Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

MarteczkA przemęczona;)to ciężko myśli:) Dzisiaj ciekawy temat w \'\'Pytaniu na śniadanie\" i mój ulubiony prowadzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środę ;) Kurczę, ja jeszcze w piżamie, próbuję zjeść śniadanie, ale strasznie mi to utrudnia moja maruda......😠 Wczoraj wieczorem zażartowałam do męża, aby zaczarował dziecko, żebyśmy mogli dziś pospać do 9. No i \"pospaliśmy\"....tylko, że Paulina od 3 do 6 wyła....a od 6 do 8 skakała po nas 😠 Gumijagoda, czekam na Ciebie z kawką, może trochę mnie orzeźwi :) Właśnie zaświeciło u nas słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal zakręcona i nawet się nie zorientowałam, że dziś nie wtorek:-) Gj, Gosia od trzech dni spuchnięta i a to obolała a to swędząca, na zmianę. Zaczęło się od kolan, wczoraj były stopy, teraz rączki i czerwone plamy na twarzy. W szpitalu stwierdzili, że to skutek uboczny antybiotyku:-( Mam nadzieję, że to faktycznie po antybiotyku, a nie nic poważniejszego. Do tego kaszel się nasila zamiast znikać. Kaszle jak nigdy w życiu. Muszę ją w nocy oklepywać. Dziś idę z nią do lekarza. Miłej środy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie już farsz na pierożki świąteczne i krokiety,tylko kto mi zrobi teraz te pierogi?:) Krokiety chyba są najbardziej pracochłonne ale za to smaczne. Zielna Zdrówka dla Gosi:) Przygotowałam Bartkowi serek\" homogenizowany\"własnej roboty i mała szelma nie chce jeśc. Wymysłiłam ,że kupię Danio i przełożę do pojemniczka,zobaczymy czy się nabierze;)? A jak nie -sama zjem;P Zuziui 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej kobitki :D Wielkie dzięki za życzonka {kiss] 😍 kochane jesteście U nas dziś pochmurno, wczoraj robiłam generalne pożadki w szafie jak narazie i 2 wielkie torby sie uzbierały do wyniesienia do piwnicy. Mąż już chce choinkę ubierać, ja jakoś nadal nie czuję tego klimatu :( Dziś chyba idziemy rozejrzec się za prezentami dla dzieciaków ;) Lecę zrobić kawkę, chętna któraś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja się pisze na kawke... A nia chyba w tym roku nie ubieram choinki, ze zględu na Izule , chociaż bardzo chcę. Ja prezenty juz mam . Dumijagoda ja nie kleje ani nie lepie - jak zwał tak zwał pierożków, mam maszycke i od razu wychodzi 19 pierogów a druga jest na uszka i hurtem 40 wychodzi. Boziu jak ja tęsknię za rodzinnymi świętami w domu rodzinnym tutaj zupełnie inne obyczaje , inne potrawy inny klimat. Nie ma kuchni mamy, babci echhh.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana 🖐️ i kawka dla ciebie ;) My choinkę ubieramy ze względu na Kubę ale będzie zastawiona żeby ta Oliwcia tam nic nie zmajstrowała bo chyba do świąt już ruszy do przodu , narazie się buja na kolanach ;) Oj przydała by się taka maszynka bo w tamtym roku już miałam dość klejenia tych uszek :P jak ja lubię te świateczne żarełko mniam :D Co kupić dla 2-miesiecznego dziecka na święta ???? ubranka odpadają bo ma full, tak myslałam o komplecie pościeli bo ma mało ale jeszcze sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala moja Iza też zaczęła bujac się na kolanach i po kilku dniach smignęła do przodu... Mam dla niej dwie zabaweczki jedna taka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=146694036 - zobacz za jaką cene MAm też taki bębenek grający świecący nnnjedynie zabawki moige kupić ciuchów mam na 4 lata do przodu . Tak naprawdę jest wszystkiego pełno, a przyjdzie cos wybrać to klapa. Poszłam do \"smyka\" taki duży sklep z zabawkami i wyszłam zła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super zabaweczka a cena.... szok ;) to ci się okazja trafiła Bo mój Jakubek to dostanie gitare bo ostatnio ma manie na jej punkcie- oczywiscie taką dla dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to gdzie ty mieszkasz? Ze u was jest innaczej? I co za maszynka? 