Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

u nie jak na złość jest ciepło i świeci słońce a chętnie bym się z WAmi zamieniła dzieciaki już lepiej i jak by ktoś na nich spojrzał to w życiu by nie pomyślał że są chore no i oczywiście teraz są na dworze bo jest ciepło pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przed chwilą była pani Oli i przyniosła jej lekcje( mieszka kilka domów dalej) oraz Dyplom i nagrodę za udział w Ogólnopolskim Ekologicznym Konkursie Plastycznym "Ziemia moja Planeta" objętym honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rybnika normalnie jestem z niej taka dumna a ona na to przecież wiesz mamuś że ja jestem zdolna z rysunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dopiero doczytała że wszystkie dzieci dostały nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmijagoda
Brawa dla OLi🌻czyżby zdolności plastyczne miała po mamusi Gabrysiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuśki... dziękujemy za wczorajsze życzenia:-) nie miałam wczoraj kiedy cos grzebnąć na kafe,bo pojechałam Nadii tort zamówić,jakies zakupy,fryzjer po drodze i do wieczora zleciało...a ludzi w miescie masa,korki niesamowite,a to małe miasteczko,więc nie wyobrażam sobie co jest w duzych miastach:o u nas od wczoraj też deszcowo i pochmurnie,bleee luiza na pewno dogadzasz się z M.,nic się nie stresuj:-) gumijagoda a Ty zmykaj do lekarza,nie lekceważ tego ^syfka^ hehehe a nasza julka to pewnie sie żegna z M. i nie ma czasu na kafe,hehehee z wyrka pewnie sie nie wynurzają;-) brylka gratki dla Olki🌼,nie wążne że wszystkie dzieci dostały,ważne że Ona dostała:-) sylwia całusy dla Ciebie👄i dla wszystkich zresztą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka:)gratki dla Oli 🌼maly plastyk Ci rosnie:)i super!!! Gumis Ty mnie nie wkurzaj tylko marsz do lekarza z tym czyms na nodze:( Kasbak :D masz racje Julka,to pewnie z lozka nie wylazi;):D,a niech tam jej sie tez cos nalezy:D:D Moje dziecie najmlodsze zaraz bedzie spalo:)starszy jeszcze nie spi,poszedl z tatem po filmy jakies zeby mozna bylo na laptopie obejzec:)Dziewczyny nogi mnie kreca po sama d***:(zmiana pogody bedzie na bank:OBylam dzis na solarium:)jeszcze raz sie wybiore i wiooo do PL:D Pogoda u mnie sie wyrobila po poludniu i nawet teraz swieci sloneczko jeszcze:),a u Was pewnie juz jest ciemno:P Kasbak🌼👄:)dzieki za buziaka:D Dobra koncze na dzis:)jutro sie odezwe 🖐️Wszystkim👄 Zycze spokojnej i przespanej nocki............🌼 Fluidki sle potrzebujacym i nie tylko...........................🌼 Pozdrawiam serdecznie kobitki te obecne,jak i rowniez nieobecne;)🖐️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co wrocilam i jestem zmachana,ze hej:(na dworze zimno i kropi deszcz,tak szybko szlam,ze sie cala spocilam:Oide zaraz sie przebrac i w domu sobie pomalu posprzatam zebym przed wyjazdem miala na glancus mieszkanie sprzatniete:) Synek wlasnie mi usnal:),a byl juz taki marudny jak wracalismy,ze łoooo matko kochana:Oporwal mi folje ta na wozek co sie zaklada😠i teraz musze nowa kupic,bo ta nie nadaje sie juz na nic:Osama folia na wozek kosztuje 30 f.:Omasakra normalnie i zdzierstwo:( Wy,to pewnie swietujecie Boze Cialo:),a ja niestety musze w domu siedziec,bo tu zadne procesje nie chodza:O Zycze milego dnia:)Fluidki sle potrzebujacym.................🌼 Jestem ciekawa co slychac u :) Aniniani:) Anet.d:) Maniki❤️:) Margarett:) Julki:) I u calej jeszty:)???? Zmykam narazie robic swoje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc u calej reszty,a nie jeszty:D:D:Dzakrecona jakas jestem dzisiaj;) 3majcie sie cieplo kobitki👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 🖐️Twoj M juz pojechal???co tam u Ciebie slychac?? Kasbak,a ty co nic nie piszesz???awarie kompa masz;)??? Gumis:)jak tam tato i tescio???🌼 Moj synek spi od 9.30:)jak wstanie,to nakarmie go i bede musiala glowe sobie umyc,a tak tego nie lubie robic,ze łoooo matko kochana:O Ide w kuchni posprzatam zebym potem mniej roboty miala jak maly wstanie;) Czekam na wiesci co u Was??:) 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tą pogodę to pętamy się po chałupie jak zdechłe muchy:( Julka a gdzie Twój mąz i na jak długo wyjeżdża bo chyba coś przeoczyłam? Sylwuś :)mój tato już w domu zrzędzi mamuśce... Teściu jeszcze w szpitalu ale już coraz lepiej. MUsze wziąc sie za jakiś obiad🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis dobre sobie:Dnie planowalam;)tak,tak:DTy tam dobrze sie czailas zeby ta stronke zlapac;):PFoch normalnie:P Ciesze sie,ze juz wszystko wraca do normy:)Fluidki sle dla nich nadal...............