Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Julka dla Ciebie❤️👄tez Ty sie masz z tym M:(wspolczuje:(🌼,a wiesz co nie placz niech jedzie:)uwierz mi rozlaka Wam dobrze zrobi:)wiem sama po sobie;)nasza rozlaka wzmocnila nasz zwiazek:),ale widze,ze znowu jest nie tak jak trzeba:( Luiza bidulko👄🌼alez Ty masz sie z tym zebem o boszzz bol niesamowity:(wspolczuje Ci bardzo🌼,a nadodatek jestes wielkim lakomczuchem:Pwidzisz teraz sie meczysz w wc:(i zeby mi to bylo ostatni raz!!!:DLuiza u mnie dzis troche lepiej dzieki🌼 Wczoraj przyszedl mnie przeprosic,a ja do niego:Ty myslisz,ze jak mnie przeprosisz,to jest juz wszystko ok??o nie kolego ostatni raz to zrobiles nastepnym razem nie daj Boze:(mozesz sie ze mna i dziecmi pozegnac:(sumienie juz go wczoraj ruszylo,ale ja sie tym nie wzruszylam,bo i on sie mna nie przejmuje:(chodzil smutny i wygladal jak ten piesek skomlajacy:)az smiac mi sie chcialo jak sie patrzylam na niego;)nie rozmawialam z nim zbytnio,od tylko sluzbowo:) Ojjj szkoda gadac i sobie humorow psuc;)DZIS JEST PIATEK:D:Dweekend sie zaczyna:),a wogole co macie w planach???Bo ja narazie mam taki plan zeby posprzatac i obiadek zrobic,no i po synka pojsc do szkoly:)i luzik:D,a M bede omijala i ignorowala;)nie chce sie wkurzac i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! kurczę julka w spółczuję Ci tej pogody,u nas od tygodnia cieplutko,słonko grzeje,po prostu super:-) sylwia te kłótnie to sie chyba udzielają,ja od wczoraj z moim nie gadam😠Wk...ł mnie okropnie,twierdzi,że on mi w domu nie bedzie pomagał bo jest zoorany po robocie,a smieci to mogę sie sama nauczyć wynosićwyobrażacie sobie???mam dziecko samo w domu zostawic i na dół śmieci wynosic bo on nie potrafi...i wiele innych taki spraw sie uzbierało,szkoda gadać... więc na poprawienie nastroju kupiłam sobie strój kapielowy bo mamy jutro na basen jechac z małą,a stary juz brzydki,tylko teraz to nie wiem czy pojedziemy po tej kłótni:-( to dziewczyny pozdrawiam,mam nadzieję,że chociaz u Was lepsze nastroje julka nie martw sie,taka rozłąka to sie przyda,mi by sie przydała...czasami dobrze jest potęsknić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) sylwunia dzieki 👄🌼 acha i mam nadzieje ze twoj zrozumial ze zle zrobil i niech skamle:D nic mu sie nie stanie:Dniech zobaczy ze twarda z ciebie sztuka i po zwyklych przeprosinach nie zucisz mu sie na szyje :P tak trzymaj kasbak tobie tez dzieki i zebys wiedziala ze ta rozlaka dobrze nam zrobi M jeszcze nie wyjechal a juz nam dobrze robi;) luiza 🖐️ ❤️ oj dziewczyno to masz z tym zebem bedziesz musiala chyba ze 3 razy chodzic 🌼 dla ciebie wyszlo na chwile slonko ale te chmury to tak kraza ze pewnie zataz bedzie lac:( wczoraj bylam z mala na polu dopiero przed 18 caly dzien w domu😠 kota mozna dostac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,kurcze ale mam doła:-( cały czas mnie trzyma ta wczorajsza kłótnia z M.Tak strasznie mi jest przykro,miał być związek partnerski,ale teraz w ogóle tego nie przypomina...ja tylko non stop sprzatam ,Nadia mi tu wszystko rozwala,nie normalnie brakuje mi już sił..no i od rana do wieczora sama:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak nie lam sie 🌼 a co do sprzatania to ja jestem chyba jakas chora na tym punkcie nie znosze balaganu denerwuje mnie 1 tatez brudny w zlewie a mowili mi ze