Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Musze konczyc Julka,bo M zaraz i tak kompa przejmie:(Ja jutro bede gdzies po 10 waszego czasu,to sie odezwe:) Zycze spokojnej i przespanej nocki:)🌼 Fluidki jeszcze posle dla potrzebujacych i zmykam.........................🌼 🖐️Wszystkim super mamusiom:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim mamom i ich pociechom słodkich snów zycze sylwia a tobie to zdrowia duuuzo i tobie rowniez fluidki na zdrowie..........🌼 kasbak trzymaj sie cieplo i ucaluj Nadisie odemnie :)🖐️ gumijagoda tobie rowniez macham 🖐️bylas rano i zwialas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochyyyy!!!!pobudka!!!!!!:-) no hej... julka jeśli chodzi o obiady to my w ogóle zupnie jadamy,a Nadia ostatnio z nami udko jadła smażone.;-)wiadomo tego z wierzchu mięsa jej nie dałam,ale to mięciutkie ze srodka wcinała i nic jej nie było... ja ubieram małą w pajacyk taki cały do spania i spi odkryta,jak ją przykryję to jest spocona.szukam takiej piżamki długie spodenki i krótki rekaw ale nie moge nigdzie dostać sylwia znalazłam Cię na NK,fajne foty... a julka mojamała też budzi się raz w nocy ,koło 5 i wypija 190ml mleka,potem słodko spi do 7-8,więc nie jest źle,chodzi spać koło 21-22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja wczoraj poprasowałam stertę prania a potem przesiedziałam pół dnia na placu zabaw z przerwą na obiad.Dziś muszę kupić przyjaciółce prezent na urodziny bo w sobotę jedziemy do niej na cały dzień,ogarnąć mieszkanie i na plac zabaw to póki jest ładnie.Rano było pochmurnie i już myślałam że będzie padać. Co do jedzenia dzieci to Kuba jak i Julka wcześnie zaczęli z nami jeść.Teraz Julce już nie gotuję osobno,zresztą nawet by nie zjadła.Co do spania to ubieram ją w body z długim rękawem i rajtki.Piżamkę kupiłam jej wczoraj ale dużą bo na rozmiar 98.Ona nosi tera ciuchy na 86 ale jak zacznie być ciepło to jej założę [piżama jest z krótkim rękawem]A piski,wrzaski nawet histeria to na początku byłam przerażona że taka mała a rządzić zaczyna,ale jej nie popuszczamy.Jak zaczyna swój koncert zostawiam ją i nie zwracam na nią uwagi.Zaraz przestaje bo nie ma widowni. Wczoraj Kuba powiedział mi że chce być archeologiem i będzie szukać kości dinozaurów.Byłam zaskoczona bo zawsze mówił że chce być kolejarzem.Kiedy zapytałam się czemu zmienił zdanie to powiedział,że jak jest ciemno a pociąg jedzie to jest duża odpowiedzialność na maszyniście.Jakie mądre dziecko.Zobaczymy ile razy jeszcze zmieni zdanie:D Rozpisałam się,więc kończę bo robota czeka a nikt tego za mnie nie zrobi Gumijagoda Ty to chyba na ogródku cały dzień i nie masz czasu na kafe. Manika jak w nowej pracy? Zuzia,Aniania,Brylka,Margaret co u was słychać? Sylwia a Ty w tej chwili do lekarza!!!!!!Z uchem nie ma żartów.I nie wykręcaj się.Przez chwilę mąż może zająć się dziećmi a Ty powinnaś się kurować. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny musicie mi wybaczyć moją małą aktywnośc...jak tylko pogoda sie zmienie to znów będe wiecej pisać:) Faktycznie mnóstwo czasu spędzamy na ogródku,wczoraj miałam gości,było mnóstwo dzieci i szalona zabawa. Niestety JUlka połamała zjeżdżalnie naszą i nie wiadomo czy da razy ją jakoś zrobić:( A tyle było radości. Przyszedł nawet do nas synek mojej znienawidzonej sąsiadki i sie bawił z moimi dziećmi,jestem tylko ciekawa czy lania za to nie dostał od \"mamuni\"....:( Dzisiaj albo ostatcznie w sobotę idę do fryzjera zrobić sie na bóstwo:P Sylwia jak ucho???BYłas u znachora? Julka 🖐️ Kasbak🖐️ Brylka jak sie udało ognisko wtedy? Luiza masz mądrego synusia,aż zazdroszczę:)i urocza małą kobietkę. Zuziu kochana❤️ Anet pomachaj jeszcze i napisz cokolwiek. Mój Bartuś niespełna trzylatek kazał sobie właczyć komputer bo chce \"zagrać\" w Żabke,mówie mu,że nie umiem właczyć a on szybko myk i włączył listwe ...cwaniaczek mały. Zmykam gotować obiadek. MIłego dnia i tak pięknej pogody jak ja mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( 😭nie mam sily pisac,a