Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Margaret wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🌻 🌻 🌻 🌻 Gmumijagoda STO LAT dla męża 🌻 🌻 🌻 🌻 Monika dużo zdrowia dla wszystkich chorowitek Luiza 3maj się i dużo cierpliwości Sylwia Zuzia Ja ostatnio nie mam czasu na neta bo dużo czasu spędzam w ogrodzie i wieczorami już nie mam siły. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis ❤️wszystkiego najlepszego dla meza🌼 Moj imien.ma 23,to tez bedziemy swietowac;) Margaret 👄bede napewno uwazala na te place zabaw:)my chodzimy tam raz na 2mies.,a co do parowek,to nie daje im tak czesto wiec jestem spokojna,ze krzywdy im nie zrobie jak dam czasami:) Margaret❤️wszystkiego najlepszego w 5 rocznice slubu👄 A o to dla Ciebie piekne🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu duzooo zdrowka zycze:).....🌼 Luiza,a Tobie kochana duzoooo sily i cierpliwosci....................🌼3maj sie kochana👄 Ja kolysze synka,a Dawidka tato kapie:)lekcje tez z nim juz odrobil wiec ja mal luzik:) Moj Dominis od wczoraj chodzi sam,ale tylko kilka kroczkow i siada:)pewnie sie boi jeszcze:(jeszcze kilka dni tak mysle i jak zacznie lazic,to konca nie bedzie:Da mnie wtedy na kaffe tez nie:(:P Zycze spokojnej i przespanej nocki👄🌼 Fluidki sle potrzebujacym i zmykam ogladac bb:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka jeszcze Tobie pomacham na dobranoc🖐️🖐️🖐️ Pozdrawiam serdecznie wszystkie zyczliwe mamy:) Buziaczki👄👄👄papapa!!!!! 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecię bardzo mnie przed chwilą zaskoczyło!!! Położyłam się z Paulą, aby \"pomóc\" jej zasnąć, a ta mówi \"mamusiu, idź popisać na komputerku\" :D No to ja przybiegłam na chwilkę do Was :D Ale też już padam ze zmęczenia, mam @ i na dodatek strasznie boli mnie gardło!!! A Paulinka znów kaszle i cieknie jej z nosa :( Półtora tygodnia temu odstawiłam jej leki przeciwalergiczne, bo chcę jej zrobić testy; zobaczymy co z tego wyniknie. Gumisia, mam nadzieję, że miło upływa Wam z mężem wieczór na świętowaniu. Margaret, Ty pewnie też tulisz się właśnie do męża ;) Luiza, mam nadzieję, że i u Was już wszystko ok. Brylka, Ty nic nie piszesz, więc pewnie też jeszcze zakochana w ślubnym :P Sylwia, a Tobie życzę, żeby Wam się lepiej układało w małżeństwie. Monisiu, zdrowiejcie szybko kochani! Manika 🖐️ Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:)🖐️🖐️🖐️ Wpadlam sie tylko przywitac:)i zmykam do szkoly Dawidka szykowac:) Zycze milego i pogodnego dnia:)👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzem nazat:D Wlasnie synka uspalam:)ide cos zjesc i nastawie posciel do prania:)U mnie piekna pogoda,to mi na dworze szybko pranie poschnie:) Co tam u Was slychac babencje???:) Zycze zdrowka potrzebujacym................🌼 Gumis spiszzz aaaa??:)jak tam swietowanie sie udalo???🌼dawaj pisz szybko:Dco na prezent M kupilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zapracowane mamy. Jestem tu nowa. tak przez przypadek weszłam na to forum. i od razu subie pomyslalam ze ciekawie by bylo poznac inne mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz para sluw o sobie jestem mama 10 mies aniolka ktory chyba wlasnie sie obudzis z przed poludniowej drzemki rowniez nie pracuje. postaram sie zagladac tu jak najczescie w miare mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w gronie:)i mam nadzieje,ze zagoscisz na dlugo,a nie tak jak inne tylko na momencik napisaly i znikaly:DIle masz lat:)jesli moge zapytac i jak ma na imie Twoje malenstwo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciala bym zagoscic dluzej zobaczymy jak to bedzie moje malenstwo ma na imie Jagoda. ktora wlasnie sie obudzila i pewnie jest glodna wiec sorki ale pojawie sie dopiero ok 14 jak snowu pujdzie spac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha sylwunia widze ze masz synka mniej wiecej w wieku mojej curci napisz mi prosze jak to jest u was z karmieniem nocnym..