jak sie urodzi dziecko to nie bede miala czasu na takie zeczy i mi przejdzie a tu jeszcze gozej no ale cos za cos niemam zato czsu zadbac o siebie u fryzjera bylam chyba jeszcze w sierpniu o zgrozo a wybieram sie juz od kilku tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym sa takie dni ze mam duzo energi i wszystko bym mogla na raz robic i sie dzieckiem zajmowac a sa tez takie jak dzis :( buuu ale chyba sie wezme i pujde z mala na spacer bo przestalo padac i wychodzi slonce dla wszystkich smutnych i zalamanych wielki buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak boszzz:(wspolczuje Ci ja teraz🌼no i sie 😡na Twojego M jak wywalil do Ciebie z tekstem:zebys sama sie nauczyla smieci wyrzucac😠zrob tak Kasbak,ze nie wynos tych smieci tylko kup jakis duzy worek i w niego wkladaj,a jak M zobaczy,ze sie nie da przejsc,to sam wezmie i bez gadanis wyniesie;)Masz tu ode mnie na pocieszenie 🌼👄:)ja juz nie wiem co ja mam doradzac,jak u mnie podobnie:(3maj sie cieplo:)🌼 Julka ja na punkcje sprzatania,to mam swira:Di tak samo jak Ty nie nawidze w zlewie taleza chociaz jednego;),bo on tak sie na mnie patrzy ten talez i prosi umyj mnie:D:DOjj mam cos za dobry humor,zebym dzis sie tylko nie poplakala:( Wrocilam ze szkoly i ledwo zyje,bo bylam jeszcze na zakupach z siostra:)ja jej tylko zakupy pod wozkiem wozilam;)zalapalam sie na pizze mala:Di tyle:) Wlasnie mi synek usnal:)moge sie zalozyc,ze bedzie spal do 16,bo nie chcial nic zjesc i teraz pewnie jest glodny:(ja zabieram sie za sprzatanie WC,a reszte powiem M zeby mi zrobil,jestem ciekawa co mi odpowie hmmm??? Aaaaaa i dzis pewnie bede musiala na zakupy pojechac sobie do domu,bo na kanapki mi sie wedlina konczy i wogole musze jakies drobne rzeczy pokupowac:) Wiec zmykam narazie:)postaram sie zajzecz wieczorkiem juz jak bede synka usypiala:) Dla Wszystkich 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej uspalam mala a teraz wypila troche mleka i spi dalej a ja mam chwile luuzuu:) dopuki M nie wroci z pracy bedzie stekal ze zmeczony i glodny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę idziemy na komunie więc mam troszkę zamieszania:) Dzieciaki się kąpią i trza im ukrócić troszke zabawe ,zmykam je zabrać z łazienki. Miłego wieczorku kobitki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wypapowana jak ta przyslowiowa detka:(synka sama wykapalam,bo M z Dawidkiem pojechali zatankowac samochod,teraz go usypiam,a M na dworze siedzi z kolegami i z Dawidkiem:(😠nawet nie zajzy do mnie czy ja cos chce,aaaa w d**ie to mam ooooooo!!!! Gumis udanej imprezki zycze w niedz.:)baw sie dobrze kochana:)🌼 Jestem juz wyczerpana psychicznie i nie wiem czy co kolwiek sie poprawi u mnie:(trudno sie mowi,zyje sie dalej:) Zycze spokojnej nocki......🌼 Fluidki sle potrzebujacym....................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamusie z topiku👄🌼 🖐️wsiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda fajnie ci u mnie w tym roku szykuja sie 2 imprezki (wesela) a czy pojdziemy tego jeszcze nie wiem sylwia aaa no ty tez idziesz na weselicho pozazdroscic :) i nielam sie kochana najwazniejsze zeby zrozumial swoj blad a jak bedzie mial do ciebie dalej jakies ale.. to mu powiedz:"widziały gały co brały" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu cos na poprawe nastroju dla wszystkich:D tak sobie mysle jacy my bedziemy za kilka,kilkanascie a moze kilkadziesiat lat...;) W łóżku leży małżeńska para.