Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

julka-ja się podpisuję pod wpisami koleżanek, musisz mieć dużo siły. Brylka-pozdrowienia dla Marcinka🌻 Pyśka- to super że u gina załatwiłaś wszystko naraz, ja jestem w trakcie badań to termin ustalałam w ubiegłym roku na cytologię miałam w ubiegłym tyg. Usg. w piątek, a jak chciałam ustalić wizytę do tego lekarza co chodziłam to okazało się że on już nie przyjmuje i muszę iść znów do innego a zresztą wszyscy wiedzą jak pracuję służba zdrowia w Polsce. Dyrektor jednego szpitala w Krakowie ma prywatny gabinet, dobrze wyposażony i też można zrobić takie badania o których piszesz i łącznie z wizytą płacisz 300zł. kala-to w ubiegłym roku miałaś ciężki okres, jak sobie teraz radzisz? Co Oliwce dolega?pozdrowienia dla niej🌻 Luiza-super że masz z mężem dobre relacje, jak to się mówi po burzy wychodzi słońce:) Sylwia- zajmować się takim chłopcem jak piszesz to przyjemność. ivet- Ja jestem mam zaplanowane w tym roku dwa rodzaje rehabilitacji dla dziewczynek oczywiście wiąże się to z kosztami, a mężowi oświadczyli w pracy że obcinają 30% stawki wynagrodzenia lub zwolnią 30 osób FACK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuje wam. Ja to wszystko wiem i rozumie, nigdy nie wytknęłam mu ze to przez niego, tylko on jest taki typ nic nie mowi, nawet jak ma jakis problem, a jak potem wychodzi co sie dzieje, to ma jeszcze pretensje, ze ja nic niewiem tylko o pierdołach gadam, a on ma wazniejsze problemy:(.Ja wiem ze musze znalezc prace bo z jego pensji nie pociagniemy długo, bo coraz gorzej:( Ja wiem ze go musze wspierac, tylko ja tez czasem niemam sił, i becze w poduszke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka podpisuje sie pod postami kolezanek❤️👄Julka badz dzielna i pamietaj co Ci zawsze mowilam;)bedzie dobrze zobaczysz:)!!!Wspieraj go jak mozesz i nie daj po sobie poznac,ze i Ciebie,to wszystko 😡kochana przytulam Cie bardzooooo mocnooooooooooooo http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h050.gif 🌼 http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h030.gif 🌼 Margaret🌼👄chlopczyk jest naprawde:classic_cool:wiec i dla mnie nie bedzie problemu,by go pilnowac;) Kala:)Gumisia juz od dawnaaaaaaa nie pisze z nami😭nie ma na,to czasu:P😭Gumis❤️👄ja ja tez bardzoooo lubialam,bo to moja pirogarnia;):D:D Dziewczyny ja juz jestem naszykowana:)siedze i czekam na kolezanke;) Pyska ja mam jednego terroryste w domu wiec mi juz wystarczy;):Pa ten chlopczyk,to naprawde super jest:) Kasbak bidulo szkoda,ze nie mozesz sie z domu wyrwac:(ale jeszcze i przyjdzie na Ciebie pora;)i jak pojdzieszzzz,to beda Cie szukac;):D:D Moj synio juz spi:)Dawcio bajki oglada:)a maz,a maz nie powiem co robi ooooo:P:D:D Brylka fluidki zdrowotne sle dla Was....................🌼 Fluidki sle Wszystkim potrzebujacym.........................................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ciesze sie bardzoooo,ze udalo Ci sie z mezem wsio poukladac:) http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k020.gif :)i oby juz tylko lepiej bylo:)!!!🌼 Sylwinka napisz co tam u Was slychac,bo sie martwie o Ciebie:(jak tam Twoje plmienia??:(mam nadzieje,ze u Was wsio git:)odezwij sie plisssssssssss🌼 Ivet 🖐️napisz cos wiecej;):D:D Dobra ja lece jakas tabletke wziasc,bo tak mnie glowa rozbolala,ze na oczy zle widze:O Zycze spokojnej i przespanej nocki........................