Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️:)Melduje,ze zyje:Dale czasu mi brak na pisanie:( Brylak dziekuje Ci bardzo🌼👄 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie z topiku🌼👄 Fluidki sle potrzebujacym....................🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki🌼 🖐️)))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść mamusie!!:D No prosze popatrzcie kto wstał pierwszy...:D Sylwuś ty zamiast jeszcze chrapac to wstałaś juz z samego rana :P Sylwus soczek dla ciebie z pomarańczy ;) Dziewczyny popiszcie dzisiaj co u was bo wczoraj było baaardzo cieniutko :P Ja byłam na zakupach,kupiłam jeszcze buty dla dzieci i takie tam pierdołki potrzebne do szkoły..po mału trzeba się szykować :) NO lece teraz do pracy a zajże jak wróce...mam nadzieje że cos napiszecie :P dla wszystkich spiochów ....🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,a co Wy tak sie nie odzywacie,aaa??:) Luiza jak sie czujesz??:) Gumis co u Ciebie slychac:)??? U mnie czasu brak na co kolwiek:Dide sie polozyc,bo mnie gnie💤narazie papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki:D dziękuję,solidnie trzymałyście kciuki za moją pracę🌼Dziś dzwonili do mnie ,że ją dostałam,mam jutro jechać i obgadac szczegóły,i postanowić czy biorę te fuchę:DTylko,że mam wątpliwości,no i do tego zaczynałabym juz w przyszłym tygodniu ,a jutro w nocy jadę na wczasy,więc nie wiem jak z czasem wyrobię...jak był spokój to był,a teraz wszystko na raz sylwus jak się czujesz??dolegliwości jakieś Ci dokuczaja??Izabela a u Ciebie co??jakos milczysz ostatnio....buźki dla was kochane👄 Pyskaa szykuj szykuj wyprawkę do szkoły:da Twoje dzieci to do polskiej szkoły tam chodzą??no bo hiszpański to ciężki język:o julka jak tam po weselichu??? muszę zmykać...buziaczki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też zalatana za wyprawką Kuby,jeszcze wszystkiego nie mam ale nie przejmuję się.Julka na antybiotyku,jest tak nie dobra że nie wyrabiam.Wszystkich gryzie i szczypie.W piątek idę z Kubą na zaległy bilans sześciolatka.A co do mnie to nadal mam chrypę i kaszlę wieczorem,mniej mówię,ale to i tak nie pomaga. Dobra kończę bo mężuś z pracy wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak :)ja sie czuje nie za dobrze:(mam mega mdlosci i zawroty glowy:(normalnie wes czlowieku i lez caly dzien:Oale niestety nie mam mozliwosci:(bede sie kladla jak Dawidka zaprowadze do szkoly i wtedy bede musiala malego spac polozyc i sama sie poloze:) Ide teraz Dawidkowi ubranie do szkoly zmierzyc i pobawie sie z dziecmi:) Zycze udanego popoludnia🌼 Luiza mega fluidki zrdowotne dla Was............🌼3majcie sie cieplo:)a mala z tego wyrosnie;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no nareszcie cos naskrobałyście :P :D Sylwuś bidulko ty :(kwiatuszek dla ciebie 🌼odpoczywaj jak najwiecej:) Luiza czy to ty kupiłaś tego pieknego labradorka czarnego??Dzieci tak juz mnie prosza o tego pieska,nawet dzwoniłam do jednej pani,słuchaj powiedz mi czy to prawda z tą sierścia że tak strasznie wypada i pełno jej wszedzie??Bo tego sie boje ze pełno bedfzie wszędzie sierści a niechcę że by pózniej ktos mówił ze wszędzie mam włosy pieska ;):P kasbak gratulacje!!!!:D Słuchaj moje dzieci chodza ttaj do hiszpańskiehj szkoły,całe szczęscie ze daja sobie b dobrze rade:) Julka no własnie a czemu nic nie piszesz,pewnie lezysz i odpoczywasz po tym weselichu :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, przepraszam, że was zaniedbuje, ale tak mi czsu czsem brak:( hehehe Pyśka dobre odpoczywam po weselu hehe, w poniedziałek miałam wolny(przymusowy:P) więc pojechałam do urzędu, potem zaszczepic Jagode, a potem zabrałam sie za sprzątanie domu, bo sie strasznie zapuścił, no i poprałam zaległe rzeczy, więc taaaak sobie odpoczełam że hoho :D Kasbak bardzo ci gratuluje pracy, weż ją niebedziesz żałaowac, napewno napoczatku ci bedzie ciezko, ale wierz mi jak sie juz wbijesz w rytm, to wszystko sie ułoży szczegulnie ze ma ci kto z Małą zostać, bo umnie to była trzgedia na początku:( ale teraz tak sie jakoś poukładało wszystko, ze jest ok. Sylwus kochana, tak mi Cie szkoda przez te poranne nudności, wierz mi wiem co to znaczy, byłam przez to 3 razy w szpitalu z odwodnieniem i anemią,:( A mowili mi wtedy, że takie żeczy to tylko na chłopaka, a tu masz ...DZIEWCZYNKA :D:D:D:D i wierze że u ciebie też tak będzie:D:D Dziewczyny ja musze chyba zmienić robote, bo to co gość wyprawia to przechodzi sam siebie, za nadgodziny nie płaci i jeszcze sie rzuca, że niechodzisz, pracuje tam od pocz lipca po 10 była wypłata dostałam 500 zł 😡 jak sie poszłam upomniec o reszte w piątek to dal 200zl, i mowi Uwaga!:...\'tylko nie strać wszystkiego na wesele \" no normalnie mnie powalił ten tekst 😠.Popracuje tam do końca umowy czyli jakieś 6 tyg. jeszcze i spadam z tamtąd, bo normalnie niemam już sił, co miesiąc musze wydać ok 400 zł na nianie do Jagody i bilet, a on do mnie z takim tekstem...😠 Dobra nie przynudzam już :D:D Iza a jak twoj brzuszek i jak u ciebie z pracą bo pisałaś kiedyś coś o rozmowie kwalifikacyjnej🌼 Luiza a u was to chyba żeczywiście jakieś czary mary trzeba zrobić, żeby te choroby odepchać :);) byrlka[czesc 🌼 A gzdie sie podziewa gumisia.... wyjechała gdzieś czy co? gumisia!!!!! wróć do nas!!! to samo sie tyczy Maniki, zuzi, i anet.d pomachajcie chociaż łapką :) Pozdrawiam wszystkich i śle gorącego buziaka, na dobranoc 👄 a chorowitkom fluidki........🌼 Acha a fotek z wesela niema bo nam aparat padł :P ale jak malodzi nam podeślą na płytce to wam wkleje coś :) pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy!!!:D Julka ale się wczoraj rozpisałas..:P :D Z ta pracą to żeczywiście masz...też bym z tamtąd spadała,a ten szef to ju przechodzi samego siebie!Szczyt bezczelnośći..mam nadzieję ze znajdziesz cos o wiele lepszego:).. Teraz uciekam do pracy zajze pózniej..:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczynki:) Julka moze,to i na dziewczynke;):Dojj ja ja bym chciala:) Julka no ten facet,to jakis walniety😠wspolczuje Ci meczarni w tej pracy:O🌼poszukaj sobie cos innego i sie nie mecz tam:)🌼Jak tam Twoje prawo jazdy Julka??? Pyska🌼:) Ja nie spie od 6💤maly mi szaleje na calego:(Dawidek z mama moja spi:)A M do pracy wlasnie pojechal:)Ja dzis ide do lekarza na 9.30:)jak wroce,to Wam napisze co i jak;) Zycze Wszystkim milego dnia🌼 Fluidki sle potrzebujacym...............................🌼 3majcie sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak co u Ciebie slychac??Cos sie nie odzywasz??🌼 Dla :) Gumisi🌼 Zuzi🌼 Luizy🌼 Brylki🌼 aniniani🌼 Monisi🌼 Anet.d🌼 Maniki🌼 I dla calej reszty 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam:( Iza jak sie czujesz??Masz jakies dolegliwosci i ogolnie jak ciaze przechodisz:)???