Żona mówi do męża: -Dawniej przed snem ściskałeś mnie za rączkę. On postękując ściska ją za rękę. -Dawniej przed snem całowałeś mnie w główkę. On jęcząc podnosi się i całuje ją w głowę. -Dawniej gryzłeś mnie w szyjkę. On chrząka,wstaje i rozgląda się za kapciami. -Ty gdzie?-pyta żona.-Idę po zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A my dziś jedziemy do mojej przyjaciółki na urodzinki .Nie będzie nas cały dzień.Muszę jeszcze umyć włosy i wsio,jedziemy.Więc kończę i życzę miłego dnia. U nas pięknie słoneczko świeci,więc spędzimy też trochę czasu na polku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. luiza ale Ci dobrze,pozazdroscic takiego dzionka fajowego...🌼 julka ja tez mam tak ze sprzataniem,wkurza mnie bałagan,nie usiadę dopóki nie sprzatnę,ale niestety to wychodzi na naszą niekorzyść...non stop latamy ze ścierką...zamiast odpocząć i zadbać o siebie.A zobaczysz jak Ci mała zacznie chodzić,mi sie to zaczęło jakiś miesiąc temu,teraz to dopiero jest jazda.wszystko z szaf wywala,masakra...A dowcip fajny:-) sylwunia my to mamy ostatnio podobne nastroje:-)ale wiesz co,głupie jesteśmy,po co sie wkurzamy tymi palan...mi.Ja dzisiaj na poprawienie nastroju zaprosiłam sobie znajomych na grilla,mam nadzieję,że będzie fajne popołudnie:-) gumijagoda a Ty to sobie pobiesiadujesz jutro...udanej zabawy;-) dla reszty babek👄buźki posyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babencje:) U mnie cieplo,ale pochmurno:(moze sie rozpogodz,to pojde z dziecmi na spacer:)M w pracy jest jak wroci to musze na miasto skoczyc;)a i dzis na solarium znowu jade aaaa o:D:D Dominis spi teraz,a ja ide posprzatam w kuchni,bo maly moj tak narozwalal wszystkiego,ze hej:Oi dam Dawidkowi laptopa,bo chce na samochodach pojezdzic. Kasbak no i podobne nastroje:D:D;)wiesz co??ja juz od teraz wszystko bede olewac i nie bede tak sie przejmowala;)szkoda mojego zycia na takie durnoty;):Dpelny luzik teraz bedzie u mnie przynajmniej bede sie starala:) I super,ze zaprosilas znajopmych zawsze sie troche rozerwiesz:)Udanego grillowania zycze:)............🌼 Luiza🖐️baw sie dobrze:)🌼👄 Julka🖐️ladnie to tak z pierwszej stronki kolezankom jezyk pokazywac aaaa????:D:D:D:D:D Fajny dowcip:D:D Zuzia 🖐️co sie u ciebie dzieje???Juz dawno nie pisalas:(Wszystko ok u Was???Pozdrawiam serdecznie🌼👄 Brylka🖐️,aaaa Ty co zapomnialas o nas,czy masz awarie kompa:O??? Anianiania🖐️🌼jak leci???skrobnijn cos jak bedziesz miala jak:) Manika🖐️🌼👄pozdrawiam serdecznie:)jak sie czujesz i co slychac u Was??odezwij sie jak bedziesz w stanie:)👄 Margaret🖐️zyjesz???:) Gumisiu🌼👄co dzis bedziesz robic,aaaaaaa??daj znac jak zyjesz??:) Monisiu🖐️jak tam dzieciaczki??Co tam slychac ogolnie u Ciebie?? Dobra ja musze zmykac,bo mi Dawidek nad uchem ciagle sterczy i mowi no dajjj mi tego laptopa :D:D:D Zycze milego dnia i pieknej pogody:)......🌼 Fluidki sle potrzebujacym..............