Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Czesc :) Dzieki bogu dzis pooda troche lepsza, bo widac niebo :) Kotek sie nam powoli rozkreca i lazi, miauczy i szuka nie wiadomo czego ;) Ale fajny jest . Moj pojechal na polski rynek kupic twarog do serniczka, kapuste kiszona no i krakowska sucha, mniam.... Aha no i kiszone ogorki. zrobie dzis ogorkowa , ale mam smaka :) Iza, a nie myslalas zeby kogos znajomego z polski wziac, jaka kuzynke albo kogos takiego zeby Ci w domku przez kilka godzinek posiedzial w zamian za utrzymanie i jakies kieszonkowe a Ty bys na pelny wymiar mogla do szkoly pojsc. Ja chodze do szkoly i powiem ci ze po 3 m-ch gadam po szwedzku w sytuacjach codziennych. Ide wiec na stopien wyzej od lutego. Nie wiem jakie sa realia w Irlandii ale moze by sie oplacalo cos takiego pokombinowac... Albo jakas A-pair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie :D Mama_Zuzi,,,myslalam o tym,,,mam nawet jedna chetna,i jesli po Nowym Roku nic sie nie wydarzy (tzn, siostrzyczka dla Alexa ;) ) to bede probowac sciagnac tutaj kolezanke do opieki nad malym. Ale to tak moze na wiosne ,jeszcze zobaczymy co do tego czasu bedzie sie dzialo,,Jesli chodzi o szkole,to jestem aktualnie na 3 level, i prawdopodobnie po Nowym Roku bedzie to juz 4,wiec dla takich bardziej zaawansowanych. Poszlam na probe na jeden dzien do nizszego poziomu,zobaczyc czy tam sie bede dobrze czuc,bo w mojej grupie nie wszystko rozumiem,,czesto sie gubie,ale ten poziom nizej to juz byla porazka,,Przez 2 godz, babka wyciagala od nas co robimy w wolnym czasie,,,nic kompletnie sie nie nauczylam,,to taki naprawde poczatkujacy poziom,,wiec jestem dalej na tym moim,,,Ja potrzebuje cos po srodku,,bo drugi jest bardzo slaby,a trzeci bardzo wysoki,,,no ale,,;) zas sie rozpisalam ,,,;) Zuzia,,ciesze sie ze mam tu rowiesniczke,hehe,,balam sie ze bede tu najstarsza mamuska ;) Ok,,pozdrawiam,,tzrymcie sie,,pa!!Pewnie jeszcze lookne wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja próbuję nie położyć Damianka na popołudniową drzemkę...zeby potem ładnie poszedł spac wieczorem a nie po 22ej...ale łatwo nie jest...Kamilek też w dzień nie spał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :) Wysłałam męża do pracy, więc mam dostęp do komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała też wreszcie usnęła, musiałam siedzieć koło niej godzinę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehheh,,,moj maly tez juz spi,,wlasnie go polozylam,,tylko ze u mnie to trwa sekundke,,buziaczek na dobranoc i wychodze,,;) No a teraz popijam sobie piwko z soczkiem,,i chwila relaxu ;) Ogladam wlasnie final XFactor,,,( cos jak w Polsce Idol ) nic ciekawszego niestety w tv nie ma :( Kolorowych,,i papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senne witanko! Mój młodszy aniołek dał mi popalić w nocy....obudziłs ię ok.23 i nie spał za 3 godziny....6ząbek mu idzie i męczył się bardzo...nie mógł wcale zasnąć...za to mu drugi aniołek dzis rano o 7ej był bezlitosny,zapalił światło i latał po całym pokoju...zaraz muszę szybko ogórnąć i KAWKA!!! Za oknem dziś ciemno i mokro:(Ale i tak życzę udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marteczka....myślałam, że będę pierwsza ;) U nas też szaruga za oknem... Ale za to Paulinka mnie zadziwiła...chyba pozazdrościła Bartusiowi Gumijagody...przespała mi całą noc :D od 20.30 do 6.30... Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ... Najpierw dwa slowa o mnie :) Jeszcze nie jestem mama ale juz nie dlugo... Mam termin na 17 stycznia ale cos mi sie wydaje ze to jednak bedzie szybciej... Wiec juz nie dlugo bede mogla pelnoprawnie do Was dolaczyc / jesli mnie oczywiscie przyjmiecie :) / Nie ukrywam ze licze na jakies podpowiedzi, bo to moje pierwsze dziecko i panicznie sie boje czy dam rade :( nie wspominajac juz o strachu przed porodem... brrr... Takze jesli moge bede Was podczytywac i moze czasem na dwa slowka sie odezwe... caluje Was wszystkie bardzo mocno i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poranne ptaszki:) Zuziu dzisiaj była tylko zmiana warty:Paulinka spała a Bartuś już gorzej:(Wiedziaam,ze moja radość nie będzie zbyt długotrwała. Marteczka trzymaj się jakoś kobito:) Witamy OSTI:D na naszym topiku,pomożemy w miarę możliwośći,więc pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Osti, oczywiście przyjmiemy i pomożemy :0 Właśnie Paulinka tak sama z siebie powiedziała do mnie \"kokam mamusiu\" :D Co znaczy \"kocham cię mamusiu\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osti🖐️🖐️🖐️ Poród to nic