🌼 Maly moj wlasnie wstal:)ide cos mu jesc zrobic i zabieram sie za mycie glowy:O,a potem bede dalej sobie sprzatac;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny heheee,sylwia nie mam awarii kompa,tylko czasu brak wczoraj miałam koleżankę z dzieckiem w odwiedzinach,wyjazd,sprzatanie,pranie,łeee masakra,ciągle coś😡 a dzisiaj procesja,a pogoda nieciekawa,i w ogóle juz nie mam sił do Nadki...na procesji dała popis,wszyscy sie oglądali za nami,ona chciała iść sama,jak ją bralismy na ręce to wrzask,yyhhhh.Ona to nam daje popalic,ma taki charakterek silny ,że szok... no a tak w ogóle to mój M. w niedziele wyjezdża na pare dni,więc zostanę sama z Nadką:-( a julka Twój M.juz wyjechał?jak tam sie trzymasz?odezwij sie// dziewczyny buźki ślę dla wszystkich👄 i miłego dnia życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda gratuluję nowej stronki i cieszę się że tata już w domu a teściu czuje się lepiej. Kasbak ja nie wierzę w takie rzeczy.Ja wolę sprawdzone kremy.Ja używam krem z a.t.w. do pielęgnacji biustu.Jest bardzo dobry sprawdziłam go jak przestałam karmić Kubę i teraz znowu go uzywam.Nie jest drogi. Sylwia nie przesadzasz z tymi porządkami.Zrób sobie wolne i wykorzystaj ten czas dla siebie. Julka🌼 U nas pochmurnie ale nie pada.Byliśmy całą rodzinką na spacerze a teraz jemy obiad.Co dziś będziemy robić dalej tego nie wiemy.Na razie mamy ochotę poleniuchować. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj pogoda znośna słońce i trochę za mocny wiatr ale grila zaliczyliśmy u szwagra na procesji byliśmy bez dzieci kabask odnośnie kremu to każdyujędrniający może przynieść dobry efekt wystarczy tylko używać codziennie i dużo masować a najlepiej jak M wróci to dać mu super zadanie ujędrnienia biustu żony ( bo moim zdaniem efekt widoczny na zdjęciu to możesz uzyskać bardzo szybko kupując dobry program do obróbki zdjęć lub wkładki do stanika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane babeczki :) troche was dzisiaj w nocy poczytalam ale nie mialam sil nic napisac skrobne wam pare slow i zmykam M jedzie dzis wieczorem to jak bede miec sily i wiecej czasu to wam poodpisuje 3majcie sie pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczynki🌼 Zle sie czuje :(chyba sie czyms zatrulam:Onie dam rady pisac,bo mnie poty oblewaja:( Zycze wszystkim milego dnia:) Fluidki sle chorowitkom ........🌼i zmykam sie polozyc,bo normalnie umieram:( Jak sie lepiej poczuje,to zajrze do Was:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuśki:-) Nadia właśnie usnęła a do mnie uśmiecha się sterta prasowania,yhhh😡 brylka ja na efekty takie jak na zdjęciu to oczywiscie nie liczę,ale tak myślałam,że ujędrni sie trochę biust po tym kremie...sama nie wiem... sylwia a Tobie co???zdrówka duzo duzo zyczę🌼dlaCiebie julka biedaczko ostatnie chwile z M.,ale na pocieszenie piszę ,że mój M. tez wyjezdża ,ale tylko na niecały tydzień,no ale to zawsze jakas rozłąka;-) a reszta babek co???taka ciiisza..... buziaki przesyłam dla wszystkich👄 i spadam do prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia życzę dużo zdrowia miałam dzisiaj zrobić zakupy i jak dojechałam do miasta i zobaczyłam dzikie tłumy ludzi wszędzie to zrezygnowałam w pogodzie ciągle zapowiadają deszcze a u nas nie pada i jest strasznie sucho i bardzo duże zagrożenie pożarowe w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do gumijagody i luizy 9(i dziewczyn z psami) jak wam się chowają Wasze pieski i jak to rasa bo my chcemy dzieciakom kupić na dzień dziecka ( bardziej M niż ja bo wszystko spadnie na mnie i nie mamy ogrodzenia wokół domu) M chciał labradora jest fajny ale chyba troszkę za duży ja już sama nie wiem bo ja bym wolała małego kundelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niunia spi a moj m. juz pojechal 😭😭😭 smutno mi sie tak jakos zrobiło :( najgorsze bylo jak sie chcial pozegnac z Jagodka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak sie czujesz? duzo zdrowia dla ciebie 🌼 🌼 🌼❤️ przeciez ty masz leciec do kraju niedlugo to zdrowiej nam szybko. Gumijagoda pytalas mnie chyba gdzie i na jak dlugo moj jedzie a wiec narazie pojechal na 2 m-ce do norwegi ale kontrakt ma dostac na 2 lata bardzo bysmy tego chcieli bo to dla nas duza szansa. Mamy takie male plany z tym wyjazdem zwiazane. bardzo bym chciala zeby sie udalo. Kasbak co do tego kremu to ci powiem ze mi po ciazy na brzuchu zostaly straszne rozstepy paskudne takie i duze ponad pepek w ciazy nie pomagalo nic. ale potem kupilam taki krem z firmy Pharmaceris z literka 'M' na gorze nazywal sie chyba Tokoredukt koszt ok 30 zł ale powiem ci ze po 2 tubkach rozstepy znkły w 90% ! i skora naprawde sie naprezyla i wygładzila a co do piersi to zgadzam sie ze niema leprzego ujędrniacza jak mąż :D Brylka a jak twoje dzieciaki zdrowsze:) luiza 🖐️ 🌼 monika , zuzia, manika co u was słychac? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×