19sztuk od razu?!!!Jak to wygląda? Kala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala i ja nawet nie wiedziałam że ta zabawka jest całkiem nowa ze sklepu Gumijagoda ja mieszkałam na południu Polski teraz na północy a co kraj to obyczaj... Zaraz zrobie zdjęcia maszynek to Ci wstawie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana jutro muszę zrobić te pierogi wiec jeśli dasz radę to zrób to zdjęcie żebym wiedziała czego szukać w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda jak bar=terie się tylko naładują to zrobię fotki. a to instrukcja obsługi Włakujesz ciasto kładzesz na \"maszynke\" wkładasz w dziurki farsz , wałkujesz drugie ciasto przykrywasz farsz i wałkujesz po ma szynce. Odklejasz ciasto z boku, przewracasz maszynke i pierożki wypadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie dopchałam się do komputera :) Cały dzień mąż na nim pracował.... Paulinka po przedpołudniowej drzemce miała zdecydowanie lepszy humor niż rano, więc dzień minął mi nawet nieźle :) Też muszę się wybrać na zakupy po prezenty. Dla Paulinki wymyśliliśmy laptop, ale taki dla maluchów, tylko grający i świecący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana nabyłam to cudowne urządzenie ,tylko trochę inne na 14pierogów w MINUTę!!!! Jak będzie dobrze szło to Cię ozłocę Asiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilja Bożego narodzenia to ostatnio u nas w domu przyjeźdza moja mama i brat. Teściów nie zapraszamy bo oni u nas byli już dwa razy a nas jeszcze nie zaprosili, pojedziemy do nich w drugi dzień świąt a w pierwszy jesteśmy umówieni z męza kuzynką i jedziemy do niej. Ozdobiłam lampkami pokój dzieciaków i kuchnie - bardzo im się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi zrobione ,mrożą się :) Szczerze powiedzawszy to myślałam,że to będzie się troche innaczej robiło. Napewno przy takim farszu jest lżej,zastanawiam sie ile \'\'ruskich\'\'będe musiała zjeśc na porcje?:) Spijcie i śnijcie kobitki:) A dla mniej zorientowanych wiadomość-jutroCZWARTEK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha.....niezle jestem zakręcona...to przez meża...drugą młodość przezywamy mimo że on jest podziębiony:P Dobrej nocki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca. 💤 Moja JUlka zrobiła nam podudkę o 4.15 Rysować jej się zachciało.wrr........ Nie ręczę za swój dzisiejszy nastrój i stosunek do ludzi................ Mam nadzieję ,że wam lepiej się dzień zacznie:) Marteczka pozazdrościć tylko❤️ ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda jejku ales mi smaka narobiła na ruskie poprostu uwielbiam a właśnie tutaj w Olsztynie nie jedze ruskich na świeta ... Mi sie nie chce robić , bo mąż nie lubi więc nie chce mi się stac nad nimi i zasze kupuje, ale to nie to samo... Powiedz szybciej się robiło czy nie?? Marteczka - pozazdrościć młodości z mężem, bo my to już nie żyjemy ze sobą a obok siebie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ja nie robiłam \"ruskich\",tylko z kapustą i z grzybami.Chodziło mi o to,że wychodzą mniejsze niż robione ręcznie i zastanawiałam się ile będe musiała ich zrobić.Uwielbiam \"ruskie\'\'a chyba pół roku nie robiłam:( A czy szybciej? Troche tak,przedewszystkim farsz kapuściany niewyłazi z brzegów. Dzisiaj obiad zainspoirowała mi Zuzia:D Teraz mocna kawa bom zmęczona okrutnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×