🌼 Dobra ja zmykam narazie:)odezwe sie jak wroce;) 🖐️)))):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozdrawiam Was serdecznie i życze powodzenia we wszystkim, szczególne kciuki trzymam na ciężarówki👄👄 Chciałam tylko napisac kilka słów, że nie będe już bywać na topiku ... Nie gniewajcie się i nie bierzcie tego do siebie bo decyzja moja nie ma nic wspólnego z Wami...muszę teraz skupić się na czymś innym niż forum internetowe. To osobista sprawa i nie potrafie pisać o pierdołach kiedy są poważniejsze rzeczy. Trzymcie się laski 🖐️ I jeszcze jedno: dziewczyny nie płeć najważniejsza a zdrowie tego dziecka-wiem co mówię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis a miałam tak dobry humor dziś:-(a teraz to mi smutno:-(wpadnij czasem ,napisz parę słów chociaż:-(i mam nadzieję,że te prywatne sprawy to nic złego,całuski👄,pamietaj o nas choc czasem:-) sylwus współczuję Ci tych mdłości,ja tez miałam,wiem,że to masakra,blee:Oale musisz to przetrwać,a potem juz myk na porodówke i super będzie:D pyskaa no to podziw dla dzieciaczków,że sobie radzą z tak trudnym językiem,szok!ja myslałam,że tam jest polska szkoła...nie no szok,hiszpański umieć....:D julka a Ty daj sobie spokój z taką pracą,ja tez pracowałam u prywatnego,o każdą wypłatę trzeba było sie upominac pół miesiąca,a na dodatek takie grosze😡nie wiem jak u Was,ale u nas jest duzo pracy i życze Ci,żebys znalazła cos lepszego,bo szkoda Twoich nerwów i sił.🌼 luiza ja juz Nadii kończe antybiotyk,jakoś się wykurowała,a u Was dalej choróbska?? monika ,brylka👄 dla Was:D a jeszcze zapomniałam napisać,że zaczynam pracę od 8 września,cieszę się bardzo,mam nadzieję,że podołam obowiązkom,dziś zrobiłam badania lekarskie i jak wrócimy z wczasów załatwię sprawy kadrowe,no i mogę zaczynać:D a dzis w nocy wyjeżdżamy do Trójmiasta,strasznie boję sie podrózy,jakieś 6 godzin jazdy nas czeka,oby Nadka spała...jakbym nie miała okazji juz napisać dziś ,to do czwartku za tydzien:Dbuziole dla Was kochane babeczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis nie rob mi tego😭😭😭prosze ciebie bardzooooo!!!!! Kasbak super,ze idziesz do pracy:)🌼ciesze sie razem z Toba:)Kasbak 3mam kciuki za podroz:)🌼co by coreczka dobrze ja zniosla................🌼 Moja wizyta przebiegla bardzo szybko:)lekarz zbadal mi tylko cisnienie i juz po wszystkim:D:Dkazal czekac na wezwanie do szpitala i wtedy mi wsio zrobia:) Ide sie poloze,bo padne tu zaraz:( 3majcie sie cieplo🖐️))) Gumis humor mi wlasnie padl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiś smutno tu będzie bez Ciebie,mam nadzieję,że jak Twoje sprawy się ułożą to wrócisz do nas albo coś skrobniesz. Kasbak-Julka cały czas kaszle ,bardzo powoli jej to przechodzi.Cieszę się że z małą już lepiej i udanego wyjazdu Muszę kończyć bo właśnie wstała Julka.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu takie pustki? ja sie kawy chetnie napije:) bo padam z nog:( Ale jutro za to mam wolne:D:D:D Kasbak ka tylko wrocisz to prosze sie zameldować jak było na wczasach :) Sylwuś kochana a ty jak sie czujesz ? No i Izabela coś sie nieodzywa, machnij łapką chociaż , ze wszystko ok🖐️ Dla reszty dziewczyn..........🌼 Pozdrawiam i ide obiadek robić.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie czemu nikt tu niezagląda:( a może zapach domowych rogalikow drożdzowych was zwabi :) ..........})..})..})..})..})..})..})..}).......... ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×