Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

gumijagoda zdrówka ci zycze i 🌼 pezsylam na wyzdrowienie :) a gdzie sie podziali wszyscy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak jak tam twoja Nadusia i kolczyki....? Sylwia a ty co tak zamilkłas ostatnio..? brylka ognisko pewnie udane i juz tulisz sie do mezusia luiza a ty...? 😡 mineło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼witam wszystkie mamy🌼 Jestem tu nowa ,miło was tu widzieć:) Powiedzcie dziewczyny czy nie macie czasem dośc tego siedzenia w domu? bo mam wrazenie ,ze mi czasami odbija :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy w naszych progach...;-) niestety ja tez mam czasami dośc,łapie mnie wtedy okropny dół:-(ale spojrzę na mojego Króliczka i juz mija:-)🌼 julia11 Nadii uszka super się goja,w ogóle ich nie dotyka,wyglądają cudnie:-) gumijagoda fajnie,że więcej popiszesz,bo mało Cie jeszcze znam,jestem tu od niedawna,a Ty w tym czasie nie rozpisywałaś się za bardzo;-) całuski na kolejny piekny dzień👄 nareszcie piękna pogoda,mało piszę bo non stop jestem z Nadią na dworku...tyle słoneczka ...trzeba korzystać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Julka pisalam,ze M sciaga filmy i nic mi nie chce dobrze chodzic :(,a zreszta jest piekna pogoda i staram sie jak najwiecej czasu byc z dziecmi na dworze:)Tu w Irlandii to rzadkosc zeby bylo tak cieplo,bo tu potrafi lac deszcz 3 tyg,albo i dluzej:(i dlatego ja siedze z dziecmi na dworze ile sie da:) Po poludniu zawsze wpada do mnie siorka i nie ladnie jest siedziec i pisac jak ona jest:Osama chyba rozumiesz;) Dominik ma katar i kaszle mi troche i maruda z niego straszna:(Dawidek super chlopczyk duzo mi pomaga przy Dominiku:)tak to wszystko ok u mnie:)i co tu pisac jedno i to samo:( Gumis duzoooo zdrowka Ci zycze kobitko kochana wracaj szybko do zdrowka:)...............🌼 Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy z topiku🖐️🌼 Aaaaaaaaa Julka dzieki za rade:)🌼 Zycze milego dnia:)zajze jak bede synka usypiala:)🖐️wsiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kiwi🖐️w naszym topiku:)Napisz cos wiecej o sobie:)Jak maja na imie Twoje dzieci???Napisz cos o Was:)Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak piszę mało ,bo mało siedzę przed kompem,kiedys to zyć bez kafeterii nie mogłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis gratki za stronke:) jak tu siedziec przed kompem jak pogoda cudna:)teraz krzykacza usypiam wiec mam wiecej czasu:P Dodalam kilka zdjec na NK jak ktoras ma ochote niech sobie zobaczy Sylwunie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mame kiwi napisz co wiecej o sobe🌼 Sylwunia tym razem to ja przesyłam fluidki na zdrowie twojemu syniowi................................................🌼 kasbak 🖐️ ja tez kozystam dzis ze słoneczka w koncu pogoda ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po obiadku mam zamiar wziąć moja Jagódke na dłuuuuugi spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka dzieki za fluidki:)ooo wlasnie usnal:),to ja lece sie ubrac,bo w koszuli jeszcze latam:D,potem posprzatam troche i posciel wyniose na dwor niech sie wietrzy:)uwielbiam zapach poscieli wywietrzonej achh sie fajnie spi wtedy:)Dzis nic nie gotuje,bo M mowil,ze jest zupa na kanapki tez cos jest tak ze nie ma sensu cos gotowac,bo potem bede wylewac;) A i dzis jeszcze ide z siorka na zakupy:),a potem na dworze bede caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała tez już spi mam nadzieje ze jeszcze pośpi bo ja musze dzisiaj 2 obiadki dla niej jakąs zupke i dla nas coś :( ech ale potem luz ;) zajrze wieczorkiem jak uspe mała Pozdrowionka i życze miłego dnia 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie sobie jakiego mam synka zdolniache:D http://www.saatchi-gallery.co.uk/portfolio/ArtworkDetails/Dawid+Fulczyk/2509.html Moj dominis spi od 13.40 bylam z nim na dworze,ale musialam uciekac do domu,bo moj sasiad wariat😡wlaczyl koparke i tyle moj synek na dworze pospal:(😠szybko zabralam go do domu i dzieki Bogu:)usnal mi dalej:) Mnie boli strasznie ucho,ze zaraz zaczne chyba😭nic na to ucho nieeeee mam:Opotem zajde do siorki moze ona mnie poratuje:) Na dworze jest 31st.C przynajmniej tak pokazywal moj wozek;)ubralam Dominisia w krotkie spodenki i bluzeczke:)skarpetki tez mu nalozylam,ale byly one tylko 5 min. na nozkach:Dsciagal sobie i wywalal na ziemie i mowil ajjj tzn.DAJ:)i tak wkolko,co mu dalam,to on swoje:D Dawidek poszedl do cioci,a ja siedze i sie lenie,aaaa co:D:D:D,ale skonczy mi sie leniuchowanie jak moj synio ukochany wstanie:O:D Pozdrawiam