Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Gość martiniiii
ooo... powiatowy... to ja poproszę... :)) juz mam serdecznie dosyc siedzenia w domu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najeri>> Ja tez dzisiaj nic nie pije ,tylko goraca herbatke bo zimno mi jest ,chyba cos mnie bierze :( martiniiiiiiii>> ale humor Cie mimo wszystko nie opuszcza :) powiatowy>> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
oj... mnie humor bardzo rzadko opuszcza... :)) wszak zycie jest takie krótkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie najeri ;) to chyba z tego przemęczenia :( ledwo dzisiaj siedze przy kompie i pewnie długo nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinii> ja też jestem bezrobotna poszukiwania pracy spełzły na niczym niestety i tak sobie siedze w domu bez perspektyw na lepsze jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, zajrzałem do barku, a tam dużo nie zostało po wczorajszej imprezce, chyba reż zrobie se cherbatke jak barbi, bo jakoś mnie dziwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
e tam najeri... zobaczysz... będzie dobrze... :)) znajdziesz coś.. ja szukam od 4 miesiecy niemalże... i do tej pory była kicha... a teraz jakby sie worek rozwiązał :) dzisiaj byłam na rozmowie, w przyszłym tygodniu idę na inną.. :)) wiosna idzie!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniii --> no niby masz racje ale ja szukam już od pół roku i nic ale nie traćmy nadziei będzie dobrze ;p;p w końcu po co nam była szkoła? szkoła Óczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy--> za to dzisiaj posiedze chwile tak do 23... chyba... później pójdę chyba oglądać filmek ale to się jeszcze okaże... barbi co z Tobą?? pisać pisać nie ociągać się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najeri>>> a ty skąd klikasz, bo wczoraj już po kilku kolejkach każdy powiedział gdzie mieszka, ale ciebie już nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam czytałam dzisiaj powiatowy... a zgadnij:) mamy tesco i kilka innych marketów, pomnik tzw \"Wielkiej Ci**\" czyli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
he he he... chciałam zapytać o to samo, co powiatowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomnik tzw \"Wielkiej Ci**\"............ :( cholera nie zgadne :O może martiniiiiiiiiiiiiii coś świta w głowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
hm... no wlasnie mysle nad tym... u mnie tez jest tesci i kilka innych tego typu... tylko takiej ci**** nie ma... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi 25>>> do tej cherbatki, pewnie prądu dodawałaś, że tyle cie nie było :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
no barbi... bo juz myslałam, że ta herbatka Cię ululała... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy--> pomnik na placu wolności.... wyglądem przypominający większości osób narządy kobiece i pod taka nazwą jest najbardziej znany... osobiście nie lubię tej nazwy ale cóż nie zmięnię świata ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochani ja zmykam na filmek stawiam sie jutro rano... pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie herbatka mnie nie ululala ,bo pije tylko z cytrynka . Bardzo mi zimno ,chyba herbatka z pradem to dobry pomysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
milego ogladania najeri.. :)) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×