Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość deszczyk pada
siedzą w domu i robia zakupy w necie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no, na szczęście to nie oskrzela, tylko zapalenie gardła;) dostała antybiotyk. przy okazji odkrycie:D wyszły dwie trójki u góry:D :D :D denerwuje mnie tylko jej waga, cały czas 11 kg, szkieletor niesamowity:( i niejadek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika dobrze że z Majką nic poważnego:)A wagą się nie przejmuj,mój synuś to dopiero szkieletor,10kg żywej wagi na 26m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika szkoda tylko ,że fotki źle powklejałaś:( Majeczka wygląda bardzo ładnie w nowej fryzurze,w ogóle masz śliczną córeczkę,jakoś nigdy synkiem sie nie chwalisz ,pokaż i jego:) Mam fajną grę i za cholerę nie mogę przejść kolejnego poziomu, Dlatego siedzę wieczorami i próbuję ją pokonać:) Śpijcie dobrze kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dzień dziś deszczowy, ponury, ale ponoć za 5 m-cy ma być już wiosna :P Ja wczoraj całe popołudnie siedziałam nad jedną grą i potem strasznie się wściekłam, bo zamiast robić coś pożytecznego to tylko czas marnowałam 😡 A Paulina w tym czasie rozebrała się do naga i biegała uszczęśliwiona po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D🌻i🌻e🌻ń d🌻o🌻b🌻r🌻y Anet- jak Ci to nieprzeszkadza, to O.K. ja pewnie bałabym się zasnąć z dzieckiem, wydaje mi się, że przy twardszym śnie zagniotła bym, a zresztą strasznie się w nocy wiercę. To niebawem będzie ciepły przytulny blok... czy wiesz już jakim kolorem będzie elewacja? Zuzia to przykre, że nabawiłaś się takiej fobi, może Ci kiedyś przejdzie. Ja w 2001r. miałam kolizję, to puźniej jak jechałam za pasażera, to często dociskałam nogi do podłogi myśląc, że chamuję i będzie bezpieczniej:O ... A teraz jest O.k. nawet niewiem kiedy poluzowało:) A jak Paulinka radzi sobie w przedszkolu, chyba jest najmłodszym przedszkolakiem? Ile godzin tam przebywa? i gdybyś mogła to napisz ile płacisz za nią? Pozdrowienia dla Majeczki😘 Mańka córa ma fajną fryzurkę:) Tych pierwszych zdjęć nie da się otworzyć:( :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D🌻i🌻e🌻ń d🌻o🌻b🌻r🌻y Anet- jak Ci to nieprzeszkadza, to O.K. ja pewnie bałabym się zasnąć z dzieckiem, wydaje mi się, że przy twardszym śnie zagniotła bym, a zresztą strasznie się w nocy wiercę. To niebawem będzie ciepły przytulny blok... czy wiesz już jakim kolorem będzie elewacja? Zuzia to przykre, że nabawiłaś się takiej fobi, może Ci kiedyś przejdzie. Ja w 2001r. miałam kolizję, to puźniej jak jechałam za pasażera, to często dociskałam nogi do podłogi myśląc, że chamuję i będzie bezpieczniej:O ... A teraz jest O.k. nawet niewiem kiedy poluzowało:) A jak Paulinka radzi sobie w przedszkolu, chyba jest najmłodszym przedszkolakiem? Ile godzin tam przebywa? i gdybyś mogła to napisz ile płacisz za nią? Pozdrowienia dla Majeczki😘 Mańka córa ma fajną fryzurkę:) Tych pierwszych zdjęć nie da się otworzyć:( :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz działają zdjęcia:) spacja się wkradła w linki:P hejka kobitki🌻 u mnie od rana słoneczko świeci, oby tak dalej:) Majka dała mi w nocy popalic :O teraz też wcale nie jest lepiej, siedzi na moich kolanach i wyje:( co do Kamila, to on jest zwykle fotografem;) i nie bardzo się pcha w obiektyw:)ale znalazłam parę fotek: http://images12.fotosik.pl/104/d9a9b24051f262c8med.jpg http://images25.fotosik.pl/60/2889898b6f7fd09amed.jpg a tu komplecik na weselu brata:) i mój śmiesznie opalony dekolt:D http://images28.fotosik.pl/74/bf5475ff772ccdc5med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! margarett z tego co zdazylam zobaczyc to blok bedzie pomalowany "artystycznie" to znaczy bedzie to zlepek kompletnie nie pasujacych do siebie kolorow zrobili dopiero jedna sciane a pojawilo sie naniej juz chyba z piec kolorow w tym dwa wielkie kola w roznynch kolorach :O ale grunt to to ze bedzie ocieplony musze jutro isc po skierowanie do chirurga chce usunac sobie pare pieprzykow bo mam ich zdecydowanie zaduzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję się bez bicia, że przed chwilą wstałam. Tzn. pierwszy