Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
hej,a byla ktoras z was na szkoleniu biotek w warszawie?jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizka67
gardena to ten salon na mokotowskiej, na prawdę Cie nie bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z makijażem permanentnym i uważam że to moja najlepsza ‘urodowa’ decyzja. Dzięki niemu zaoszczędzam sporo czasu i mogę trochę dłużej pospać przed pracą ;-). Oprócz tego zawsze wygląda się atrakcyjnie czy to wstając rano czy idąc na basen. To co najważniejsze to żeby taki makijaż robiła bardzo doświadczona osoba jak ktoś jest z Olsztyna to polecam salon Beloved www.beloved.pl. Mojej znajomej kiedyś jedna kosmetyczka wykonała okropny i jego usuwanie to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiftus23
Ja robiłam w Poznaniu w tajemnicaurody makijaż permanentny ust. Zabieg nie jest bolesny da się wytrzymać. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Też właśnie mam teraz ochotę zrobić sobie dolną kreskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
Magic Visage jest w Śródmieściu na ul. Mokotowskiej. Jeśli chodzi o zabieg to rewelacja, dziewczyna z salonu robi rzęsy szybko, sprawnie, bezboleśnie i do tego bardzo długo się utrzymują, jestem zadowolona bo wystarczy, że wrócę na poprawkę tylko raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaB
Robiłam w "Jest Pięknie" ( https://www.facebook.com/makeup.makijaz.permanentny.warszawa/?ref=ts&fref=ts ) i mogę polecić z czystym sumieniem. Zdecydowałam się na makijaż brwi- wyszło super. Wiadomo, sam zabieg nie należy do najkrótszych- trwał około 2 godzin, ale było warto. Efekt jest bardzo estetyczny, naturalny, brwi nie wymagają już żadnego podkreślenia. Jestem tak bardzo zadowolona z pracy pani Dominiki, że zastanawiam się, czy nie wrócić do niej na makijaż ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
no ja mam identyczne odczucia jeśli chodzi o zabieg permanentny brwi w salonie magic visage , efekt jest rewelacyjny, wszystko pięknie zrobione, efekt naturalny i bardzo estetyczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkaaa
Ja robiłam już jakiś czas temu w Poznaniu w w gabinecie kosmetycznym Tajemnica Urody jeśli chodzi o efekt to jestem bardzo zadowolona oczywiście to trzeba co jakiś czas odnawiać ale jeśli miałabym się decydować raz jeszcze to na 100% bym się zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło mnie tutaj http://www.twojezacisze.pl/ świadczą tego typu usługi i tak się zastanawiam czy się tam nie wybrać, bo u mnie w pracy co 2 koleżanka ma taki makijaż i bardzo mi się to podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
no wiadomo, że trzeba liczyć się z tym, że trzeba będzie pójść na poprawkę makijażu, to normalne, ja robiłam sobie brwi w salonie Magic Visage, z efektów jestem bardzo zadowolona ,a mimo to musiałam i tak iść na poprawkę co było dla mnie normalką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelika
Pani kosmetyczka w Poznaniu w jednym z gabinetów, podaję link http://tajemnicaurody.com.pl/ robi świetnie makijaż permanentny, mi się utrzymał nawet odrobinę dłużej niż było w założeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PermanentnyWKRK
skusiłam się po dobrych opiniach na salon odrodzenie w Krakowie Nie mieli galerii na stronie internetowej (nie wiem jak to możliwe w dzisiejszych czasach - tak sobie pomyślałam) ale jak napisałam maila to przesłali mi zdjęcia. Umówiłam się na konsultację aby poznać osobę, która prawdopodobnie będzie mi wykonywała zabieg i chciałam się dopytać dosłownie o "wszystko". Wiecie jak jest - zastanawiacie się jak będziecie wyglądały po zabiegu i czy będziecie zadowolone. Na początku bardzo byłam sceptyczna co do tego miejsca (stara strona bez galerii) a na fb różne gabinety szaleją ze wstawianiem zdjęć. Powracając do konsultacji poszłam na nią i wtedy wszystko zrozumiałam. Do pokoju zabiegowego weszła Pani Małgosia uśmiechnięta - typ artystki ale z wielkim doświadczeniem. Zaczęła mi pokazywać jak mogą się zmienić moje brwi. Po konsultacji zapisałam się na brwi. Jest bardzo zadowolona z nich i teraz będę szła na kreski. Pisze to bo moim zdaniem trzeba się umówić przed taką wizytą na konsultację. Żadna galeria zdjęć na stronie i fb nie odzwierciedla umiejętności i podejścia. Zachęcam Was abyście zawsze poszły wcześniej na konsultacje bo wtedy możecie ocenić osobę wykonującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zrobione kreski i to wielka wygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blonytneczkaaaa