🌼 Do jutra🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje,ze dopiero co wrocilam do domu i co??ledwo zyje:(boszzz facet tak dal nam popalic,ze ja jutro chyba z wyrka nie wstane::(😭ale ja sie nie poddam;)bede walczyc dalej;)Ide pod prysnic i sie klade spac:) Pa kosiane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy wstawać!!Kawka stygnie:D Sylwunia,wstaąłś czy trzeba zamawiać spycharkę do łóżka??:P :P :Pbo nie wiem czy dasz rade sama:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry śpiochy :D Poooobuuudkaaaaa :P:P:P wstawac bo odlezyn dostaniecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pyska wstalam:Pi o dziwo czuje sie dobrze:D:D Kala hey co tam u Ciebie slychac??🌼 Zycze Wszystkim milego dnia🌼 Fluidki sle potrzebujacym i spadam do szkoly.............................🌼 Narazie🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uff przynajmniej jedną udało mi się dobudzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala ja tez juz daaawno wstałam:P:P A gzdie reszta???halooo,dziewczyny co z wami,sobota dopiero jutro,dzisija proszę się tutaj meldowac:D :P Dzisja przyszłam wczesniej z pracy i wstawiłam na barszczyk biały:)może któras lubi?Biorę się za sprzatanie i po południu leniuchowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska:D:D:D:Djutro jest piatek:P:P:P:D:D:D:Dale sie usmialam:D:Dpilas cos??:D:D Kala ja wstaje o 6:Omoj synio tak wstaje i ja juz nie mam mozliwosci polezec:Onawet 2 min.w lozku nie polezy😭 Wlasnie wstal po drzemce:)nastepne spanie dopiero o 17.30,ale spoko,bo spi cala noc:):):) Ide teraz chatke ogarnac i pranie musze nastawic,a potem obiadzik i do szkoly po Dawidka i tak dzien w dzien:O:(dobrze,ze zapisalam sie do tego centrum sportowego:)bo moja psychika byla juz na wyczerpaniu:O:( Dobra ja zmykam,bo samo nic sie nie zrobi:Pa szkoda😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kuba wczoraj miał stawiane bańki.Dziś leży i nawet nie marudzi.Katar powoli mu schodzi.Robię mu 3 razy dziennie inhalację ,daję sok z cebuli-nawet Julka pije,pecto drill i eurespal,mam nadzieję że pomoże.Julka o dziwo grzeczna.Tfu tfu żeby nie zapeszyć.Ja właśnie jestem w trakcie gotowania,zupę prawie kończę.Popołudniu biorę się za prasowanie,jestem na bieżące i nie chcę tego zaprzepaścić,bo jak się zbierze kupa to mnie się już nie chce.Moja psinka ma wypadającą chrząstkę u nogi.Nie może mieć operacji bo za stara,więc ładuję jej lekarstwa które nie chce już połykać.Jest mi jej żal ale co mam zrobić Muszę kończyć bo właśnie dopomina się o spacer. Julka Twój mąż wszystko bardzo przeżywa,dobrze że przed Tobą się otworzył.Teraz macie ciężkie chwile ale wiem że sobie poradzicie❤️❤️❤️ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kala już wstaje , nie krzycz tak głośno :D Ja znowu nie spałam dzis w nocy, jagoda wybudziła sie o 2.30 i nie spała do 5 rano 😠 teraz drzemie, zupa powoli dochodzi na ogniu, a ja musze pranie nastawić, i poodkurzac troche. Miedzy mną a męzem jest jako tako :O mało ze sobą rozmowiamy ale nie kłucimy sie, poprostu nie mamy ochoty myśleć o głupotach nawet na sex nie mamy ochoty :O przez to wszystko😭 Wczoraj m pojechał po listy, i mowi mi, ze oboje