raz wstałam o 6, odwiozłam moje szczęścia (jedno do pracy, drugie do przedszkola), zjadłam śniadanko i..padłam. Ale usprawiedliwiam się tym, że jak niedługo wrócę do pracy, to już nie będzie szans na takie przyjemności :( Gumisia, za co Ty mnie tak lubisz, jak ja ciągle nawalam i nie przychodzę na umówione spotkania? ;) Manika, zdecydujecie się na nowego pieska? Margaret, Paulinka jest przeszczęśliwa mogąc chodzić do przedszkola. Nie ma problemów ze wstawaniem, a w weekendy to wręcz marudzi, kiedy do przedszkola. Jest to małe osiedlowe przedszkole i grupa, w której jest Paula jest tzw. grupą żłobkową. Co oznacza, że na 22 dzieci w jej grupie około połowa to 2 i 2,5 latki. Moja mała nie jest więc najmłodsza. A płącę bardzo mało z tego, co się dowiadywałam w innych przedszkolach. 42zł czesnego i 2,5zł dziennie za obiad; czyli cały miesiąc to niecałe 100zł. Anet, przejdź się na swoje stare osiedle i zobacz, jak tam artystycznie pomalowali wszystkie bloki :O Miłęgo dnia, idę się zabrać do jakiejś produktywnej roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze do Margaret...Paula jest w przedszkolu 7 - 8 godzin, ale jak wróće do pracy to będzie jeszcze pół godzinki dłużej (czas na mój dojazd). A co do fobii to dostałam dość dobre leki od lekarki, która też miała taką fobię. Ale ja teraz nie mogę ich brać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!!!!!!!!! Przysięgam uroczyście, że to nie było zamierzone!!!! Po prostu chciałam szybko napisać do Margaret i lecieć do roboty :O Następną stronkę już wyliczę i bliżej końca nie będę się odzywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nawet nie mam czasu kiedy usiąść do komputera.Cały czas muszę patrzeć za Julką.Jest wszędzie.Na dodatek wspina się.Kiedy śpi to wtedy sprzątam,gotuję.Jeszcze wychodzi jej ząb.Myślałam,że ma już 2 jedynki a tu się okazało,że ma 1 i 2.teraz idzie jej druga jedynka i krzywo.Okazuje się,że ma za mało miejsca.Jak będę u dentysty zapytam się co będzie póżniej. Dziś przywieżli nam zabawki na mikołaja i okazało się ,że brakuje nam 9 rzeczy.Znowu trzeba wydzwaniać i załatwiać,ale zabawki fajne.Udało na się zmieścić w cenie 25 zł. Gumijagoda podaj tytuł gry,mam ochote pograć w coś fajnego Margaret przeprosiny przyjęte i juz nie wracajmy do tego tematu Manika ja też wolę spodnie.Sukienki ubieram baaarddzo rzadko. Natomiast co do słowa kocham od męża to słyszę pare razy w miesiącu. A na wagę nie zwracaj uwagi.Jak byłam z Kubą na bilansie 2 latka ważył 11,5 kg.Pani doktor powiedziała że ma lekką niedowagę.Olałam to.Teraz waży 17 i wiem że powinien więcej,ale on nie usiedzi w miejscu.Dużo biega,pływa jeżdzi na roweże,ćwiczy.Apetyt ma duży,ale widocznie taka jego uroda.Jest chudy ale umięsniony. Zdjęcia fajne Zdrówka dla córci Anet.d ja też mam ich dużo,ale jakoś nie mogę dojść do lekarza. muszę kończyć,bo Julka płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeej, kobity. Przeczytałam tylko tę stronę i nic nie rozumiem. Tłumaczycie się, przepraszacie. Chyba muszę przeczytać zaległości;-) Od dziś jestem mamą dwulatki.:-) Jak zwykle nawaliłam z prezentem. Ala miała dostać dorosłe łóżko. W związku z tym, że Gosia ma sosnowe, szukałam podobnego. Nawet znalazłam i zamówiłam w necie razem z materacem, ale okazało się, że nie mają w magazynie i mogą przysłać za trzy tygodnie. Dzisiaj będę w pośpiechu szukała samego materaca, bo pościel z myszką Mikey, dużą kołdrę i dużą poduszkę mam, a nie dam jej jeśli nie będzie mogła w tym dzisiaj spać:-( Jak kupię sam materac, będę mogła położyć ją dziś na podłodze. Imprezkę dla rodziny mam w niedzielę. Nawet nie wiem, co przygotować:-( Mój mąż mnie załatwił i wczoraj wyjechał służbowo do Norwegii. Wraca w niedzielę prosto na imprezę. A mnie czekają zakupy i przygotowywanie imprezy z dwójką dzieci na karku:-( A wczoraj Ala dostała od opiekunki pluszowego Elmo. Nie wypuszcza go z rąk. Wczoraj uszy mi puchły, bo przy lekkim nacisku Elmo zaczynał śpiewać. Dopiero, wieczorem, kiedy zabrałam się za wykręcanie baterii, odkryłam, że pod futerkiem ma wyłącznik:-D Kobitki, może Wy mi podpowiecie, co przygotować na niedzielną imprezę. 