serdecznie wszystkie nieobecne Panie:)🌼👄 Zmykam zadymic:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia brawa dla synka;-),a nie wiem jak mam Cię znaleźć na NK,bo jestem tu od niedawna,wrzuć linka:-) ja cały dzionek byłam u koleżanki,też ma małą córeczkę,więc poszłyśmy na spacerek na miasto i na plac zabaw.fajowo było... a teraz Nadka padła,mam nadzieję,że pośpi to sobie po necie poszperam... julka z tymi obiadkami to przekichane,więc ja staram się tak gotować,żeby mała jadła z nami.przeciez szkoda czasu przy garach stać jak na dworze słonko grzeje🌼 a nowa mama coś się nie odzywa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia chyba Cię już na NK znalazłam:-)po tym obrazku synka(bo tam nazwisko:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i uspałam mała :) i teraz LUUUZ az sie obudzi :P kasbak ja czsem tez tak gotuje jak jakas zupa to je z nami ale przez caly tydz zupy czy nalesnikow jesc nie bedziemy :) zreszta tak sie juz przyzwyczajlam ze jak mala idzie spac o 10 to wtedy sprzatam i gotuje. sylwia ale masz artyste w domy no tylko pogratulowac 🌼 a jeszcze wam powiemmoja niunia od kilku dni zaczyna przesypiac noce :) tzn no nie zawsze ale jak sie budzi to juz tylko raz i wtedy zje ok 60 ml mleka i spi do 7 rano:) dodam tylko ze budzila sie 2 razy i jadla po 120ml mleka ale wtedy potrafila spac nieraz i do 8 a pare razy to nawet do 9.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzz dziewczyny moje ucho ratukuuuuuuuuu:(siorka nic nie miala i musze sie teraz meczyc buuuuuuuuuuuuu😭 Wrocilam z solarium wlasnie,siedze i lulam najwiekrzego krzykacza na swiecie;)no maruda z niego,ze sie nie da wytrzymac:(i te ucho cholerne mnie boli,ze ja zaraz zwariuje😭 Ja jutro koniec mam laby,bo synek idzie juz do szokly,ale dobrze,ze tylko na 2 dni i znowu luzik:) Kasbak i co znalazlas mnie???:) Dawidek pojechal z M do sklepu,po deserki malemu,mleko itp.:)moze piffko jakies przywiezie:Dojj napila bym sie takiego zimnego;) Ja sie pytam co slychac u ????:) Zuzi:) Monisi:) Brylki:) Luizy:) Margaret:) anianiania zyjesz???:) anet.d wyleguje sie w stanach:)Pozdrowienia sle z topiku🌼 Gumis jak zyjesz???:)🌼 Manika:)🌼odezwij sie jak bedziesz mogla:)❤️ I jesli kogos pominelam,to sorrki:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no to super,ze juz czesciej spi cala noc:)zobaczysz,ze jeszcze z tydz. dwa bedzie Ci juz spala cala noc:) Moj maly budzil sie tez nie dawno 2 razi i wypijal po 200ml. mleka,ale jakos sobie dawalam rady:)no byla tylko masakra,jak mu zabki szly na dole i na gorze 2 :(wtedy myslalam,ze wykituje:(teraz juz jest lepiej,bo jak zasnie o dajmy na to 19albo 20,to spi do 5.15,albo 6.15:Onajgorzej to mi jest rano wstac:(,a juz jak wstane,to jakos expresowo mi wszystko leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:)dzieki za brawa dla synka:)🌼 Julka dzieki za gratulacje:)🌼ojj zebys wiedziala,ze to fenomen mi rosnie;) Mam pytanie :),a mianowicie w co teraz ubieracie swoje dzieci do snu:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwi moja spi teraz w body z dlugim rekawem i rajtuzkach ale czasem jeszcze w spiochach no i body oczywiscie nie wyobrazam sobie jej klasc w zwyklej koszulce zeby plecki nie byly zakryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zamiezam jej kupic jakies piżamki tylko co z nuzkami ?? skarpetki/ no w koncu idzie lato to chyba nie zmarznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia moja od 2 dni to taka wsciekla ze czasem mam jej ochote klapsa dac no slowo daje :P wczoraj to przechodzila sama siebie nic tylko na rece i na rece a wrzeszczala przy tym niemilosiernie nigdy taka nie byla zloscila sie czsem ale nie az tak dzisiaj juz mniej ale wieczorem znowu zaczela koncertowac 😠 a myslalam ze jak bedziemy na polu to bedzie spokojniejsza ech.. wszystko chce wrzaskiem wymusic 😠 Myslisz ze to przez te zeby ? nawet jesc dzisiaj za wiele nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka,to napewno zeby:)daje slowo,boszzz ja mialam to samo co Ty:(normalnie masakra😭do tej pory wszystko krzykiem chce wymusic i tylko slysze ajjj,ajjj tzn.DAJ normalnie zwariowac mozna:(bylo by inaczej gdyby M mi pomagal,a nie zostaje tylko sama sobie😭 Julka ja Dominika klade w body z krotkim rekawkiem na to pajacyk i pizama:),a tak go musze ubierac,bo maly lobuz spi odkryty:(i musiala bym chyba cala noc nie spac tylko go nakrywac:O Dalej nie spi maly:(tylko gada ajjj i ajjj,a mnie cos zaraz trafi😡bo mnie tak te ucho boli,ze zwariuje zaraz😭 M jeszcze w sklepie,ale dzwonil,ze juz wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×