tym bardziej cokolwiek robic:(😭wczpraj moj M podniosl na mnie \'\'reke\'\'przy Dawidku😭poszlo o glupote:(zacza mnie popychac,a potem zlapal za buzie i powiedzial zebym sie zamknela😭wypelnialismy papiery na mieszkanie i on zaczal sie madrzyc,co to nie on itp.cwaniak,bo zna dobrze ang.boszzz:(to ja mu powiedzialam,zeby tak sie nie mardzyl,bo go Ruskie na komputer przerobia;)ojj i zaczelo sie wtedy😭pomylilam sie w jednym miejscu,a ten zaczal sie drzec,ze ja taka madra itp.zebym sama sobie wypelniala,a ja powiedzialam,ze nie:(a i kazal mi sie podpisac,to ja do niego,ze potem sie podpisze boszzzz w furie jakas wpadl😭szkoda gadac😭Nienawidze go i powiedzialam mu to,a i ze nie chce sie na niego patrzec,zamknelam drzwi,a tenkazal wyjsc Dawidkowi,bo musi ze mna porozmawiac.......ojj i wyzwiska byly przerozne,ze glowa mala😭I ja sie tylko pytam za co k**a😡??? Nie mam zdrowia i sily juz tak zyc mam dosyc😭😭Nie poznaje go normalnie:(Wyladowal sie na mnie,bo go w pracy wk....ili😠ale czego na mnie😭???Boze przeciez ja to jestem,az za dobra dla niego:(ale tak juz nie bedzie koniec tego! Dzis rano przyszedl na gore cmoknal mnie i powiedziel z ironia dziekuje za pyszne sniadanie,a ja sie nic nie odezwalam oooooo!!! Dobra koniec opowiesci,bo zaraz znowu bede 😭 Zycze milego dnia i udanych spacerkow:) Fluidkow moc przesylam dla potrzebujacych ............🌼 A co do ucha to boli mnie dalej:(i co do pilnowania M dzieci,to mozna zapomniec:(nawet go prosic nie bede,a zreszta nie odzywam sie do niego:(dzis nawet sms-a mu nie napisze mam go gdzies,a moge sie zalozyc,ze jak nie bede sie do niego odzywala,to dalej bedzie sie do mnie rzucal i wyzwyal,a co tam i tak nie bede z nim gadac. A wczoraj jeszcze mi powiedzial zebym sie zastanowila nad soba i co ja robie :D:D:Dpowiedzialam mu,ze nie mam nad czym sie zastanawiac:),aaa i powiedzialam mu,ze go Bozia pokara za to,ze na mnie reke podnosi:(koniec !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka a gdzie Ty sie podziewasz dzisiaj?pewnie juz na spacerku... u nas pogoda piękna,slonko grzeje od rana,więc po obiadku zmykam na podwórko,Nadka się wyszaleje a ja posiedzę na huśtawce i sie poopalam:-) luiza masz rację,z tymi piskami,lepiej nie reagowac wtedy dziecko przestaje,wypróbowałam to nieraz.tylko Nadka jest uparta i zawzieta,więc dłuuugo potrafi wrzeszczeć sylwia a Ty to na serio zmykaj do lekarza z tym uchem,po co się męczysz.zdrówka życze🌼 resztę babek także pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia kurczę biedactwo Ty...nie denerwuj sie...szkoda nerwów na tych beznadziejnych facetów...ale nie daj mu ręki na siebie podnosić!!!!absolutnie!!!jak on Ciebie to Ty mu oddaj... ku...a faceci są fatalni,my latamy koło nich,obiadki,kolacyjki,sprzatanie ,pranie,a oni ?jeszcze wieczne pretensje...no ja wiecznie slysze,że tylko sie czepiam,a ja go po prostu czasami proszę o pomoc w domu,no ale pan zmęczony po pracy musi odpocząć,pytanie tylko kiedy ja mam odpocząc? więc sylwia nie jesteś sama:-(tylko ręki nawet niech na mnie nie podnosi,bo zabijęi Ty tez nie pozwól!! pozdrawiam i ślę całuski na pocieszenie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak szkoda gadac😭 i powiedzialam jemu,ze jak jeszcze raz mnie udezy,to ja to gdzies zglosze mimo,to ze moj ang. nie jest za dobry,ale sobie jakos poradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze!!!my kobiety musimy się szanować...nie damy się;-) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼dla Ciebie na pocieszenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje za odezwy co do tego w czym kladziecie swoje pociechy spac:)🌼 Kasbak super,ze Ci sie fotki podobaly:) Co do jedzenia,to moj maly je razem z nami,no prawie wszystko;)a udko to najbardziej mu smakuje:) Wczoraj z siorka nie bylam na zakupach,bo jej dni sie pomylily co do wyplaty:D,ale za to dzis nadrobimy;)wyjdziemy wczesniej na te zakupy,bo potem musze Dawidka odebrac ze szkoly:) Maly moj spi,a ja zabieram sie za obiadek:)dzis kotlety mielone u mnie:)Jemu