Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Ja tylko na chwilkę, bo mąż się pcha do kompa ;) Byliśmy dziś na wyjeździe, na większych zakupach; wróciliśmy obładowani, ale głównie jedzeniem i pieluchami. Niestety nie udało mi się kupić laptopa dla małej, dostanie taką edukacyjną słuchawkę, gdzie naciska się cyferki i literki i zabawka mówi \"1\", \"2\"...\"A\", \"B\"... itd... Napewno jej się spodoba, no i napewno trochę się nauczy.... Ok, zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się napisałam jak głupia i się skasowało:( Mamo_Zuzi-jak dobrze,że z nami jesteś:Ddziękuję Ci kochana za wyjaśnienie... Jeśli chodzi o rysowanie...to postaci nie umie mój Kamilek narysować ...ale za to rysuje kółko.:)...a dziś jak w przedszkolu mi pokazał swoją choinkę to nie odstawała od pozostałych 20stu:)...ale byłam dumna z mojego przedszkolaka! Jeśli chodzi o mańkutów..to u mnie na studiach było pełno leworęcznych facetów i to takich do rzeczy(patrz przykład-mój męzuś:P) Zuziu30-jak będziesz w Lublinie może umówiłybyśmy się na kawkę????co o tym myślisz?? Moje smoki już śpią więc ja błogość..kąpiel....winko...i net:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć ludzie leworęczni sąbardzo inteligentni;) Marteczka jakie winko pijesz? Bartuś strasznie marudzi wrrrrrrr.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gj-piję winko czerwone wytrawne ewentualnie półwytrawne-Twoje zdrówko:D ...dobrze,że jesteście...nie piję sama:Dktoś może się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu, jestem praworeczna .... :( ;) czyli nieinteligentna... buuuu :( A tak powaznie to chodzilo mi o to ze moj brat jest pokrzyzowany a inteligentny hehehe ;) Gj, wiadomo od kazdej reguly sa odstepstwa, ale prawda jest taka ze kazda polkula odpowiedzialna jest za okreslone zdolnosci, czasem sie to sprawdza w praktyce a czasem nie. 🌻 A na terapie, to Cie kochana nie stac ;) ;) ;) Martusiu jak zobaczylam ze napisalam ze Kamilek powinien rysowac postac to jeszcze szybciej poprawke pisalam zebys sie bidusio znowu nie zaczela zamartwiac , ze cos z nim nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Gj, z polkulami to nie pisalam jak jest: praworeczni powinni miec lepiej rozwinieta lewa polkule a leworeczni prawa (tak na krzyz). Czyli u Twojej Juli sie to nie sprawdzilo ale u Kamilka chyba tak, bo ma ma prawdopodobnie lepsza prawa polkule a za mowe bardziej odpowiedzialna jest lewa. Czyli podsumowujac: prawa polkula---> lewe oko, lewe ucho, lewa reka, lewa noga , lewa czesc tulowia itd ---> lateralizacja lewostronna. lewa polkula----> prawe oko, prawa reka, prawa noga , praw ucho itp.----> lateralizacja prawostronna Jak zaczynam sie w to wglebiac to sama sie pogubilam juz wiec nic wiecej nie napisze. Bo sama nie wiem czy mi sie cos juz nie namieszalo,,,,ehh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniaz
No a moj malusi jeszcze smiga,,,skad on ma tyle energii to sama sie dziwie,,;) ale co tam,,niech biega,,lepiej bedzie mu sie spalo ;) Tak czytam o tych lewych polkulach,prawych i sama sie zastanawiam jak to bedzie z moim malym,,:) Jeszcze jest za malusi zeby to okreslic,,jak narazie jak rysuje mi sciany i wszystko co napotka na swojej drodze ;) to ma pisadlo w prawej rece ,,, No nic, musze malego terroryste wreszcie polozyc spac,,,niech teraz terroryzuje sny ;) a ja z mezusiem chlapne piwko z soczkiem i grzecznie nyny :)) Dobrej nocki wszystkim,buziaczki dla milusinskich !! Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniaz
Aha!! dziekuje za mile przywitanie ;) Milo mi,,ze mnie zaakcptowalyscie,,widze ze juz tu znacie sie bardzo dobrze,,,a ja zupelnie obca,:(( No ale mysle ze jakos sie "przykleje" do Was ;) Jeszcze raz kolorowych ! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wszystkich praworęcznych:) Cały wieczór myślę i mam mętlik w głowie,wydaje mi się że dojrzałam do decyzji odstawienia Bartusia od piersi..........bo mnie to karmieniejuż męczy:( a teraz w tym momencie kiedy mały ssak jest uczepiony cycusia to znowu ogarniają mnie wątpliwości.............. Myślę,że musze wyznaczyć sobie granice i będzie to chyba 1stycznia. Nie wiem jak sobie poradzę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo:) Marteczka tak myślałam ,że siedzisz na kurniczku:) DZiewczyny śpieszę donieśc omoim sukcesie:D Bartuś przespał dzisiaj pierwszą od urodzenia cała noc!!!!!!!! To już prawie \"dorosły\"facet :)KOńczy dzisiaj 15m-cy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 😘 GJ całuski dla Bartusia 😘 😘 A moja Oliwcia dzisiaj kończy 7 miesięcy ;) Mamo Zuzi mój Kuba praworęczny (chociaż czasem mi sie wydaje że i jedną i druga reką mu tak samo idzie ) i może dlatego też ma tak z tą mową??? Dziś miałam okropną noc bo Oliwcia się ciągle budziła bo katarek ja męczył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniaz
Dzien dobry z samego rana !!:) No u mnie dopiero 8 : 54 ,maly slicznie przespal cala noc,,,spi juz sam jak skonczyl jakies 7 miesiecy,,od tamtej pory przesypia cale noce. Wiadomo ma czasem dni ,kiedy sie budzi,,cos go tam meczy,,,ale ogolnie przesypia cale noce sam w swoim pokoju,,,Ale ile mnie o nerwow kosztowalo zeby go do tego przyzwyczaic to sobie nie wyobrazacie,,:( No ale warto bylo,,teraz wszyscy sa w szoku jak mowie ,ze ja tylko malego klade na lozko,daje buziaka na dobranoc i wychodze. Zero lezenia z nim,,zero czytania bajek i czekania az usnie,,Poza tym sam ostatnio daje znac ze idzie spac,,Macha raczka "papa" i smiga na schody,,Jak pierwszy raz to zobaczylam to bylam w szoku,myslalam ze cos mu sie pomylilo,ze chce isc na spacer :) ale on faktycznie szedl do swojego pokoju,,:) Rozpisalam sie,,heheh,,,no nc milego dzionka wszystkim mamusiom,,pewnie tu zagladne dzis jeszcze nie raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kala u nas też katarek od tygodnia, ale Iza pięknie sobie z nim radzi... Wszystkiego naj dla Oliwci pannica z niej już:): Gumijagoda no to pieknie wyspanąś pewnie w końcu?? Dość długo musiałaś czekać na tą nocke:P Wiecie co za tydzień już święta a ja nic nawe o nich nie bysle , by coś zrobić kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) Uff, wreszcie trochę wolniejsza. Rano była u mnie koleżnka i pozwoliłam jej troszę poszperać w necie, potem wzięłam mała na spacer (na szczęście nie chciała zbyt długo łazić), a teraz mogę spokojnie poczytać i odnieść się trochę do Waszych wypowiedzi... Przede wszystkim, witam Iza 🌻 Napewno szybko się tu wdrożysz, napisz tylko coś więcej o sobie, skąd jesteś, ile masz lat, zinteresowania, itp... :) Moja mała też jest na etapie \"pisiu - pisiu\", ale narazie tylko na kartkach, sciany mamy jeszcze czyste ;) Kala i Gumijagoda, małe życzonka dla Waszych dużych \"maluchów\" 🌻 Marteczka, na tą kawkę to ja Cię już kiedyś zapraszałam, ale wtedy nie miałaś chyba najlepszego nastroju. Ale wszystko jest do nadrobienia i z chęcią skorzystam z propozycji :) Ale to już chyba w Nowym Roku... Dla wszystkich mamusiek wielkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniaz
Zuzia,,juz Ci mowie,,fakt nie powiedzialam zbyt wiele o sobie na poczatku,,ale to chyba przez to ze chcialam zobaczyc jak tu w ogole u Was jest ;) Heheh,, No wiec imie juz znacie,,synus to Alex ( wlasnie sobie smacznie spi,,wiec zaraz bede miala czas na coffe time;) ) Tak normalnie to jestem ze Slaska,,a tak nienormalnie to obecnie jestem w Irlandii Polnocnej,,jestesmy tutaj juz rok,,Wczesniej bylismy w Londynie,,ale maz otrzymal lepsza propozycje tutaj wiec sie przenieslismy,,, Maly juz ma 16 miesiecy,,jak napisalam,,broi,,ale w sumie ciesze sie ,,bo jest zywym dzieckiem,,choc nie wiem czemu wszyscy uwazaja go za aniolka,,heheh,,( wszystkie dzieci jak sie widzi 2 godz w tyg, wydaja sie byc aniolkami :) ) Brakuje mi tutaj takiej instytucji jak "babcia",,,do nich mam 2000 km, mam czasem ochote pobyc sama odpoczac,,bo jestem z malym 24 na dobe,,przez 7 dni w tyg, i 365 dni w roku,,, no ale,,nie narzekam juz,,taki los sobie wybralismy to tak musi juz byc :( W sumie to chyba wszystko,,jak jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem ;) Bardzo tesknie za Polska,,za znajomymi,,tutaj mam ich naprawde niewielu,,,ale ciesze sie ze jest tutaj takie cos jak " Mums and tots" jest to takie niby przedszkole,trwa to 2 godz, w srody siedzimy z dziecmi,,a w czwartek mamy ida do oddzielnego pokoju ,pija kawusie,plotkuja,,maja czas tylko i wylacznie dla siebie,,a dzieci w tym czasie sa z opiekunkami,zabwiaja je,,,albo raczej te male potworki terroryzuja te opiekunki heheh ;) Jest to taka moja jedyna odskocznia od tak przyziemnych spraw jak dom,dziecko,obiad,zakupy,,,i tak non stop,,,Szkoda tylko ze to jest dwa razy w tygodniu,,,Juz nawet nie chodzi o mnie,,ale przede wszystkim maly ma kontakt z dziecmi od pierwszych miesiecy,,bo tam przychodza matki z dziecmi w roznym wieku,,od narodzin nawet az do ok, 5 lat. No nic,,teraz sie rozpisalam troszke,,maly spi,,to ja mykam do kuchni kawusie soebie zrobic,,i chwilka relaksu dla mamuski ;) :) Pozdrawiam,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja też własnie popijam kawkę :) Moja mała tez przez chwilą \"padła\" ;) Widzę, że mamy kolejną \"zagraniczną\" mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, bo ja ze Szwecji pisze :D Czesc Iza 🖐️ Skad ja to wszystko znam o czym piszesz? Zgadnij ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(cześć) Już nie jestem wstanie z wami często poklikać , bo do jakiegoś czasu to Iza zawsze była tym dzieckiem bardziej absorbującym a Olusia tym spokojnym ( czasami niewiedziałam że mam 2 dzieci , jadła, spała nieprotestowała, raczkowała , uśmiechała sie , z byle czego się cieszyła) a teraz mam dwa potworki , siostra jak mnie ostatnio zobaczyła to stwierdziła, że jestem znerwicowana . Pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniaz
Mamo Zuzi,,,domyslam sie ,ze masz ta sama sytuacje,,;) Ciesze sie,,ze jest tu ktos kto mnie zrozumie czasem jak bede miec dosc wszystkiego :( Bo czlowiek naprawde czasem potrzebuje byc sam,,ale tutaj sie nie da,,na obczyznie,,,:(No ale jakos trzeba dawac sobie rade,,,jeszcze zeby jezyk sie znalo tak perfekcyjnie to bylaby polowa sukcesu,,no a u mnie to ciezko idzie,,, Malo czasu przede wszystkim,,maly potrzebuje mnie non stop,,czasem czuje sie tu naprawde zagubiona :( i sie zastanawiam co ja tu robie :( Chodze na angielski ale to tylko raz w tyg, 2 godz, stanowczo za malo,,,no ale nie zalamuje sie,,mysle ze jakos dam sobie rade;) musze sie tylko wziasc za siebie ;) Wzielam sie za sosob i ucze sie dziennie 5 nowych slowek ;) Zuzia pytalas ile ma lat, zapomnialam napisac,,wiec jesli 3o to Twoj wiek to jestesmy rowiesniczkami ; Heheh,,, No a tak w ogole to wczoraj juz ubralam choinke,,glownie dlatego zeby zajac czyms malego,,mial radoche ,,podawal bombki,gwiazdki inne ozdoby,,,godzina wymyslania zabaw z glowy ;) Ok,,narazie koncze,,,Buziaczki dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a jak dlugo jestes w Irlandii? Ja tutaj dopiero od marca i na poczatku w ogole nie znalam szwedzkiego i poslugiwalam sie tylko angielskim (dzieki bogu znam dobrze). Na poczatku myslalam ze korby tu dostane, tesknilam i plakalam przy najblahszym powodzie ale teraz jest ok. A jak to jest z przedszkolem ? Dlaczego nie mozesz go poslac do normalnego przedszkola na kilka godzin przynajmniej? A ja od dzis mam kotka :) Nazywa sie Greorka (wlasciciele to Chorwaci). Bidulka lata po mieszkaniu i jest bardzo wytraszona!!! Zuzia jest zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi:D Zrobiłam sobie kawkę i zaraz biorę się za sprzątanie mojej kuchni:( Chcę wygonić mężusia z dziećmi na spacer żeby mi się nieplątali pod nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, ja to już właściwie powinnam zmienić nicka, bo niedawno skończyłam 30 lat i zaczęłam już 31 :D Jestem rocznik '76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś problemy z kompem od 11 ale wezwałam juz majstra-mój brat ;) i juz na szczęście ok. Mąż znów pogodziny ma , a ja już tradycyjnie padam na pysk dosłownie bo z Kuby to sie terrorysta zrobił 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×