Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Krzys2006

mężczyzna a stringi

Polecane posty

Gość Robert ze szczecina
Odnosząc się do niektórych negatywnych opinii/ wypowiedzi dziewczyn na tenże temat ,chciałbym zauważyć ,iż o gustach się nie dyskutuje tylko się je ma lub nie .Odrębną sprawą jest to ,że nie każdemu facetowi ani nie każdej kobiecie pasują stringi ale tak samo jest np: z kapeluszami.Osobiście wolę widok zadbanej, męskiej d..y w stringach niż widok kobiety ważącej ponad setkę opalającej się w szarym bieliżnianym staniku za 3,50 PLN lub faceta w chińskich gaciach z targowiska z żółtą plamą z przodu ..... lub tyłu ;)!!!!Do tego wychodząć z wody ,stringi po pięciu minutach sa suche a spodenki do kolan schną godzinę lub więcej powodując ocieranie i podrażnienia ud oraz innych wrażliwych części ciała.Nie mówiąc otym ,że osoba opalająca się w takich barchanach po zdjęciu ich z siebie wygląda mało estetycznie a wręcz żałośnie śmiesznie.Tu dopiero jest powód do śmiechu w łóżku gdy facet z opalonym torsem miga przed oczami partnerki białą jak mąka d..ą i chudymi łydkami-ŻAŁOSNE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robert ze ze Szczecina
"Do tego wychodząć z wody ,stringi po pięciu minutach sa suche" Interesujace, jak te stringi wyszly z wody. One nozki maja, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert ze szczecina
Oczywisty błąd -mea culpa......,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhngjkil
jestem kobieta i uwielbiam zadbane, wysportowane meskie tyleczki uwazam ze facet w stringach wyglada seksownie ejsli tylko jest szczuply i nie wystaja mu wlosy spod nich (to sie tyczy tez kobiet, wystajace wlosy lonowe spod majtek, rzyg :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert ze szczecina
Więcej takich dziewczyn :) Dostałem swoje pierwsze stringi na 17 lub 18 urodziny od koleżnki z Berlina (firmy IMPETUS) i na jej prośbę ,nie bez oporów - było 20 lat temu- założyłem je .To był szaaaaaalony wieczór :) .Okazało się ,że ma ona fioła na punkcie pośladków (męskich i damskich-była bi) i stringów.Byłem w siódmym niebie i do dziś pamiętam tamte sekscesy.Do dziś też noszę stringi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam ze faceci w stringa
stringach to oblechy, geje, cioty, opalone plastiki, lalusie.... koszmar. Mi tylko taki facet z homoseksualistą sie kojarzy i tyle. Nie ma sie czym zachwycać, tak faktycznie kobiety postrzegają takich typków. Prawdziwy FACET nie potrzebuje być ''piękny''- przawdziwy facet musi BYĆ MĘSKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator z doliny smierci
Coz... najwyzej mozna wspolczuc Ci przykrych skojarzen i blednego pojecia meskosci, ktore zapewne dla Ciebie objawia sie upoconym podkoszulkiem na zarosnuetej klatce i plecach, nieswiezmy oddechem i duzym brzuchem. Ale jak Ci tak dobrze to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbados1009
A ja lubię męzczyzn w stringach...i moi mężczyźni także nosili stringi, choć nie wszyscy! Takie majteczki na ładnej, męskiej pupci coś fantastycznego...a my na plaży to nie lansujemy się??? bikini mniejsze niż listek na drzewie... Owszem...obleśny, gruby facet z wylewającym się brzuchem ... to szok! ale czy grube babsko z tłustym tyłkiem i bikini, to ok?? bądźmy rozsądni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin25
Osobiście oświadczam nie jestem pedałem ciota bi czy inne tam. Jestem typowym hetero, i wcale nie super zudowanym ani zapasionym, Kupiłem jedne sringi z ciekawości, założyłem i stwierdziłem że to najwygodniejsza bielizna jaką miałem, po 1 jest chłodno, po 2 nie zwijaja się z przodu łud, przy prowadzeniu samochodu to jest wygodne. Po 3 moja dziewczyna choć twierdziła wcześniej że to mało męskie dziś sama jupiła mi 3 pary, Uważam że gdybyśmy się spotkali to wygladałbym jak wasz mechanik samochodowy czy kasier na kasie zdziwilibyscie się kto nosi a kto nie , wszystkim najpierw polecam sprwdzić na własnej skórze a potem sie wypowiedzieć , ja polecam choć sam myślałem że to mało męskie przekonałem sie że się myliłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekBydg
Ja noszę już kilka lat.Mam zgrabną pupę i moją żonę też to kręci.Polecam stringi Kris line. Wygodne i dobry materiał. Ostatnio jak sie ubierałem po basenie to w szatni było małe zdziwienie jak wkładałem stringi ale w oczach było widać zazdrość i szacuneczek. Polecam bo to jest wygodne i sexy a latem są niezastąpione. Po co sie pocić w jakiś gaciach. Higiena najważniejsza- swoją drogą podziwiam panny korzystające z sauny będac w stroju kąpielowym-szok i smażalnia story! Jak można się pocić w saunie w stroju kąpielowym??? Daleko nam do chociażby Czechów oj daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co bym zrobila gdyby moj facet wskoczyl mi do sypialni w stringach... najpierw pewnie zaczelabym sie histerycznie smiac a potem pewnie bym sie zastanawiala co ja z nim robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten Jeden
Przede wszystkim dobrze wiedziec, ze w Polsce sa faceci, ktorzy lubia nosic stringi. Nie wazny wiek i orientacja seksualna bo ona nie ma nic do rzeczy - gwoli scislosci - mam 27 lat, 100% hetero - mam narzeczona. Niestety Polska to zawistny i zazdrosny narod. Przejechalem prawie cala Europe i nigdzie nie ma tak jak tutaj. Nie tierdze oczywiscie, ze wszedzie facet w stringach jest ubustwiany, ale w to co slyszalem w Polsce to istna paranoja. Powiem tak - kazdy ma prawo nosic kazda bielizne jaka chce, ktore nie determinuje jakim jest czlowiekiem - czy lalusiem, gejem, zelem i czego tam jeszcze nie wypisywaliscie. Nosze je bo sa wygodne i sa seksowne dla mojej Pani. NIe obnazam sie na pokaz, ale nie robie z tego wieliiej tahjemnicy. A ci faceci, ktorzy od razu wyskakuja z niemilymi inwektywami pod adresem facetow w stringach, sami maja problemy emocjonalne dotyczace ich meskosci - udowodnione zreszta naukowo. Drogie Panie, jesli smieszy Was widok faceta w stringach, to - jak to mowia - brakuje wam ktorejs klepki w glowie. Tak samo jak temu smiejacemu sie jak glupi do sera. Polska niestety jest zacofana i wie to kazdy, kto wyjechal poza jej granice. Oczywistym jest tez, ze nie kazdemu pasuja stringi (w miejscach publicznych) i mam tu na mysli zarowno panow jak i panie, ale pan, ktroe nie powinni ich ubierac, a nawet w ogole pokazywac sie na plazy w bikini jest zdecydowanie wiecej niz panow. 2 lata temu spedzilsimy tydzien na Srilance. W hotelowym basenie bylem jako jedyny w stringach (i z 6 pan). Oczywiscie najpierw zapytalem sie w recepcji, czy nie bedzie problemem opalanie sie w takim stroju - oczywiscie nie bylo zadnego sprzeciwu. Od zadnego z gosci nie slyszalem zlych uwag, tylko dyskretne spojrzenia i usmiechy kilku Pan. Dwie Murzynki zaczepily mnie nawet, stwierdzajac, ze dobrze, ze neiktzry panowie opalaja sie w stringach. 2 dni pozniej, widzialemjuz przynajmniej 10 facetow, ktorzy swoje kapielowki zawijali w taki kroj jak stringi i sie opalali. W Grecji i Hiszpanii naet nikt nie musi sie nikog pytac, czy wolno opalac sie w stringach. Ostatnio zaliczylismy Egipt, gdzie rowniez nie bylo problemu, poza... Polakami, ktorzy cos mruczeli pod nosem i paroma brzydkimi Angielkami. Reszta nastawiona pozytywnie do zycia, bo stringi na meskim ciele nie sa dla nikogo problemem, poza ludzmi... nie oszukujmy sie - ograniczonymi. Mialem jeszcze jeden przypadek, jak jeden cwaniaczek na silowni chcial ze mnie zadrwic, ale chyba sie przeliczyl i sam wyszedl na idiote, ale to nasteponym razem, bo chyba troche sie rozpisalem:) Pozdrawiam ludzi normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek z Krakowa
