmutimelessbeauty@gmail.com ,pamietaj ze blizny nie moga byc pigmentowane wczesniej niz po roku czasu,lub nawet dluzej to bardzo wazne! Nie znam nikogo w Polsce kto sie tym zajmuje i dobrze wykonyje takie zabiegi( to dluga droga), ale moge doradzic na co zwrocic uwage i czego wymagac pytajac o taka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Yousti Jestem, ja tez przepraszam.pmutimelessbeauty@gmail.com - czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith-eve
Kurde... całe szczęście ,że tu weszłam,kupiłam sobie grupon na mp i nie mogłam się doczekać odpowiedzi na podstawowe pytania np. jaką metodą wykonywany jest mp itd. znalazłam panią kosmetolog Joanna-Buchma na facebooku i się trochę załamałam... raczej nie pozostaje mi nic innego jak wycofać ofertę kupna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, skusiłam się właśnie na Grupon (kreski góra i dół w cenie 149 zł) W salonie "Nefretete" w Warszawie przy ul. Arctowskiego 28. Czy któraś z was zna może ten salon, coś szerzej o nim napisać???? Jeśli tak będę wdzięczna:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrycha!Poczytaj trochę forum to będziesz wiedziała czy zrobić kreski za 150zł.Jeszcze trochę a sprowadzą do nas chińczyków i będą produkować brwi i kreski za 2.90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tu piszemy na temat grupowych zakupow !!! dziewczyny , drogie Panie troche rozsadku. Ostatnio az goraco od afer z nieudanymi makijazami po takich zakupach i same potworne wrec zhistorie. Jakie wnioski....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
chińskie kreski i brwi za 2,90 hihihihhii leżę ze śmiechu. Ja w weekend obiecałam sobie , że wykonam sprawozdanie do Urzędu Marszałkowskiego o odpadach zakaźnych za 2011. Przypominam linergistkom ,że termin upływa 15 marca 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith-eve
Gabrycha.... zobacz kto Ci te kreski będzie robił... https://www.facebook.com/profile.php?id=100000784488432 ja osobiście się załamałam, pisałam do tej Pani 3 razy w sparwie postawowych informacji a tu ciiiszaaaa , Ja dzis wyslalam malia do gruponu z decyzją rezygnacji. Tobię radzę to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam tę kobietę właśnie - Joanna Buchman - Czy ktoś coś o niej może wie z własnego doświadczenia, lub od kogoś - konkretnie na temat tej osoby? Z tego co wygooglowałam, to posiada dwunastoletnie doświadczenie, zajmuje się również szkoleniami, ale nic nie wiem na 100% i jak jej to wychodzi w praktyce. Dlatego liczę, że ktoś może się zetknął z tą panią....Mam jeszcze trochę czasu, dlatego czekam na jakieś info. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith-eve
Dziwne ,że Ci się nie zapaliła czerwona lampka jak ją zobaczyłaś... ja jej bym się nie dała dotknąć...sorry ale tleniona blondyna z wytatuowanymi KRECHAMI na twarzy w ogóle do mnie nie przemawia. Ja też szukałam cokolwiek o tej Pani. np jej prac czy opinii ale wszędzie tylko ten tekst o 12 letnim doświadczeniu... więc od czwartku próbowałam się z nią skontaktować bez skutecznie. Rozmawiałam wczoraj z moją kosmetyczką o tym całym gruponie i ona powiedziała ,że takie oferty się opłacają dla salonów jeżeli są to zabiegi które zachęcą klientkę do powrotu np. mikrodermabrazja czy masaż, w przypadku mp jest to zabieg który robi się raz na kilka lat, więc zarobić można tylko ściemniając na barwnikach ( stare, tanie zamienniki itd) albo O ZGROZO na poprawkach... Jeżeli to co pisały dziewczyny, które dały się na to nabrać a potem jeździły po Polsce w poszukiwaniu cudotwórczyń, które były w stanie jakoś zatuszowań spapraną robotę..Cię nie zniechęcają, to powodzenia :) Napisz jak było, pamiętaj jednak, że to jest tatuaż - szybko nie zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Widziałam mp wykonany przez tę osobę i szczerze odradzam... Wystarczy spojrzeć, jakie ona ma brwi chociażby i odpowiedź nasuwa się sama, jeśli chodzi o jej technikę i profesjonalizm... I pomyśleć, że taka osoba uczy inne mp... Masakra. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wpisy, dobrze jednak przed takim zabiegiem poszukać informacji na forach internetowych. Gabrycha Gabrycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×