12 osób dorosłych, 6 dzieci. Moje dzieci niejadki, nawet tortu nie tkną:-( Oczywiście muszę wymyślić coś, czym wszyscy się najedzą, będzie ciekawie wyglądać, a przy czym jest stosunkowo mało roboty:-O Chyba nie mam szans na ogarnięcie sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna a tak pilnowałam tej daty żeby złożyć życzonka i żeby Cię zaskoczyć i mi się nie udało:( Ale przekaż swojej dwulatce ogromne buziaki,👄👄 Haniu a co z kolanami Gosi,byłaś z tym u lekarza? Co do menu urodzinowego to muszę pomyśleć,jak coś mi wpadnie do głowy to podam przepis.zaglądaj na kafe może coś sie uda wspólnymi siłami wymyslic:) Zuziu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Zielna dla córci wszystkiego najlepszego!!!! Gumijagoda ja w to gram.Ta gra jest na www.grymix.pl.Zajmuje pierwsze miejsce,ale kończy się na 15 poziomie.Ona bardzo wciąga.Dzięki tobie znam orginalny tytuł i już znalazłam tą grę w sklepie i na pewno ją kupię.Ja ją znałam pod innym tytułem-rzymskie puzzle. Ja właśnie po śniadanku.Za chwilę biorę sie za gotowanie.Żurek i spagetti. Kończę ,bo muszę jeszcze wyjść z psiną na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł kobitki🌻 Zielna, sto lat dla Ali ❤️a przede wszystkim zdrówka🌻👄 a może dla dzieci zrobic sałatkę owocową, prosta, bo nasiekać w kostkę różnych owoców, ostatnio podałam na imieninach melon( lub arbuz) ,ananas z puszki, kiwi, mandarynki, winogron zielony i fioletowy, banan i brzoskwinie, jako coś na ząb na początek, rodzinka się rzuciła, a potem nikt nie chciał jeść kurczaka, bo pełne brzuchy mieli:P ja piekę na dziecięce imprezy rogaliki drożdzowe z dżemem, ale to pracochłonne, więc chyba odpada. Maja ma się dziś lepiej, to chyba te fluidy od wirtualnych ciotek;) Noc była spokojniejsza i panienka ma dziś lepszy humor i nastawienie do zabawy, ufff:) luiza, ja moge iść na spacer z twoim psem:D gumisiu, ja to nawet nie zaczynam gier, bo bym nic innego nie robiła;) piękne słonko u mnie świeci, życzę wam miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna :) 100lat dla małej solenizantki :D!! Zielna a może zafunduj małej tort z wizerunkiem Myszki Miki ,z tego co zauwazyłam to chyba jej ulubiony bohater :)Myslę że powinna się skusić :).Co do dorosłych to jeżeli bedzie alkohol to napewno coś na ciepło i jakies proste przekąski na zimno np:koreczki (małe moga Ci pomóc przy nabijaniu na wykałaczki ,beda mialy super zabawe przy tym :)Co do ciepłej potrawy to może jakaś pieczeń i do tego pieczone ziemniaczki ,praktycznie samo sie robi ,miesko zamarynuj sobie jeden dzien wcześniej bedzie wtedy bardziej aromatyczne i kruche ,możesz pokroic je w plastry i polać gotowym sosem pieczeniowym a do tego fajnie pasuje sałatka grecka ,tez sie szybko robi.Wszystko to syte i w miare proste .Co do zimnych przekasek to w marketach jest taka fajna wędlina są to kawałki mieska z kurczka z warzywami w galaretce ,pyszne i bardzo efektownie wygladja .Jakis gotowy śledzik i goście (dorosli ) bedą zadowoleni.Maluchom to pewnie wystarczą miseczki z kolorowymi groszkami ,paluszki ,talarki itp...tutaj to nie bedzie problemu.Myśle że na ciepło to poczęstują się pieczenia dodaj do niej duuuzo wycisnietego czosnku :).Ufff alez sie napisałam ,mam nadzieje ze sie polapiesz :) i że jakos Cie zainspirowałam. Dziewczyny pomózcie !Jak przekonac męża do zakupu zmywarki ,juz mam dosyc tego ciagłego zmywania .Obliczyłam że srednio zajmuje mi to w ciagu dnia 1 godzinę .A tak nie cierpie zmywania naczyń że na samą myśl mam ciarki :(. Może pomozecie mi tez przy wyborze wózka .Sama nie wiem na jaki sie zdecydować ,przeglądam stronki,czytam opinie ale co z tego .Może któras z Was cos słyszała o jakims modelu który by był taki \"wszystko w jednym \"a może lepiej kupić najpierw gondole a poźniej zainwestować w spacerówke .Eh ,niby nic ,taki banał a ja sie tym przejmuję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza mam pełną wersję tej gry i utknęłam na 55poziomie Stokrotko zrób strajk i nie myj pare dni garów,powiedz ,że kręgosłup Cię boli a w twoim stanie to niewskazane;) Pozatym przypomnij mu ,że ciężarnej sie nie odmawia;) Manika🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×