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ok nie ma sprawy:)bardzo lubie to imie🌼moje dwie znajome tak nazwaly swoje coreczki:) Mnie zaraz cos trafi😡co odejde od bujaka,to sie maly budzi normalnie jestem😠mam robote w kuchni,a ten mi nie daje nic zrobic:(poczekam na siorke i wtedy ona sie nim zajmie,a ja dokoncze swoje prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och tak to jest moja na szczesci w dzin spi jak kamien ale za to w nocy tez czasem robi sobie maraton tak ze 2 godz masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka tak masz na imie naprawde??:) U mnie dzieki Bogu karmienie nocne sie juz skonczylo:)ufff,bo jeszcze jakis mies.temu wstawalam 2 razy w nocy:(teraz,to o 18.30 je kolacje i tak do rana spi:)i bardzo sie z tego ciesze,bo moge juz dluzej odpoczac:)U Ciebie pewnie tez to juz nie dlugo nastapi:)trzeba tylko miec duzoo cierpliwosci,ja to myslalam,ze juz nigdy nocy nie przespie,a tu taka niespodzianke mi zrobil:),a Ty ile razy w nocy wstajesz???Aaa i co mala Twoja je na kolacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i sie melduję posłusznie:P Przedwszytkim witam nową mamę o pięknym imieniu;) a córeczka to już całkiem cudo imię;) Sylwuś miałam wczoraj trochę zabiegany dzień i swiętowanie ograniczyło się do dobrego obiadu i deseru... Dzisiaj moja JUlka była w kinie z klasą ,nawet jej sie bajka podobała i grzeczna była:) Pozdrawiam serdecznie i do \"zobaczenia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis :D:D:Draczej do popisacia:),a nie do ''zobaczenia'':) Julka jestem jeszcze 20 min,bo potem ide po synka do szkoly:)teraz krzykacza usypiam,jest u mnie siorka i to ona z nim zostanie,a ja spokojnie sobie pujde:)Jak wroce,to sie odezwe:) Zycze udanego popoludnia🌼:) Manika❤️🌼👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukla11
sulwunia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem oj cos mi nie wyszlo moj robak wlasnie zasną po wielkich bojach i starciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech fajnie ci że spisz calą noc moja mala idzie spac tak ok 20 wieczorem potem budzi sie 2 razy do jedzenia prubowalam ja oduczyc np dajac jej wode do picia jak sie budzila ale to na nic bo za 30 min byla znowu glodna niewiem co sadzic znam mamy kturych dzieci od 3 m-ca nie jadly w nocy z kolei moja sasiadka karmila dziecko 2 letnie przez butelke 1 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem:) Julka matko kochana nigdy w zyciu wody do picia w nocy nie dawalam:(przeciez,to za male dzieciatko i to normalne,ze Ci sie budzila w nocy,bo wes nawet pomysl sama:)jak jestes glodna i napijesz sie,to Ci to nic nie da,bo za 30min.bedziesz glodna,a co mowic dopiero takie malenstwo:(A nic jej po tej wodzie nie bylo??? Julka kazde dziecko jest inne i inaczej sie rozwija:),a to ze masz znajomych co ich dzieci od 3 mies.cala noc spaly bez wstawania na karmienie,to mozna im tylko pozazdroscic:)ale dla mnie troche to dziwne i malo prawdopodobne zeby tak bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia nic a co by jej mialo byc ja kupuje jej wode w 5 litrowych butlach i ZAWSZE przegotowuje a po za tym czesto daje jej wode przegotowana do picia lubi pic nawet czsem woli wode od jakiejs herbatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze chwilka,bo synek spi:)potem,to zajze dopiero wieczorkiem:) Musze zaraz posprzatac u Dawidka w pokoju,bo zabawki porozwalane sa wszedzie:(ale wezme Dawidka ze soba niech mi pomaga i sie nauczy wkoncu,ze zabawki trzeba odkladac na swoje miejsce:)ja juz go tego naucze;):D:D:D Pogoda u nas bardzo ladna tylko troche wiatr wieje,ale da sie wytrzymac:)Ide sprzatac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×