Witajcie jakiś czas temu zdecydowałam sie na makijaż brwi u kosmetyczki w Lublinie studio bednara mialam dość henny i ciągłego malowania, to była do ta decyzja Ogólnie zabieg przyjemny nie bolesny Zrobiłyśmy metodę włosów przez co jest bardzo naturalny szczerze polecam Zastanawiam się nad ustami czy ktoras z Was robiła ? Bardzo boli ? Chce ogólnie powiększyć usta i nie wiem czy zrobić makijaż czy kwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze metoda powinnna być dobrana tez do skory Z tego co wiem moja skóra jest porowata i kosmetyczka odradziła mi metodę włosów Mam cieniowanie i trzyma się super Robiłam w Lublinie w salonie estetic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suuuper, nowa jakość życia po prostu :) Wstaję i już jestem cudna ;) Zrobiłam brwi i kreski, wszystko w http://makijazpermanentny.szczecin.pl/ Polecam tę decyzję wszystkim babeczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukku
ja robiłam porządny makijaż permanentny w Klinice miracki w Warszawie! jak dla mnie była to decyzja przemyślana a efekt rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż permanentny to super sprawa, spokój z makijażem codziennie rano to duże ułatwienie, polecam taki makijaż w salonie Beauty Express w Łomży :) bardzo miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila148
Ja robiłam makijaż permanentny w Madame Art w Poznaniu i jestem baardzo zadowolona! trochę się obawiałam o efekty, ale niepotrzebnie bo dziewczyny się znają na tym co robią i wszystko wyszło bardzo naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Witam Dziewczyny czy mozna zrobić makijaż permanentny górnych powiek tzn kreski, jak się jest trzy miesiące po korekcji górnych powiek?Czy któraś wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam brwi 4 dni temu. Zaczynają odpadach mi strupki ale martwi mnie to, że pod strupku mi kompletnie nie ma barwnika. Czy tak może być, że się makijaz nie przyjął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
nie ma takiej opcji, pamiętaj że zawsze po pierwszym makijażu idziesz na poprawkę, ja robiłam sobie makijaż permanentny w Magic Visage w Śródmieściu i też po pierwszej wizycie musiałam wrócić na poprawkę, to jest normalka, nie powinnaś za to dopłacać, a teraz ja po poprawkach jestem mega zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korros
a ja mam super dokładnie i delikatnie wykonany makijaż permanentny. i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona! robiłam w Klinice Miracki i gdybym jeszcze raz miała robić to tylko tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojka3
Ja robiłam sobie kreski u pani Magdy Bąk w warszawie. Bardzo ładny efekt, taki naturalny. Myślę nad ustami, ale to może w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejJka
no ja z mojego makijażu w magic visage też jestem bardzo zadowolona, makijaż jest delikatny a do tego nie muszę rano tracić czasu na dokładny makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaa94
Robiłam makijaż permanentny w tym gabinecie: http://makijazpermanentny.warszawa.pl i bardzo polecam. Ja robiłam sobie brwi a moja siostra kreski na górnej powiece. Efekt jest fantastyczny. Kolor brwi został idealnie dobrany, tak samo jak ich kształt. Moje brwi są z natury dość jasne i rzadkie, a dzięki makijażowi permanentnemu wyglądają dużo lepiej ale naturalnie:) Jest to bardzo duża wygoda a wybierając profesjonalny gabinet nie trzeba sie martwić, że coś pójdzie nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż w Gorzowie Wielkopolskim u Beaty Bronny. Zrobiła u niej w 2016 brwi. Natomiast czuję się niesprawiedliwie potraktowana jeśli chodzi o korektę po roku od pierwszej wizyty. Miałam termin umówiony na 25 listopada 2016. Pani Beata przełożyła mi go na 12 stycznia z powodu szkoleń które miała w tym dniu. Jednak nie poinformowała mnie, że w styczniu muszę zapłacić za korektę o 50% więcej niż to uzgodniliśmy bo od 2017 obowiązuje nowy cennik. Termin został przełożony nie z mojej winy i mimo prośby o dotrzymanie umówionej kwoty Pani Beata nie podjęła próby porozmawiania tylko odsyłała mnie do nowego cennika na Facebooku. Mój termin minął a w odpowiedzi na moje smsy dostaje informacje że nie ma wolnych terminów na rok 2017, żenujące tłumaczenie. Czuję się potraktowana jak piąte koło u wozu bo nie chciałam się zgodzić na nieprofesjonalne podejście do naszej umowy. Ale po co sobie zawracać głowę starą klientką jak są nowe i można je kasować 1800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×