Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

:d DZIEWCZYNY JA TO CAŁY CZAS JEM:d :p :p :p po świętach dieta:P ale na razie JEMY!!!!:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ruszać się jeszcze mogę,ale wigilię nie miałam zbyt udanej przez męża,nawet się popłakałam.Nie będę pisać bo nadal jest mi przykro. Dziś idziemy do teściów na 13 i tam spędzimy całe popołudnie.Kuba nic nie robi tylko jeździ swoim buldożerem po domu,Julka gotuje na swojej kuchni która gra i trochę mam tego wszystkiego dość.Ja znowu tańczę na macie do tańczenia i powiem wam szczerze że przechodzę jeden taniec a przy drugim już nie wyrabiam-a gram dla początkujących.Brak kondycji.Ale to mnie trochę rozbawiło po wczorajszym dniu.I powiedziałam sobie że muszę przejść dalej-polecam to jest świetne do schudnięcia.Dobra konczę bo dzieciaki muszę przygotować do wyjścia.Miłego dnia i nie objadajcie się tak A dziś rano dostałam smutną wiadomość.Chrzestna Julki napisała że jej męża wzieli w nocy do szpitala ma zapalenie mięśnia sercowego.Normalny szok on ma dopiero 25 lat.Nie dawno przeszedł operację na kręgosłup a teraz to.dobra naprawdę kończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśkaa dieta to będzie ale po sylwestrze :P:P:P Luiza fluidki zdrowotne dla męża chrzestnej ..........................................🌻 będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nas jak wzięła sraczka(za przeproszeniem) z mężem to z 23 na 24 ganialiśmy na zmianę ja się do rana wykurowałam pozażywałam co trzeba ale do popołudnia nic nie jadłam, natomiast mojego mordowało dłużej. Ale już jest O.k. mimo że dziewczynki biorą leki poszliśmy całą rodzinką na mszę, wyszliśmy jako ostatni bo dziewczynki nie mogły się napatrzeć na ruchomą szopkę:) Jest dziś naprawdę milutko i jeszcze ten śnieżek jakże pasujący w te dni... Jutro jedziemy do kościółka na10 potem do teściów do wieczora. Luiza niefajnie że między tobą a mężem nie było konsensusu w dzień wigilii bo mówią że jaki ten dzień taki cały rok, oby nie bo też wyczytałam że jak się nie zbierze całego prania(jak w moim przypadka) to wszystkie problemy przechodzą na następny rok... Ale nie będę sobie dziś tym głowy \"psować\"... bo są święta:) Dzięki za życzenia:)😘 Życzę miłej atmosfery w gronie rodziny i przyjaciół😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ja ledwo zyje:(choroba mnie rozlozyla😭 Swieta spoko:)wlasnie pomachalam ostatnim gosciom:D Jutro rano wyjazd do siorki:) Jestem obiedzona i chora😭 Ogolnie jest spoko:)dostalam super prezent od mikolaja[mezusia czyli;)]i wogole sie jego nie spodziewalam:Dnormalnie w szoku bylam jak zobaczylam,ze jest cos dla mnie:D Dobra ja lece spuniu jak bede miala wiecej casu,to co nie co napisze;) Jeszcze raz dziekuje za zyczenia👄 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. u nas też obżarstwo było:D,ale nie jest źle,nikt nie odchorował tego... teraz Nadia śpi,później jedziemy odwiedzić naszych dziadków na cmentarzu,zapalić im lampki:(,potem do mojej babci i tak minie ostatni dzień świąt. julka a co u Ciebie?jak spędziłaś święta>jak T? pozdrawiam Was kochane👄 popiszcie coś więcej bo tak wolniutko łapiemy nowe stronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ pozdrawiam wszystkich Świątecznie🖐️ ❤️ U nas Święta tak sobie, w wigilie najpierw pojechalismy do moich rodzicow, a potem mielismy wrocic do nas na drugą wigilie, bo siostra m przyjechala, wiec jak wrocilismy, sie okazało ze juz sobie bez nas wigilie zrobili, bo...T byla glodna😠 widzialam ze mojemu jest bardzo przykro, nawet sie z nim oplatkiem niepolamala:( niemowiac o mnie i jagodzie:( no coz...taki chrakter. Wczoraj tez bylismy u moich prawie cały dzień, zaraz po mszy pojechalismy. A dzisiaj dłuuugi spacerek i teraz mała śpi a my leniuchujemy;) Trzymajcie sie ciepło. Świąteczne fluidki dla chorowitek..........:)🌼:)🌼:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkiego najlepszego dziewczyny nie pisałam bo kompletnie czasu nie miałam wigilię spędziliśmy w domu 1 dzień świąt u teściowej a dzisiaj jesteśmy w domu bo męża gardło rozbolało ogólnie święta udane dzieciaki zadowolone z Mikołaja ja też :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWIETA,SWIETA I PO SWIETACH:( Kazdy obiedzony i spiacy:Ou mnie,to wszyscy juz spia :Dtylko ja sie jeszcze wlucze:D:D,ale zaraz tez ide spac,bo nawet nie mam z kim pogadac:( Swieta mielismy udane:)prezenty tez wiec czego chciec wiecej;)dzieciaczki zadowolone;)tylko troche mi kaszlaja:(ja ,to calkiem jestem zalatwiona na amen:(ledwo zipie tak mnie przeziebienie zlapalo:( Jutro zwala sie do mnie z 10 osob na poprawke z rozrywki;):D:D Zycze udanego biesiadowania................🌼 Fluidki sle chorowitkom...........🌼 Do popisania tam kiedys;):D:D🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej śpiochy Świąteczne lenistwo się już skonczyło, wstawać!! Stawiam pyszną kawusie .....C..... i zmykam na pole z małą bo śnieg poprószył niech sobie pobiega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie dzisiaj 3 dzień świąt i będę miała gości Herbatka owocowa dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dziś jest w domu także potraktuję to jako kolejny dzień świąt;) Julka- ty taka fajna babka jesteś to nie rozumiem czemu T takie przykrości wam sprawia- to niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, ja też tego nierozumiem:(, no cóz, moze nie jestem aż taka fajna babka:(, Ja zawsze wszystkim szłam na ręke, potrafiłam ze swoich planow nieraz zrezygnować żeby innym pomoc, i co teraz wychodzi... cały tamten tydz. sprzątałam dom, od poniedzialku piekłam placki, we wtorek od rana gotowałam, bo t była w pracy wrociła o 16 i pokroiła tylko sałatke, i w środe zrobiła barszczyk a ja sama pierogi, żurek, sernik, przekładaniec, makowiec, piernik, sałatke, uszka, ryby,dwie pieczenie, i wiele innych drobiazgów, o ktorych juz pisać niebęde, a miałam nic nierobić... to jak wrocilismy, to usłyszelismy tylko\" my juz po wigili, odgrzejcie sobie co tam chcecie\":O Przepraszam że tak wszystko pisze, ale boli mnie to że tak nas potraktowali, żadnego słowa dziękuje za naszą prace:( No coz... stwierdziliśmy już dawno, że zajmiemy się własnym życiem i przestaniemy sie przejmować innymi, niech wreszcie zrozumią ze tez mamy własne problemy i życie a nie tylko wysłuchiwać ich zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,niby po świetach,ale przez ten długi weekend lenistwo nadal trwa:D julka masz rację,nie ma co się przejmować takimi wrednymi ludźmi,najważniejsze,że macie siebie... Wy dziewczyny dalej się gościcie,ja dziś chyba mam odpoczynek,ale jutro też mam gości,a najgorsze to jest to,że świateczne wypieki się kończą,no i jutro już nie będą za świeże...no i czym tu ugościć?chyba musze cos dzis upiec:O a tak to u mnie nic nowego,tylko więcej zabawek przybyło i nie mam już gdzie się z tym wszystkim pomieścić,od nowego roku już na pewno zaczynamy dorabiać sobie pokoje,więc zaś bałagan i remonty...b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chora więc się nie rozpisuję,bo cały czas w łóżku leżę i się kuruję,napiszę jak będę wstanie Miłego leniuchowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohhhoooo ,a co tu tak pusto?? dziewczyny,Wy wszystkie chore czy jak??pewnie się gościcie... Ja też czekam na gości,zrobiłam sałatkę,byłam z M w markecie po cos słodkiego do kawki,bo nie chciało mi się nic upiec,kupilismy troszkę wymyślnych trunków,mam zamiar dziś poświętowac na koniec tego długiego weekendu,a co:Djak szaleć to szaleć:D więc życzę wszystkim udanego wieczoru,papaaa luiza i inne choróbki fluidki dla Was..