🌼 I do poczytania potem 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki topikowe;) Byłam u fryca i jestem bardzo zadowolona z fryzurki:Dale fotki Wam nie pokażę bo mi szlag trafił aparat:( Idę posprzatać chałupke i zmykam się trochę dotlenić:P Dzisiaj przez nasze miasto przejeżdżał wyścig kolarski koło mojego domu :)i kurde mpl nie mogłam wjechać na swoją ulicę:(ale jakos między jednym okrążeniem a drugim miły pan policjant nas przepuścił:) Julkę sprzedałam do babci i sobie pojechały do NIemiec. A my rządzimy w domku w trójkę,jest cisza i spokój bo Bartek nie ma sie z kim kłócić. Trzymcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Gumijagoda ale Ci zazdroszczę.Ja też muszę podrzucić jedno albo nawet dwójkę moich dzieciaczków do teściów.W końcu skończyli remont,więc tak zrobię.No to sobie trochę odpoczełaś.A dziś życzę udanej imprezki A my wczoraj wróciliśmy póżno,ale świetnie się bawiliśmy.Dziś idziemy do teściów na obiadek.Jest ładna pogoda więc na pewno będzie długi spacerek,muszę kończyć. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w ubiegłym tygodniu miałam sporo roboty i nie miałam czasu do Was zajrzeć ale od wtorku będę miała więcej luzu i wtedy nadrobię zaległości w czytaniu i coś więcej napiszę Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki moje:) Wpadlam tylko sie przywitac i zmykam,bo nie mam jak pisac:( U mnie wszystko ok:) Popisze jutro wiecej:)3majcie sie cieplo:) Udanej niedzieli zycze 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylka luiza sylwia zuzia i wszystkie inne mamy🖐️ u mnie od rana pogoda byla wspaniala wiec korzystamy za sloneczka ile sie da teraz sie znowu zachmurzylo :( a wczoraj robilam pozadki i potem mielismy gosci na grila a ja potem mialam duzo sprzatania 😠 Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy :) zycze udanej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, u mnie ok:) tylko nie mam internetu:( zmieniamy operatora, więc za niedługo będę mogła Was poczytac i napisać. Teraz piszę od koleżanki. W pracy ok, choc nie moge się przyzwyczzaić do stania na nogach 8 godzin. Sylwia, coś tam poczytałam o twoich kłopotach:( trzymaj sie kochana❤️ pozdrawiam was wszystkie👄 🌻 do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka348
Cześć mam na imię Celina mam 23 lata i prawię rocznego synka Pawła. Często mi choruje na zapalenie oskrzeli i np. w taka pogodę jak dziś (słonecznie naprawdę upalnie) nie wiem jak go ubrać żeby nie przegrzać i żeby nie było mu chłodno- aby nie był znów chory. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babki... u nas pogoda dopisuje,więc nie ma czasu przy kompie siedzieć...kupiłam taki wiklinowy koszyczek na rower i teraz śmigam z Nadią po świecie:-) julka ja tez wczoraj grillowałam ze znajomymi,ale sprzatania mało,bo niedawno M. mi zmywarę kupił i teraz mam luzyy;-)polecam,spraw sobie pomocnicę:-)) sylwia napisz co o Ciebie jak będziesz miała więcej czasu.. gumijagoda a Ty pewnie się obżerasz na komuni;-) reszta babek mogła by sie bardziej rozpisać,bo cos słabo klikają... całuski ślę wszystkim👄i zyczę udanego światecznego wieczorku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze zapomniałam...luiza widzę ,że masz super kontakt z teściami;-)pozazdrościć:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki witam sie i zmykam u mnie narazie sloneczko wpadne wieczorkiem 🌼 🌼🌼 gumijagoda ja tam po komuni:) pelny brzusio :)?? kasbak i jak twoja nadisia sie w tym koszyczku zachowuje ja tez mysle zeby taki sprzet kupic 🌼 sylwunia a co u ciebie jak sprawy z mezem poprawil sie...? 🌼 dla reszty dziewczyn sle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×