strasznego...sama to stwierdzisz jak bedzie już po....:D Zuziu30....jak ja ci zazdroszczę...mam nadzieję,że też niedługo będę mogła coś takiego usłyszeć... ...własnie Kamilek przyszedł,przytulił się do moich pleców i je cmoknął...no i rozpłakałam się.... .... ...mogę śmiało jeszcze poczekać....bo i tak wiem,jak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana!! :( Ale jestem niewyspana,,,:(( Maly sie budzil chyba z 5 razy,,,tez chyba znow kolejny zabek mu idzie,bo budzil sie srednio co 3 godz. Juz dawno takiej nocy nie mialam :( Zazwyczaj spi az do 8.30 a dzis w nocy przypomnial mi jak to jest nie przesypiac calych nocy :( Osti,,witaj cieplutko,,,nic sie nie boj,,jak ja przezylam porod to ty tez przeyjesz ;) a bardziej spanikowanej osoby nie zam jak ja,,Przed porodem beczalam jak wsciekla ,,,a jak juz urodzilam to nie wierzylam ,ze to juz,,,:D z tym ze mialam cesarke,,wiec bylo troszke inaczej,,,no ale glowa do gory,,musisz przez to przejsc czy chcesz czy nie,,,a strach Ci w niczym nie pomoze,wiec nie mysl nawet o tym,,bo niepotrzebnie tylko sie stresujesz,a wTwoim stanie to niewskazane ;) Ok,,mykam robic po malu obiadek,poki maly jeszcze nie marudzi tylko ladnie sie bawi ;) Zajrze pozniej,,papapa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Piszę od teściów więc krótko.padła nam karta graficzna a,że jest na gwarancji musimy czekać.Trochę to potrwa,więc Radosnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia wszystkim zasiadającym przy Wigilijnym stole. Niech ta wyjątkowa noc trwałym blaskiem opromieni cały nadchodzący Nowy Rok Zyczenia dla was oraz dla waszych rodzin. Kiedy będę mieć sprawny komputer napiszę i postaram się nadrobić zaległości.U nas wszystko dobrze.Ja i maleństwo czujemy się świetnie.Kuba trochę daje w kość,ale to normalne przed świętami.Miłego dnia.Mam nadzieję,że szybko się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie LUiza,że się odezwałaś :)czekamy na Ciebie jak tylko karta będzie ok:) Dzisiaj obiad znowu wg.pomysłu Zuzi30-pycha:)I nawet JUlka zjadła surówkę z marchewki-cud jakiś:D TEraz czas na popołudniową kawkę.Spacerek nam się udał jeszcze w słoneczku,aż miło się spacerowało:) Piękny ten grudzień. A za tydzień Wigilia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie LUiza,że się odezwałaś :)czekamy na Ciebie jak tylko karta będzie ok:) Dzisiaj obiad znowu wg.pomysłu Zuzi30-pycha:)I nawet JUlka zjadła surówkę z marchewki-cud jakiś:D TEraz czas na popołudniową kawkę.Spacerek nam się udał jeszcze w słoneczku,aż miło się spacerowało:) Piękny ten grudzień. A za tydzień Wigilia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie LUiza,że się odezwałaś :)czekamy na Ciebie jak tylko karta będzie ok:) Dzisiaj obiad znowu wg.pomysłu Zuzi30-pycha:)I nawet JUlka zjadła surówkę z marchewki-cud jakiś:D TEraz czas na popołudniową kawkę.Spacerek nam się udał jeszcze w słoneczku,aż miło się spacerowało:) Piękny ten grudzień. A za tydzień Wigilia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie LUiza,że się odezwałaś :)czekamy na Ciebie jak tylko karta będzie ok:) Dzisiaj obiad znowu wg.pomysłu Zuzi30-pycha:)I nawet JUlka zjadła surówkę z marchewki-cud jakiś:D TEraz czas na popołudniową kawkę.Spacerek nam się udał jeszcze w słoneczku,aż miło się spacerowało:) Piękny ten grudzień. A za tydzień Wigilia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za te powtórzenia,ale nie mogłam wejśc na ostatnią strone i nie wiedziałam ,że tak się porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🖐️ Chłopcy już spią...liczę,że nie będzie powtórki z wczoraj....a ja mam winko:P..któraś ma ochotę???to zapraszam:Dale najpierw kąpiel:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na posterunku.... Mąż usypia dziecko, więc Marteczka jak zostało Ci jeszcze tego winka to poproszę :) Luiza, myślałam właśnie dziś o Tobie...dobrze, że się znalazłaś :) Gumijagoda, cieszę się, że smakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunaiz
No a moj maly dzis znow szaleje :( Dopiero co poszli znajomi,,troszke sie zasiedzieli ;) a maly jest jeszcze bardzo rozbawiony,,,:O No nic,,,mam nadzieje ,ze zaraz go wykoncze ;) i padnie jak mucha,,,bo jak narazie jakos sie na to nie zbiera,,;) A tak apropo,,przed chwila sie dowiedzialam ,ze moj mezu w tym tygodniu bedzie mial nocki :(( Pierwszy raz odkad tutaj jestesmy,,,nie lubie jak mam zostac sama w domu ,,tymbardziej w nocy :( Ok,,kolorowych,,pewnie jutro zajrze czesciej wieczorem,bo bedzie mi sie nudzic jak juz malego poloze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×