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza-pozdrowienia przesyłam, kuruj się i wracaj szybko do zdrowia🌻 Julka- ja po ślubie starałam się ponad moje siły i rodzina mojego użyła na mnie takich określeń jakich najgorszemu wrogowi bym nie powiedziałam, teraz zwolniłam i część rzeczy mam gdzieś, ja też jestem człowiekiem i jeżeli za dobre uczynki nie usłyszy się nawet miłego słowa, to może warto przez jakiś czas obrać odwrotną rolę... Wszystkim macham i życzę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pusto tu ostatnio:( Margaret, wlasnie też zwolniłam troche, ja naprawde wiele rzeczy potrafie przemilczeć, jak mnie coś wk***a. Wiesz najgorsze jest to ze ona jest taka dziwna:O potrafila sie 2 mies nieodzywac, a tu nagle chce wszystko wiedziec dopytuje sie o wszystko i udaje wielką zainteresowana, i nagle taka nadopiekuncza sie zrobila, ze az do przesady, staram sie ją omijac wielkim łukiem, i pozostaje obojetna na jej niektore teksty, bo poprostu niemam ochoty wdawac sie z nia w dyskusje:O U nas tez chorubska sie zaczely :( Jagoda wczoraj w nocy dostała gorączki, i przez cały dzien mimo zbijania temp niespadła nizej niz38\' do tego strasznie sie pociła, to samo dzisiaj w nocy, musialam ja dwa razy przebierac:(, niewiem od czego ta gorączka, kaszlu ani kataru niema, żaraz ide z nią do lekarki, niech ja przebada. fluidki dla potrzebujacych..............🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja się chyba wykończę,dziś poszłam spać o 3 nad ranem przez ten katar.Dzieciaki niby lepiej ale zobaczymy na jak długo.Z mężem starałam się być wyrozumiała,on też śniadania robił do łóżka ale i tak mnie wkur....więc nadal na siebie wuczymyDziś muszę ogarnąć mieszkanie po świętach bo wcześnie nie byłam wstanie a mąż się nie domyślił. Margaret masz rację co robi się wigilię tak przez cały rok i to mnie przeraża,ale co ja na to poradzę. Fluidki zdrowotne dla chorowitek i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczynki:)ja tylko na momencik:(Moje dzieciaczki chore😭przeziebily sie nie wiem kiedy:O:( Ide teraz sprzatac i 2 pranie nastwaic:(Mroz u mnie na 100 fajerek:O Dzis moj brat moze sie dowie o plci swojego malenstwa:)ja obstawiam na chlopaka;)wizyte maja na 11 i jak bede cos wiedziala,to dam Wam znac;) Fluidki sle chorowitkom........................🌼 Pozdrawiam serdecznie wsie🖐️🌼 Zycze milego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo i znowu stronke zalapalam:D:D:Dnie planowalam nawet:D A tu macie cos na pocieszenie jak,ktoras sie wkurzyla na mnie za ta stronke:P:D:D Nad rzeka siedzi krowa i pali trawkę. Zadowolona, klimat i te sprawy. Podpływa do niej bóbr, wychodzi na brzeg i pyta: - Te, krowa, co robisz? - Aaaa, widzisz bóbr, jaram i jest OK. - Daj trochę, jeszcze nigdy nie kurzyłem... - Jasne! Ciągnij macha bracie i poczuj się cool! Bóbr wciągnął dym i od razu go wypuścił. Na to krowa: - Stary, nie taaak! Patrz: ciągniesz macha i trzymasz go w płucach dłuższa chwilę. Zresztą - wiesz co? W tym czasie jak wciągniesz, przepłyń się kawałek pod woda w dół rzeki, wróć tu i wtedy wypuść powietrze. I mówię ci będzie OK. Jak uradzili tak zrobili. Bóbr się zaciągnął, płynie pod wodą, ale już po kilku chwilach zrobiło mu się happy. Wyszedł na brzeg po drugiej stronie rzeki, walnął się na trawę i orbituje. Podchodzi do niego hipopotam i pyta: - Te bóbr, co robisz? - Aaaa, widzisz hipciu, fazuję sobie trochę... - Daj trochę stuffu, ja też chcę... - Podpłyń na przeciwko do krowy. Ona ci da. Hipopotam wychodzi na brzeg, a krowa wywaliła gały i krzyczy: - Bóbr, k****, WYPUŚĆ POWIETRZE !!! 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i zapomniala bym moj brat sie dzis dowiedzial,ze bedzie mial syna :)huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D ,a tak mi dokuczali,ze to u nich bedzie dziewczynka a tu co??lipa :D to juz 4 chlopak u mnie w rodzinie olaaaa Boga,to juz chyba jest jakis zart :D teraz kolej na mnie i wierze,ze bedzie,to wlasnie wspaniala dziewczynka❤️ Musze zmykac sie naszykowac na miasto;)czekam na brata i wyruszam w tany:D:D Zycze udanego tygodnia👄 Fluidki raz jeszcze sle chorowitkom.........................