Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witamw słoneczna ostatnią majową niedzielę. Kasbak udanej imprezki i zdrówka dla JUbilatki👄 JUlka Ciebie też pozdrawiam szczególnie:) Sylwia zaczęłaś już pakowanie? Jak sie czuje Dawid? i TY oczywiście? Luiza 🖐️ Brylka Twoje dzieci już wyzdrowiały? Zuziu po powrocie zamelduj się :) MOnika co u Was?❤️ Manika brakuję mi Ciebie tu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny... my po imprezce,spoko nawet było,troche nudnawo,no bo towarzystwo nieciekawe,same babki i dziadki.no i chrzestni. julka ta Nadii choroba to nie przez szczepienie,nasz doktor powiedział,że anginą się zaraża od kogoś,że ktoś musiał ja pocałowac,ktos kto miał akurat tego wirusa:-(Wczoraj Nadka jakos wytrwała w kościele,nawet nie płakała,na imprezce tez dała radę,choć mój M. szybko rozpędził towarzystwo i wrócilismy do domu po 21. moj M. dzisiaj wyjechał juz o 6:-(smutno tak teraz,my nigdy sie nie rozstajemy,wiec te parę dni osobno to dla nas nowość.sam jeszcze nie wie kiedy wróci,zależy jak zdąży wszystko sobie pozałatwaić,najgorsze to jest to ,że mam w środę urodziny i pewnie będe sama:-( pozdrawiam wszystkie babki... sylwia Ty jutro śmigasz do kraju:-)do mnie też zapraszam na kawkę,a nawet na piffko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki moje kochane:) Gumis skarbie dziekuje bardzo czuje sie juz dobrze:)i Dawidek tez ma sie dobrze:)biegunka ustapila,kaszle troche,ale ogolnie jest wszystko ok;)dziekuje bardzo Gumisiu za troske👄❤️ A co do pakowania,to spakowalam tylko Dawidka i siebie,a reszte dzisiaj:)M mi pomagal,bo jak pisalam nie cierpie tego robic:O o boszzz tyle tego bylo do pakowania,ze M powiedzial,zostaw troche w domu,bo nam walizek zabraknie:D:Dtyle rzeczy by sie chcialo wziasc,a tu lipa:Olimit na kg.jest:(trudno jakos przezyje bez kilku bluzek;):D Kasbak🖐️dzieki za zaproszenie:)🌼👄jak bys mieszkala w moim miescie napewno bym Cie odwiedzila:)ale by bylo fajnie:D My wyjezdzamy jutro o 5 rano:O,a wstac musze o 4 :( Musze narazie konczyc,bo M wrocil z pracy i musze jakies sniadanie zjesc;)Zajrze potem:) Aaaaaaa Dominik zasnal wczoraj UWAGA!22.30😭 Teraz spi,a ja zmykam rosol konczyc,a potem nogi golic i takie tam:D:D:d Zycze milej niedzieli:)duzooo slonka..........🌼i dobrego samopoczucia:)🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamusie i ich pociechy:)🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:)nie lam sie ;)zobaczysz ile bedzie radochy jak wroci M:D,a te kilka dni wytrzymasz;)twarda jestes,to dasz rade:)[kwiatek👄 Aaa i napisze teraz,bo potem moge zapomniec;) Wszystkiego najlepszego z okazji zblizajacych sie 18-stych urodzin;) 👄👄👄🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajsza impreza udała się i mimo iż byłam kierowcą i nic nie piłam dzisiaj czuję się jak bym miała okropnego kaca ( chyba będę chora ) M śmieje się ze mnie że tak to on może pić bo jemu nic nie jest a ja czuję się okropnie dzieciaki już zdrowe i jutro na kontrolę i do szkoły dzisiaj w nocy spadł deszcz ale bardzo mało pod drzewami było sucho a po niedzieli zapowiadają upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylka naprawdę madrze do dejzi napisałaś,ale myslę,że nie da sie dyskutowac na taki temat z kims kto nie ma jeszcze dziecka.Ja tez zawsze pracowałam,i nie wyobrażałam sobie siedzieć w domu.A teraz nie zamieniłabym ani jednego dnia na dzień bez Nadii,przeciez umknąłby mi pewnie jakis szczegół w jej życiu ,który juz nigdy sie nie powtórzy.A za wszystkie ciężkie chwile wystarcza mi jeden jej usmiech i juz jest suuuper:-) sylwia no szkoda,że nie wlecisz do mnie;-)no kawałek drogi bys miała... julka Ty sie teściową nie przejmuj tylko ją zlewaj na maksa,ja jak mnie moja wkurza to po prostu nie wchodze jej w drogę,ona to wyczuwa i przestaje tak często mnie nawiedzać do góry.no i mam spokój:-) gumijagoda Ty to się kurczę zawsze ^rozpiszesz^,że hohoho... a gdzie sie podziewa reszta babek????dalej siadać do kompów i grzebnąć parę słow koleżankom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak kiedy ja nie moge ona nagle sobie teraz przypomniala ze ma wnuczke i lata do niej czy trzeba czy nie i glaszcze ja po glowie caly czas i mowi oj biedactwo taty nie masz pojechal zostawil k*wa mać ja sie pytam jak to nie ma przeciez nie umarl!! no szlag mnie trafi zaraz 😡 taka sie opiekuncza zrobila niezanudzam wam juz wiecej o matko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus to fajnie ze sie lepiej czujecie mimo tego buziaki sle na dalsza poprawe👄 :) a jak dolecisz do polski to kliknij żeś cała i zdrowa ;) a no z tym bagazem to tez kurcze jak M lecial to tak go spakowaliśmy ze na styk 20kg wyszło :) gumisia🖐️ ❤️ :) gumijgoda przeslij troszke tego sloneczka bo u nas sie cos nie moze przebic przez te chmury:( brylka🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jesteśmy po obiadku aja czuję się już lepiej i za chwilę idziemy na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWIA ja też Cię zapraszam do mnie i życzę szczęśliwej podrózy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w mordę ale