obiadu napewno nie podam oooooooo!!! Dobra zmykam odezwe sie potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:)dzieki za te kwiatuszki:)👄 Moge sie zalozyc,ze przemysli sprawe i bedzie mnie przepraszal,ale ja to mam w d**ie i sorrki za wyrazenia,ale barzo😡na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie pozwól mu na to żeby Cię bił .Kiedyś pamiętam że bardzo pokłóciłam się z mężem i wjechałam mu na ambicję.On zamachnął się ale nie uderzył.Zaczął mnie przepraszać.Wiesz co zrobiłam wyrzuciłam mu wszystkie ciuchy i kazałam się pakować.On zgłupiał.Powiedziałam mu,że jeżeli jeszcze raz to zrobi albo nie daj boże uderzy to wyrzucam go z domu.Nie ma gadania .Przestraszył się i wie że wtedy nie żartowałam.Od tej pory spokój.Kiedy się kłócimy staramy się nie robić tego przy dzieciach,bardzo sie to potem na nich odbija.Trzymaj się i postaw mu warunek.I nie bój si ę .Masz rację nie odzywaj się do niego,ale po paru dniach porozmawiaj z nim o tym na spokojnie.Postaw wszystko na jedną kartę.Wydaje mi się,że wtedy go powinno ruszyć sumienie.Przesyłam Ci ❤️🌼❤️.I jeszcze jedno.Jeżeli uderzył raz to pamietaj że zrobi to znowu.Kiedyś powiedziała mi to babcia koleżanki-ją właśnie bił mąż.Powiedziała mi to jako przestrogę i nie robiła tego błędu co ona,ale to długa historia.Mam nadzieję,że on w końcu zrozumie i zacznie Cię szanować . Kasbak moja mała też piszczy i to długo ale trzeba to jakoś wytrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak nigdzie dzisiaj nie wyszlam z mala caly dzien leje i zimno i wiatr taki ze brrr.... :( mala juz dzisiaj mniej marudna i mniej wrzeszczy ale dzien sie jeszcze nie skonczyl... teraz spi. Sylwia poprostu brak mi slow... ja tez sie czasem z moim kłuce niedawno sie nieodzywalismy wogule do siebie chyba przez 3 dni w tym czasie moj wydal chyba z pol wyplaty na duperele i zabawki dla niuni chyba zeby mnie jeszcze bardziej wk...😠 nieraz jest tak ze po klutni to chodzi jeszcze taki kilka dni naburmuszony i sie malo co odzywa a nieraz zamiast spokojnie ze mna pogadac to wtedy sie smieje udaje ze nic sie nie stalo i sie wyglupia niewiem co gorsze luiza tez tak mialam prawie doszlo do rekoczynu tak sie wk*😡 ze spakowalam dziecko i siebie i juz mialam isc wtedy ruszyl du* i powiedzial zebym sobie poszla ale bez dziecka no to sie zaczelo wygarnelam mu doslownie wszystko!! a co!! to powiedzial ze zaraz wstanie i mnie udezy to podeszlam do niego mowie bij...!!! a on sie wtedy speszyl bo niewiedzial co zrobic i za chwile podszedl do mnie i mnie przytulil i jakos sie juz pogodzilismy echh ci faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurdeSylwuś ........jak on śmie podnosić na Ciebie ręke???? NIe daj się!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny tu mądrze napisały więc nie będe się powtarzać. Trzymaj się babolcu i nie pozwól sobą pomiatać. JUlka co sie dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak moj mi nie mowi ze sie czepiam moj mi poprostu woli nic nie powiedziec \"zebym sie nie denerwowala\" ale potem jestem jeszcze bardziej wsciekla ze nic nie wiedzialam. Sylwia kiedys raz mi poweidzial ze przeciez ja nic nie robie w domu i niemusze nic robic bo przeciez nikt mi nie kaze i zebym nie miala do niego pretensji bo on jest zmeczony po pracy no to sie tak wk* 😡 ze cale 3 dni nic nie robilam tylko sie dzieckiem zajmowalam.:) gary sie ze zlewu wywalaly pranie smierdzialo w lazience itp itd a mąz jak wrocil z pracy to niemial obiadku tylko jadl konserwy z chlebem :D no i pomoglo teraz jak widzi ze cos robie to sie sam bieze i dzieckiem zajmuje oczywiscie czasem ma jakies ale... i mowi ze zmeczony ale mysle ze zacza doceniac to co robie...czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda 🖐️ ech szkoda gadac mielismy z moim taki plan ze po nowym roku zacznie sie starac o dobra prace zagranica no i byl na kilku rozmowach ostatnia byla chyba w lutym wszedzie muwili ze sie nadaje i ze trzeba czekac to oddzwonia... no i czekalismy ja sie nastawilam