Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

i nic sie nie odzywasz ja tez!!! nikogo tu nie ma to chodze po stronkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka oj widze ze ja zawsze pierwsza rano:) a po połodniu mnie nie ma :P jak zwykle zawsze cos .Dzis robie leczo i pomidorówke dla małej wczoraj robiłam makaron ten z pieczarkami i parówkami naprawde maz sie zajadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Poradzcie prosze! U Majuski na policzku zrobila sie spora krostka cos a'la wrzod. Od czego moglo sie wyskoczyc cos takiego i co dalej z tym zrobic? Smarowac czym? Pozostawic az samo zniknie? Czy moze isc do lekarza? Chociaz tego ostatniego wolalabym uniknac. Boje sie, ze wsrod chorych dzieciaczkow moglaby cos podlapac. I musze sie pochwalic tzn Majke-pierwszy raz przespala cala noc-bez budzenia sie na cycusia. Dzieki temu ja jestem wreszcie wyspana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dopiero znalazlam chwilkę ,rano byłam w pracy na 5minut szlam i szłam a deszcz pada od rana ale musiałam wkońcu dotrzec do tej pracy,mały spi maz poszedl do pracy na nadgodziny aja zaraz biore sie za obiad dzis zeberka ziemniaki i surówka .kiedys miałam kilka takich wrzodow ale na nodze i rekach lekarz powiedział ze zrobily mi sie z zimna bo sie cieplo nie ubieralam smarowalam je masca ichtiolowa.ale czy u dziecka mozna smarowac taka mascia na buzi to nie wiem,radzilabym isc do lekarza o przyczyn moga byc rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie mam pojecia od czego to ale mozliwe ze moze gdzies zmarzła..no nie wiem ,poczekaj do jutra moze przejdzie a jak nie to udaj sie do lekarza albo zadzwon moze nie trzeba sie ciagnac z dzieckiem... iwonka>>a jak robisz te zeberka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem zwyczajnie przyprawiłam przyprawą do żeberek poleżało to 3godzinki teraz obsmażylam na patelni na złoty kolor i do garnka duszą się teraz w marchewce i pieczarkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) Paaulaa ja na twoim miejscu poszłabym do lekarza moze cos przepisze lub skieruje cie do dermatologa dziecięcego na pewno w waszej przychodni jest ,sama niczym bym nie smarowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm to wiem co jutro bede miec na obiad :P a ja leczo robie z pomysłu na jest naprawde smaczne a wczoraj był ten Twój makaron :P baaardzo dobry jeszcze pieczarki dodałam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wiem :)przepis od luizy ja go podpatrzyłam:)oj nic mi się nie chce ostatnio nie moge spac i jestem ciągle zmęczona:(a w piątek ide do lekarza jak się okaże że wzrok mój jest ok to będę musiała pochodzić po lekarzach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze przepis na fajne naleśniki z kurczakiem i sosem slodko kwasnym:)pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie przez caly dzień boli mnie głowa podejrzewaja ze mam tam jakis guzek albo mniej drastyczne rozwiazanie ze wzrokmi sie popsul ,1.5miesiaca temu tak bolało ze trafilam podkroplowke do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie przez caly dzien boli mnie glowa podejrzewaja ze mam jakis guzek lub wzrok mi sie popsul ,1.5miesiaca temu tak bolala ze pojechalam na kroplowke do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennnie boli mnie glowapodejrzewaja guzek ale moze wzrok mi sie popsul,1.5miesiaca temu tak bolala ze dostalam kroplowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu to faktycznie czeka cie duzo wizyt mam nadzieje ze bedzie ok ale jakies proszki ci na bol przepisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje tak przepisali mi ale jak zwikszesobie dawke to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy :) Jestem mamą 1.5 rocznej dziewczynki :) Nie wiem czy trafiłam na dobry topik i w jakim wieku są Wasze pociechy, ale chciałam zapytać jak u nich z apetytem?? Ja juz wysiadam.. Mója córka prawie nic nie je, jeszcze do niedawna, przed dwoma tygodniami zjadała wszystko, pchała się na kolana do każdego jak tylko widziała, że ktoś zasiada przy stole i coś będzie jeść i nie popuściła dopóki nie dostała czegoś do buzi. Teraz ledwo wypija jedną butelke mleka, owoców i jarzyn - ZERO, czasami zje jogurt Nestle dla maluchów, żadnych zup nie chce widzieć ani mięsa :O Juz wysiadam, zrobiłam jej wszystkie badania, krew, mocz, kał, byłam z nią u lekarza-dziecko zdrowe. To skąs ten brak apetytu? Zaznaczam też, że żadnych słodyczy nie dostaje ani innych zamulaczy, zawsze miałam zasadę, zjesz ładnie treściwy posiłek-będzie super deser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mala poprostu m takie dni,moj maly ma 19miesiecy ale od urodzenia zawsze ma apetyt co mu dam to zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć luiza spóżnione ale bardzo szczere życzenia urodzinowe przesyłam:)Dużo usmiechu i radości,spełnienia najskrytszych marzeń🌼🌼🌼 sedonia poczekaj jeszcze trochę,nie wpychaj dziecku na siłę jedzenia,bo to powoduje odwrotny efekt,może mała rzeczywiście ma takie dni,samo przejdzie.I mi tu dziewczyny radziły zachęcać dziecko do jedzenia kolorowymi potrawami,ciekawie ułożonymi na talerzu,może pomoże? iwonka mam nadzieję,że te bóle głowy to nic groźnego.Może to migrenowe?Nie znam się za bardzo,ale wiem,że koleżanka tez ma takie bóle,tez trafia pod kroplówkę i niby stwierdzono u niej migreny... a ja wczoraj byłam u lekarza,wszystko jest ok,dzidzius rośnie prawidłowo,przeziernośc karkowa ok.hmm,i choc lekarz mówił,że mam sie nie nastwiac za bardzo,że to za wcześnie na pewne stwierdzenie,to jednak cos tam dostrzega między nóżkami:D:D:Dale za miesiąc może bedzie łatwiej czegos sie dopatrzyc,ale w sumie pokazywał mi i ja tez widziałam taki biały punkcik między nózkami,więc może to chlopczyk??:D a teraz muszę się juz zbierac do pracy,zawiozę zwolnienie i załatwię parę spraw.tak więc uciekam,pappaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka nadzieje ze to nic powaznego fajnie ze z dzidzia wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak, super, ze wszystko w porzadku! iwonka, moze faktycznie to jakies migreny? U mnie tez je wyryto jak mialam 14 lat. Lekarze mowili, ze z wiekiem beda one ustepowac i mieli racje. Ale wtedy to strasznie sie wycierpialam. Pamietam jak dzis, jak wszystkim z klasy popsulam wycieczke do biskupina. Dopadl mnie ten straszny bol, nauczycielki biegaly kolo mnie, byly zdenerwowane a to odbilo sie na innych dzieciakach. Oj, strasznie to wspominam! Takze, trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok. :) Tej krostki niczym nie smarowalam. Dzwonilam do pediatry i stwierdzilysmy, ze moze to byc na tle alergicznym bo wczoraj pierwszy raz dalam Majce cielecinke. I do jutra mam poczekac i oczywiscie obserwowac czy nie ma nowych. Jak narazie na szczescie nie ma, powiem wiecej- ta na twarzy jest mniejsza niz byla rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×