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie dzis dowiedzialam,ze moja mama ma miazdzyce w jednym i w drugim oku i jeszcze na jedno oko ma jaskre😭zalamalam sie😭i nie chca jej dac renty😭a dodam,ze jej doszla cukrzyca😭ide sobie poplakac😭,bo nic innego nie jestem w stanie robic:( Nie mam pojecia o co chodzi juz z tym wszystkim:(ide poczytac o tej miazdzycy:( 3majcie sie cieplo🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..ja na moment bo Kuba nie chce spać...dziś robiłam porządki bo jutro teściowie biją świnie i teraz leże bo normalnie mnie takie boleści złapały ze szok///a wiecie co mój Kubuś zrobił przed świetami? wieszałam firanki na drabinie a ta mała zołza wyszła do mnie!!!!a od trzech dni mamy problem z zasypianiem....ide...pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylwuś gratulacje dla twojego brata :D no to chyba rzeczywiscie jakaś zmowa u was na chłopakow;) Ja zostałam wczoraj wieczorem wtprowadzona z rownowagi, i niemoge jeszcze dojsc do siebie:O niemam sił :( Moja malutka wczoraj pierwszy raz od ponad tyg usneła ok. 20, i co z tego, jak za chwile została obudzona przez pewna osobe 😭 i niespała do 1 w nocy:( . Bo chyba przez te zęby niechciała mi zasypiać, szła spać 23 czasem 24 :O mimo tego że w dzień miała drzemke niezmienioną. Wykonczyła w ciągu tego tyg 2 smoczki tak gryzie wszystko. Zmukam niebede was dołować swoimi humorami Fluidki dla wszystkich................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Julka dziekuje:)no i masz racje,to jakas zmowa:D Co do T kochana,to ja bym jej delikatnie uwage zwrocila co do budzenia Twojej malej:Oboszzz czy ta baba nie rozumie,ze za sciana dziecko spi??:O😠ja bym jej powiedziala zeby troche ciszej byla,bo co raz budzi mala:(Wspolczuje Ci🌼 Zycze milego dnia dla Wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobitki:D julka Ty się nie stresuj boszkoda Twoich nerwów i Jagódki,tylko ,tak jak Ci Sylwia radzi powiedz coś T.No bo bez przesady,co za małpa..😡 Sywluś trzymam kciuki,żeby ta wymarzona dziewczynka była właśnie u Ciebie:D..... luiza a Ty już zdrowa?Buziaki👄 a Pyśka gdzie to się podziewa? mamakubusia Ty tez rzadko zagladasz ,napisz coś więcej co u Ciebie:) a ja zaraz zabieram się za obiad,dziś tylko zupa ogórkowa,bo mam inną robotę.Muszę zrobić leczo,klopsiki,placek.A jutro sałatkę i posprzątać,no i jutro na dodatek jeszcze idę do pracy,a w czwartek mam gości.Wiec mam co robić.no to uciekam,paaapaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak no własnie M poszedł do niej i jej cos powiedzial to ciekawa jestem przez ile mies. teraz niebedzie sie do nas odzywać:O😡 A taka milutka była przed Świetami, latała do Jagody z czekoladkami i chwaliła sie dookoła jaka ma fajną wnuczke . A ja głupia tydzień sprzątałam, i 2 dni przy kuchni stałam, tylko po to żeby sie na nas na wigili wypięła, i jeszcze pewnie liczyła na to ze przygotuje jak zawsze impreze na sylwestra😡 o nie! Otworzymy wino z M i posiedzimy przy choince, mam ich wszystkich gdzieś ***** 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak dziekuje z calego❤️-a:)tylko trzymaj mocno i nie puszczaj;):D Julka bardzo mi przykro,ze tak Was traktuja:Oi to najblizsi:O:(😠jak oni Was traktuja😠tak i Wy ich traktujcie ooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!! Ja siedze sama i czekam na meza z Dawidkiem:)pojechali do mojej siostry u niej tam na podjezdzie mial maz klocki hamulcowe wymieniac,bo sie juz skonczyly:OTylko jak wroca:)dam kolacje synkowi i poloze go spac,a sama jakis film sobie zapodam,a coo;):D:D Ja sie pytam gdzie jest reszta bab,aaaaaaaaaaaa??:)🌼 Fluidki sle chorowitkom i nie tylko;)......................🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki🌼👄🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×