Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej sulwunia uspalas juz swoje pociechy? moja padla o 19 przez to ze popoludniu nie zmruzyla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mastecook 45 cm ale wolałabym większą bo wlezie więcej naczyń a wkładasz taką samą tabletkę ja swoją kupowałam 7 lat temu i jakoś chodzi a teraz to nie wiem jaką polecić bo podobno teraz produkują gorszej jakości tak mi mówił mechanik od pralki że teraz to pralki i zmywarki są gorsze żeby częściej kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za chwilę zmykam bo muszę dzieciakom kolację zrobić i wykąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam napisać że bigosik gotuję i jutro będzie przepyszny to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Lea dziewczyny napiszcie skąd jesteście bo ja mieszkam niedaleko Elbląga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej co za dzien dopiero puznym popoludniem wyszlo slonce.jestem z samego poludnia podkarpacia tak bym chciala wyjsc choc na chwilke z moja niunia na polko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki już śpią mąż się kąpie a ja idę mu plecy umyć :) i nie tylko Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda zmywarka to mi by sie tez czasem przydala zwlaszcza do butelek po nocy moze na nowym mieszkanku ale to jeszcze odleeeeeegla przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o reeeetyy ale sie rozpisalyscie, duzo do poczytania, ale juz nadrobiłam:-) witam serdecznie wszystkie nowe mamusie🌼 sylwia , wszystkiego najlepszego dla mężusia🌼🌼 gumisia, ja bez zmywarki teraz nie wyobrazam sobie życia.. dawniej uwazalam ja za zbyteczny wydatek, ale teraz, kiedy tak jak dzis nie mogłam polozyc Milosza, zeby wyjsc do ubikacji, bo wrzeszczal w niebogłosy, uwarzam zmywarke za dobro konieczne przynajmniej w mojej sytuacji.. sprzatam tylko kiedy Milus spi, a spi raz dziennie,wtedy tez gotuje, wiec jakbym jeszcze gary miala myc, to bym juz napewno nie zdazyła.. dzisiaj mialam ciezki dzien, ale nie ma co narzekac. w nocy( o 12ej) musze wyjechac po męza na dworzec, bo sie okazalo ze wracaja dzis a nie w piatek.przestój w pracy,.mam nadzieje ze tylko do poniedzialku. miłego wieczoru🌼 pozdrawiam wszystkie babeczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje:)nie swietujemy:(jestem zmeczona bardzoooo,dzieci moje jeszcze nie spia😭mam juz wszystkiego dosc😭nie mam sily i cierpliwosci😭M mnie 😡bo wymyslil,ze sobie na silownie po pracy wyjdzie,a ja coooooooooooooooo???o nieeee chyba chory jestes,ze ja sama znowu zostane z dziecmi,a ty mi nic nie pomozesz:(i mowie do niego,ze jak chcialam sie zapisac na aerobik,to mi powiedzial,ze moge chodzic ale dopiero wtedy jak malego uspie :D:D:Dbardzo smieszne mu powiedzialam 😠np.teraz maly juz przysypia i jest 21.15 u mnie,a centrum sportowe jest otwarte do 22 i jest kawalek drogi od nas😡I jak ja moge cos dla siebie samej zrobic???Nie ma szans😭 No jestem taka😡,ze szkoda gadac buuuuuuuuuuuuuuu:( Jutro poodpisuje dzis musicie mi wybaczyc,ale nie dam rady:(🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki:)👄do jutra kobitki:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzooooo kobitki za zyczenia dla mezusia:)kochane jestescie👄🌼👄 Maly wlasnie zasnal ufff ide zaraz sie umyc i spac:) Pozdrawiam WSZYSTKIE mamusie z topiku🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
dzień dobry!!!:-)piękna dziś pogoda,więc spacerki,spacerki,spacerki...nareszcie nie ta monotonia...byle do lata;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( Mam nerwice strasznal,az mnie w gardle dusi😭wszystko mnie 😡wkurza,a najbardziej,to ze musze sama wszystko robic i zero pomocy:(nie mam cierpliwosci nic,a nic:(jestem b.zmeczona tym zyciem i pragne odpoczynku od zycia codziennego😭:( U mnie wlasnie deszcz spadl,ale slonko swieci i nie jest tak zimno. Gumis 🖐️jak Ty masz takiego pawera do sprzatania,to wpadnij do mnie mi posprzatac;)Mnie to chyba depresja zlapala:(czuje sie b.zle:(nastroju nie mam zadnego:( Dobra juz nie smece:) Zycze milego dnia,udanych porzadkow i spacerkow,oraz wszystkiego dobrego dla Wszystkich:)🖐️👄🌼 Za bledy sorrki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Przepraszam, ale nie nawiążę do Waszych wypowiedzi. Nadal się źle czuję, głowa mi peka, nie mam siły na nic. Jeszcze godzinka i urywam się do domu. Witam nowe mamy i wszystkim życze miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
sylwunia miałam dokładnie to samo pare dni temu.wogóle to mi sie powtarza co jakis czas;-(wkurzamnie to,że siedze sama z dzieckiem,zero pomocy,do kogo geby nie ma otworzyć.ale wzięłam sie w garść.wczoraj wyskoczyłam na miasto,na zakupki,dzisiaj tez gdzieś śmigam do ludzi... vto pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×