Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

powiatowy>> pogadamy napewno ,bo musisz mi cos powiedziec ,ale jak sie wyspisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietko, dzień dobry mężczyzno:) ale żescie sie wczoraj poupijali... nonono nie pogada... widzę że dziś jestem pierwsza;p kurcze od rana budzą mnie to administrator( bo sprawdzanie instalacji gazowej) to potem kolejny(\"a ten pan już był no to dobrze, dowidzenia\")potem sprzedawca ziemniaków(\"ziemniaki, cebula, jabl;ka dosprzedania\") i już mi się spać odechciało ide po mocną kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) najeri>> Biedaczko nie dali Ci pospac (dranie ) :D no popilo sie wczoraj troszke i pogadalo ;) Milego dnia wszystkim ,mam nadzieje ze wieczorem sie spotkamy papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25--> ja spalam słodko jak niemowle:) jakoś wczoraj szybko skonałam... ehh... ale dzisiaj będzie inaczej ;p pozdrowionka i taże życze miłego dzionka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
o łobuzy... ;) widzę, że imprezka wczoraj udana była... :)) a ja dzisiaj oczywiście zakupiłam już Sheridiana, więc wieczorem... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
no... witaj powiatowy... :)) widze, że znowu się imprezka szykuje... ;) jeszcze niech no tu sie pojawia te kobietki, co tu wczoraj twierdziły, że tu "starsze" osoby pisują...;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
a ja juz powoli sączę Sheridiana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszyscy!!! to jak rozkręcamy imprezke??? ja dzisiaj niestety na sucho:( nie chce mi się iść do sklepu... wiem wiem... leń ze mnie ;p ale co tam... no chyba że sobie herbatke zrobi ;p martiniii--> i jak smakuje sheridan\'s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
witaj! no... całkiem przyjemny trunek... :)) tylko za dużo wypić nie mozna... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
tak kieliszeczek ak ale jak dla mnie to na wiekszą ilośc troszke za słodki:) a gdzie reszta ekipy??? nie chować się!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
jak już to... co by...nie mieć bólu...poziom..jak przystało na lepperowską polsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Jak minal dzien ? najeri>> masz juz te piosenki ktorych szukalas ? dobre z tym upup :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25 --> oj sorki za tu upupup coś mi się ten tego...;p a piosenki ściągnełam tylko Anny Jantar za nic nie moge sobie przypomnieć czego starego, fajnego czego bym nie miala na kompie może coś poradzicie jakąs muzyczke na jutrzejsze koktajl party... ;p oj sorki pidżama party ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
witaj barbi :) njeri - a to sie tak nierówno leje... i wychodzi, że tego białego to ubywa szybciej... a chyba powinno wolniej... albo ja po prostu lać nie umiem... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D widze, że mamy nową kloeżanke, nie martw się najeri :) , że ty na sucho, mój barek jest twoim barkiem, czuj się jak u siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuck Norris jest jak wódka, nigy nie wiesz kiedy Cie kopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najeri >>ja mam piosenki Anny Jantar ,ale spiewa je Natalia jak chcesz to moge Ci przeslac :) martiniiiii>> Zyjesz ? ;) reszta ekipy >> gdzie jestescie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie wiem martini:) ale wiesz jakoś nigdny nie zwracałam na to uwagi... ciekawe spostrzezenie :) musze to kiedyś sprawdzić pobawić się w szerloka holmsa i zbadać to ...:) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
no... to dzisiaj możemy wypić z okazji, że zostałam.... bezrobotną.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiii>>> uuuuuu to przykre :) ja mam za dużo pracy i moge ci troche odstąpić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę Jantar w oryginale :) powiatowy---> jaką nową kolezanke ? ja tu już pije od dwóch wieczorów ;p;p :[ nooo... dobre to z norrisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×