Ten Jeden: fajnie że są inni normalni :-) Mam podobne doświadczenia, też noszę i opalam się w stringach, zwykle nie ostentacyjnie, ale też nie chowam się po krzakach. W Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Egipcie nikt na to nie reaguje i inni faceci też czasami tak paradują. W Hiszpanii zdarzyło mi się widzieć małżeńswo, ~30 lat, oboje w stringach, kobieta topless, grających w piłkę z dziećmi -- nikogo to nie oburzało czy nawet interesowało. Ale i w Polsce jest coraz lepiej, może coraz więcej ludzi wyjeżdża do mniej zacofanych i pruderyjnych krajów? Tego lata dwa razy mi się zdarzyły sytuacje, gdy będąc sam nad jeziorkiem (moja dziewczyna była na wyjeździe) podchodziły do mnie nieznajome dziewczyny, pogadały, pogratulowały odwagi, itp. A mohery i dresy niech sobie łażą w zapoconych gaciach po dziadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWDB
Nie wiem jak mozna w lecie, np pod spodnie od garnituru czy dzinsy, nosic bokserki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hokeista
W tym roku lece na Dominikane lub do Egiptu (zalezy od portfela), i juz mam przygotowane dwie pary kapielowek firmy N2O - oczywiscie stringi. Tyle, ze to bedzie moj pierwszy raz publicznie, i musze sie troche nastawic,bo mimo wszystko, bede troche skrepowany na poczatku pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nad
W tym kraju wszystki wszystko przeszkadza. Społeczeństwo schodzi na psy. Kobiety zaczynają się ubierać jak faceci (bokserki, uszanki, oficerki, jeansy, krawaty, garnitury, itp.). Jak facet założy stringi to jest wielka afera. Swojego czasu pokazały się w sklepach męskie spódnice. Też była wielka afera i wyzywanie od pedałów? Do czego my dążymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to odpychające. Na plaże na pewno, w łóżku jak najbardziej. Wolę faceta w kalesonach niż stringach. To odbiera mu męskość. Chyba, że rzeczywiście ma fajny tyłek. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny tyłek to podstawa...
...do stringów dla obu płci: tłusta baba z pośladkami wiszącymi do kolan wygląda w stringach na plaży tak samo atrakcyjnie jak spasiony grubas z włochatą du*ą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TedK
Britnej napisala "facet w stringac to porazka". Coz, wlasnie za porazke uznaje istnienie takich osob jak Britnej. Brak jakichkolwiek argumentow, byle napisac "beee". Britnej - co za wyszukany nick. I ta stopka z linkami do celebrytek. NAwet gdyby ta "Britnej" powiedziala mi, ze 2 plus to 4 , to bym jej nie uwierzyl - po prostu wyglada mi na mega pustaka z ujemnym IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin 25
UP UP UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron sagat
A opinie pan w wieku powyzej 19 lat mozna poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionik33
Zołza - Twoja wypowiedż,że facet w stringach to pedał świadczy o braku mózgu u Ciebie.Osoba wypisująca takie debilne teksty mi kojarzy się również jednoznacznie .Jak? Nie napiszę bo nie chcę Ciebie obrazić-jeżeli to wogóle możliwe! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mezczyzna a nosz stringi dla dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie stringi dla kobiet a jestem mezczyzna.po prostu je kocham i tyle. Chodze na balet w spudniczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma stringi (zresztą nie tylko, inne ciuszki też ma) z tego sklepu http://skleperotyczny.eu/. Oczywiście nie nosi ich na co dzień, ale na wieczory we dwoje jak najbardziej zakłada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JB Szczecin
Lato 2016 jakie kierunki polecacie na opalanie się w stringach? Albo gdzie już byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu atak zniewieściałych zboków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×