dlaczego dziewczyny piszecie,ze siedzicie w domu z dziecmi?ja mam jedno i szczerze mowiąc nie bardzo jest okazja abym mogła sobie usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka bede gdzies we wtorek moze byc:D;)dzieki za zaproszenie🌼 Mu juz prawie skonczylismy sie pakowac:)zostalo tylko kosmetyki rano wlozyc i moja szczotke do suszenia wlosow i w droge;)Kanapki zrobie dzis wieczorem,bo rano to nie bedzie mi sie chcialo:O Wrocilismy z koncowych zakupow:)kupilismy Dominikowi budziki i Dawidkowi slodycze takich jego ulubionych,co w PL nie ma:Okoszt slodyczy 15f:O Dominik wlasnie zasnal,to ja lece paznokcie pomalowac i nastawie olej na frytki:)u mnie dzis piesi z kurczaka takie z KFC do tego frytki i zrobie jakas surowke i chwatit;) U mnie slonce swieci jest niby 20st.,a wieje,ze hej:Oi nie czyje sie tego ciepla:( Dobra zmykam jeszcze do Was zajze:) Aaaaa stawiam lecha....................>,a nawet 4;)wypijcie kobitki za szczesliwa moja podruz;)👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy ze spacerku trochę prędzej niż planowaliśmy ponieważ spotkałam pewną marudną babę co mnie zawsze zadręcza swoim gadaniem Sylwuś dobrze że masz już za sobą pakowanie bo to raczej nudne zajęcie.Będe trzymać kciuki za twoją szczęsliwą podróż:D o której startujecie? Do no bez przesady z tym że nie można usiąść jak się ma dziecko:)ja mam dwoje,co mam zrobić zrobię i nawet mam czas na kompa:P Brylka gratki:):):) Kasbak ja lata świetności pisania na kafe mam chyba już za sobą:( JUlka jak dzionek mija? Luiza Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julii79
Wiecie dziewczynki ja to w niedzielę zawsze wszystko na opak. Kategorycznie nie ubieram się w zaprasowane garsonki, nie wyruszam z wizytami objazdowymi po rodzinie i takie tam.. Ja w niedzielę zakładam wygodne ciuszki typu dresik i z niczym się nie śpieszę. U nas (Ostrów Wlkp wielkopolska) słoneczko wyszło całkime całkiem więc większość dnia na dworze, w piłkę z chłopakami grałam, na spacer z sąsiadki wóziczkiem nawet poszłam ( bo swojego jakoś nie mam a w jej taki roczny fajniutki dzidziuś). Pranie nawet zrobiłam chociaż moja babcia za głowę się łapie jak mozna w niedzielę takie rzeczy robić, interwencyjnie przejrzałam właśnie mój ogródek co rośnie a co niei właśnie za kolację się zabieram a moje chłopaki dzisiaj coś nie w sosie.. miotają ię po kątach i marudzą.. Jagódek nie miałam ale podjedliśmy wczoraj truskawki które mój eks mąż mi przywiózł z delegacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julii79
I ziemia w bazylii na oknie w doniczce mi pleśnieje... przelałam. Napewno przelałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszliśmy na spacer tylko pojechaliśmy do mojej mamy bo jutro wypadł jej nagły wyjazd a nam pasowało dzisiaj to dzień mamy mam z głowy a do teściowej wyślę sms-a Julii 79 my z reguły to w niedzielę gdzieś wyjeżdżamy bo cały tydzień jesteśmy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julii79
Brylka my ostatnio nie wyjeżdżamy nigdzie bo samochodzik u lakiernika stoi ale jak już odbierzemy to jadę na wycieczkę do lasu napewno.. :) Ja się jutro z kwiatkami do mamy wybieram. Tez lubię wyjeżdżać. Baaardzo lubię. W zeszłym miesiącu nawet na 2 dni do cioci na wieś pojechałam z chłopcami bo agroturystykę mają i koniki a jaka cisza... ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja mieszkam na wsi i uwierz mi że przebywając z moimi dziećmi ciszy to Ty nie usłyszysz :) Marcin to ma taki głosik że aż uszy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylka no i stronka twoja :) sylwia szerokiej dzrogi :) i odezwij sie jak juz dolecisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisia mi dzionek tak sobie miną troche nerwowo M własnie dzwonił ze dojechali na miejsce wkoncu uff... a pogoda tez taka sobie jak wyjdzie słonce tociepło ale zaraz zajdzie i zimno takie ze sie z domu niechce wychodzic. Moja niunia marudna dzis cale popoludnie zeby jej ida :( a co do siedzenia w domu ja tez mam jedno i uwazam ze jak sie dobrze zorganiizuje czas od samego rana to mam duzo czasu dla siebie :) Julii79 witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisia mi dzionek tak sobie miną troche nerwowo M własnie dzwonił ze dojechali na miejsce wkoncu uff... a pogoda tez taka sobie jak wyjdzie słonce tociepło ale zaraz zajdzie i zimno takie ze sie z domu niechce wychodzic. Moja niunia marudna dzis cale popoludnie zeby jej ida :( a co do siedzenia w domu ja tez mam jedno i uwazam ze jak sie dobrze zorganiizuje czas od samego rana to mam duzo czasu dla siebie :) Julii79 witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak a ty jak sie czujesz? co ja ci moge powiedziec jak mojego tez niema:(:(:( masz tu odemnie 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄 na pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×