a tu nic... juz stracilismy nadzieje.... a tu wczoraj zadzwonili 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz siedze i rycze bo niechce zostac sama :( ale z drugiej strony co mam mu teraz powiedziec zeby nie jechal gumijagoda to dla nas szansa zeby w koncu pomalu dorobic sie wlasnego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki o rany widzę że się u was dużo dzieje nie tylko u mnie 👄 sylwunia trudno nam doradzać jak masz postąpić kochana z mężem bo to co teraz nam się wydaje straszne po kilku dniach wyblednie i nie będzie tak bolalo ...jeżeli cię udeżył to ja bym nie podarowala a jeżeli tylko pod wpływem złości podniusł rękę to może da się jeszcze uratować wasz związek i jakoś dogadać współczuję ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki o rany widzę że się u was dużo dzieje nie tylko u mnie 👄 sylwunia trudno nam doradzać jak masz postąpić kochana z mężem bo to co teraz nam się wydaje straszne po kilku dniach wyblednie i nie będzie tak bolalo ...jeżeli cię udeżył to ja bym nie podarowala a jeżeli tylko pod wpływem złości podniusł rękę to może da się jeszcze uratować wasz związek i jakoś dogadać współczuję ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyyyyxxxzzzzyyyyxxx
Chcesz zarobić w internecie. Nic prostrzego! Wystarczy że zarejestrujesz się na poniższych stronach! Może nie zarobisz kilku tysięcy zł, ale dodatkowe pieniądze na pewno ci sie przydadzą! Zachowując aktywność na wszystkich podanych przeze mnie stronach zarobisz miesięcznie ok. 300zł Naprawde warto. Udzielam na maila wszelkich informacji i pomocy w rejstracji na stronie zagranicznej.kontakt:kasia10006@o2.pl http://mega-barre.com/index.php?referer=8669 ( Instrukcje rejstracji w języku polskim wysyłam zainteresowanym na maila ) http://banknocik.com/pages/index.php?refid=kasia10006 http://www.dolarek.com/pages/index.php?refid=kasia10006 http://easy-cash.pl/pages/index.php?refid=kasia10006 http://www.funny-mails.com/pages/index.php?refid=kasia10006 http://skarbiec.info/pages/index.php?refid=kasia10006 http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=kasia10006 Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) Stawiam Wszystkim kawusie [ ]>........:)i zbieram sie do szkoly z Dawidkiem:)U nas dzis leje,dominik wstal o 5.15:Odalam mu mleczko i spal do 6.15:Ojestem nie wyspana i zmeczona:(Jak wroce ze szkoly to sie odezwe popisze troche i bede musiala sie zabrac sie do sprzatania calego domu jak co piatek:) Narazie 🖐️Wszystkim:) Zycze milego dnia👄🌼 Przesylam fluidki potrzebujacym .................🌼 3majcie sie cieplo kochane moje👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadlam sie tylko przywitac :) u mnie zimno i zanosi sie na deszcz:( znowu wpadne wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha sylwunia jak tam ucho bylas u lekarza? gumijagoda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas słonko świeci ale zbierają się chmury.Nie wiem czy nie będzie padać.Dzisiaj rano byłam u dentysty,mam leczenie kanałowe zęba.Chyba się wykończę,jestem ciekawa ile z tym zębem będę razy chodzić.Jeszcze na dodatek wczoraj objadłam się pyszną surówką do obiadku w której było troche czosnku.I zjadłam jej tak dużo,że dziś cierpię.Ja po laparoskopii nie powinnam jeść tak dużo,ale nie umialam się powstrzymać.Efekt siedzę cały czas w ubikacji.Zażyłam no-spę i powoli przechodzi.Na przyszłość mam nauczkę.JJulka śpi więc mam trochę czasu dla siebie.Idę powiesić pranie Sylwia mam nadzieję,że dzisiejszy dzień jest lepszy. Julka11❤️ Dla reszty dziewczyn🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Gumis do Ojczyzny lece 26 maja:)na 10 dni huraaaa:)lecimy na wesele mojego brata i UWAGA! znowu bede staroscinal:D:D Julka 🖐️ u lekarza nie bylam:(ale ucho mniej juz mnie boli:)musialo mnie przewiac jak wyszlam na dwor z mokra glowa:(achh czlowiek stary,a glupi;) Dominis spi,a ja sniadanie wcinam:)potem posprzatam sobie mieszkanko i bede miala luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×