tescie byli w domu, i nawet nikt sie nie spytał o Jagode ani gdzie sie wyprowadziliśmy, zreszta to pewnie wiedzą, bo m rozmawiał kiedys ze swoją babcią❤️ więc T na wywyiad na pewno poleciała😠 Jagoda zrobiła sie straszną przylepką, na krok nas nie odstępuje, wczesniej zostawiałam ją z moimi rodzicami a teraz nie chce nawet, zeby ją brali na ręce jak ja albo mąz jesteśmy w poblizu, nie ma mowy, o tym żeby sama z dziadkami poszła do nich na góre jak my jesteśmy w domu. Myśle że tak na nią podziałała ta przeprowadzka:( mam nadzieje ze sie troche oswoi z całą sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza fluidki zdrowotne posylam dla calej Twojej rodzinki...................................🌼zdrowka,zdrowka i jeszcze raz zdrowka zycze..................................👄 Julka👄❤️ Prosze bardzo dawka humoru dla Was ;) Przychodzi zapłakana blondynka do baru, gdzie szefem jest jej przyjaciel: - Boże, jaka ja jestem głupia, wszyscy mówią, że blondynki są głupie!!! Jestem taka głupia! Na to odpowiada przyjaciel: - To nieprawda, brunetki też są głupie, sama zobacz... Ania, idź do domu i sprawdź czy cię tam nie ma! Brunetka pobiegła, a blondynka na to: - Ha, ha, ha, ale głupia, ja bym zadzwoniła! :D:D:D:D - Rozchodzisz się z żoną? - Tak. - O co wam poszło? - Różnica charakterów. Mnie interesują kobiety, a ją tylko chłopy. :D:D:D:D:D:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Co mówi blondynka patrząc na kontakt? - Świnko, kto cię tu zamurował? :D:D:D:D:D Stoją dwie krowy na łące i jedna się dziwnie trzęsie. Więc druga pyta: - Ty, co ty się tak trzęsiesz? A tamta: - Wiesz, mam wieczorem imprezę i robię bitą śmietanę. :D:D:D:D:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Płynie sobie żółw i nagle rekin odgryza mu nogę. A żółw na to: - Bardzo, k****, śmieszne! :D:D:D:D Siedzi baca przed chatką. Przed bacą kloc drewna i kupka wiórków. Przechodzi turysta i pyta: - Baco! Co tam strugacie? - Ano, cółenko sobie strugom. Turysta poszedł. Następnego dnia rano przechodzi tamtędy i widzi bacę. Baca siedzi przed klockiem drewna i go struga. Przed bacą górka wiórów. Turysta pyta: - Baco! Co tam strugacie? - Ano, stylisko do łopaty sobie strugom. Następnego dnia: Baca siedzi przed chatką, w rękach trzyma drewienko, przed nim kupa wiórów. Ten sam turysta pyta: - Baco! Co teraz strugacie? - Jak nic nie spiepse, to wykałacke... :D:D:D:D:D:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Płynie łódką Puchatek z Prosiaczkiem środkiem jeziora. Nagle Puchatek "łup" Prosiaczka w łeb wiosłem: - Za co? - pyta Prosiaczek. Puchatek: - Bo wy, świnie, zawsze coś knujecie! :D:D:D:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Policjant zatrzymuje kobietę jadącą zbyt szybko samochodem. - Dzień dobry. Nie widziała pani znaku ograniczenia prędkości? - pyta. Kobieta schyla się, zagląda pod siedzenie obok, wyciąga białą laskę i odpowiada: - Ja jestem niewidoma, panie władzo. - A, to przepraszam bardzo... :D:D:D:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Jasio przynosi do domu torbę pełną jabłek. Mama pyta go: - Skąd masz te jabłka? Na to Jasiu: - Od sąsiada. - A on wie o tym? - pyta mama. - No pewnie, przecież mnie gonił! :D:D:D:D Zmykam,bo maly mi prawie na glowie siedzi:(pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykwuna le sie usmiałam:D z twoich dowcipów i z tego piatku:DF chyba żeczywiście coś popiłam:P :P Julka dziecko czuje że w domu jest napieta atmoswera,pewnie dlatego chce być przy was,czuje się bezpieczna,tak jak piszesz najważniejsze że się nie kłócicie,zobaczysz bedzie dobrze.Teraz twój mąz musi to jakoś przetrwac,a ty mu w tym przeciez pomożesz,zobacz tak jak piszesz ,pojechał do swoich rodzicó a ci nic,no szkoda gadać:(,nie cce się w to wierzyc:( 🌼 Luiza ja tez przesyłam duuuzo fluidków :),zdrowiejcie kochani:)🌼 Co do pieska,to jest straszne.jask przeczytałam to juz mi się tak smutno zrobiło No my juz po obiadku,teraz czas na....leniuchowanie :P :P :P ,posprzatałam ,pralka kończy prać a do prasowania mam tylko pare rzeczy....:P:P To która wpadnie na kawke???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ch...j mnie strzelil😭😭przylazla kolezanka k...a jego mac i teraz bedzie siedziala do nocy😭co za ku...wa typ😡😡😭😭😭jaka ja jestem wk...ona😡😠😭juz mnie glowa napitala tylko ja zobaczylam w drzwiach😡😭 🖐️😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,pyska to może ja poproszę kawkę,co??bo padam po pracy:( Pyska ja też sie usmiałam z tej soboty Twojej:P:):D I sylwia z tych dowcipów tez,najlepszy ten z prosiaczkiem:D no własnie sylwinka odezwij sie,prosze ,bo sie martwimy:( luiza biedny ten Wasz piesio,no ale niestety nic nie zrobisz,i tak jestem pełna podziwu,że tak sie nia troskliwie opiekujesz,tyle masz cierpliwosci na te spacery:) julka szkoda słów na Twoich T,co za ludzie z nich,ech....ucałuj kochana jagódkę od cioci Kasi❤️👄:) ivette skrobnij pare słówek kolezankom:P kala Ty musisz tak codziennie głosno krzyczeć,bo tu same spiochy:PSylwia tylko taki ranny ptaszek,o 6,o boszzzz:O ja teraz ide warzywa na sałatkę wstawic,bo zrobie troche na kolacje,a i zupe ugotuje,bo widzę,że wy tu wszystkie dzis zupki pichcicie na obiady,wiec nie bede gorsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawaccccccccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D Kawka juz stoi:P...........c...................🌼 Zycze Wszystkim milego dnia:) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ooo kawka jak miło dzieki:D tego mi trzeba było Dzień dobry spiochy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️💤 sylwia postaw drugą kawe bo zasypiam na stojąco 💤 poszłam spać o 1 a wstałam o 5 💤głowa mnie tak boli, ze zaraz padne😠 mała śpi a ja ide moze cos posprzątam zanim się obudzi i wezme sobie prysznic, moze mnie troche postawi na nogi :O odezwe się potem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka specjalnie dla Ciebie:)..............................c......smacznego:) Mi tez glowa peka:(tylko zjem i wezme tabletke,bo nie wytrzymam:( Boszzz dziewczyny u mnie wieje 100/h:Onie dawalam rady wozka pchac normalnie:Ojesuuuu ten bol jest okropny:( Fluidki sle potrzebujacym i zmykam:(...........................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostawa humoru juz leci;) Co mają wspólnego UFO i inteligentna blondynka? - Ciągle o nich słyszysz, ale nigdy nie widziałeś. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Dziadek siedzi z wnukiem na łące przy zachodzie słońca, w końcu dziadek mówi do wnuka: - Jak dobrze, wnuczku, że potrafisz tak docenić zachód słońca. - Nie, dziadku, to nasza szkoła się pali. :D:D:D:D:D:D Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Jestem skonana. A lekarz na to: A ja z gwiezdnych wojen. :D:D:D:D:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Nauczyciel matematyki mówi do Jasia: - Jasiu, załóżmy że jesteś już dorosły, chcesz otworzyć sklep. Do tego potrzeba 100 000 zł, a ty masz 15 000. Czego ci jeszcze brakuje? - Bogatej żony. :D:D:D Do dowódcy jednostki wojskowej nadeszła wiadomość, że ma dziś przyjechać matka Boska. Rozpoczęły się przygotowania i generalne porządki, by godnie ją przywitać. Kiedy wszystko było już przygotowane, z biura przepustek dzwoni oficer dyżurny i mówi: - Szeregowy Bosek, matka przyjechała! :D:D:D:D:D:D:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Człowiek rodzi się mądry, a potem idzie do szkoły :D:D Poranek w alpejskim kurorcie. Na taras wychodzi Anglik i wola: - How wonderful! Wychodzi Niemiec i wzdycha: - Das ist wunderbar! Wychodzi Rosjanin i dziwuje się: - Kak priekrasna! Wychodzi Polak i stwierdza: - O kur*a! :D:D:D:D:D:D:D:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Jasio skarży się koledze: - Strasznie opieszale działa ta poczta polska. Przed miesiącem na koloniach napisałem list do domu i do dziś noszę go w kieszeni. :D:D:D Mężczyzna rano spogląda w lustro. Pyta żonę: - Co sobie pomyślałaś jak wróciłem wczoraj pijany do domu, z tym siniakiem? - Jak wróciłeś to go jeszcze nie miałeś! - odpowiada żona. :D:D:D ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Dlaczego blondynka zmienia swojemu dziecku pampersa co 2 miesiące? Bo na opakowaniu jest napisane do 20 kg. :D:D:D:D Dobra wystarczy na dzis;) Ledwo zyje😭zamarzne zaraz chyba:Oglowa juz troche przechodzi wiec bede zyc;):D:D Co tu takie puchy??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠olej wlasnie mi sie skonczyl😭zimno jak w psiarni w domu😭olej dopiero przywiozal,ale nie wiem,o ktorej😭ja,to sie mam z tym olejem:Oboszzz,a tak wieje po nogach,ze szok:( Dziewczynki co na obiad robicie??:)kurcze ja znowu mam dylemat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo chociaz dobre tyle z tego,ze stronke zalapalam:P:D:D:D Julka tylko na mnie nie krzycz:P;)bo nie planowalam jej zlapac:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo,dziewczyny :D Sylwunia ja dzisiajna obiad zrobiłam frytkiz noga od kurczaka-zapiekaną w piekarniku i do tego smażone pieczarki w jajku i bułce tartej:)taki szybki obiadek ale zjedli wszystko:P :P Współczuję ci z tym olejem,bo j a mam piec na rope,jka by zabrakło,zimnooooo.Ostatnio nie było pradu,i w domu te zimno :O straszne>....:O Julka stawiam jeszcze jedą kawkę:) czemu tak szybko wstałaś??fluidki dla ciebie:) ❤️ Dziewczyny a gdzie reszta??dzisija mogę napisać że jest piątek a nie sobota :P P i meldować się tutaj:P :D lece zmieniac pościel,na raiie albo juz papa bo ja wieczorem parcuję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja melduje,ze kolezanka nadal siedzi:O:(:O😭ale ja spitalam na basen i nie bede sie wkurzac;)maz mnie zawiezie:)kurcze normalnie ilez mozna ja sie pytam??:( Zycze spokojnej nocki i kolorowych snow:)🌼👄 Aaaaa i Pyska u mnie jak by pradu nie bylo,to tez zimnica jak sie patrzy:Oa u mnie,to olej opalowy jest i tym tankuja;) Dobra ja spadam:)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×