Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

witaj krpoka!!! Ty od piątej rano nie śpisz... a ja o 5 dopiero wróciłam do domku... ehhh.... jestem totalnie zaspana... normalnie padam z nóg... pozdrowionka dla wszystkich... KAC-Kolejna Abrakadabra Czachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiniiiiiiiiiiii z okazji urodzin wielu chwil radości ,aby każdy dzień był dla Ciebie przygodą i powodem do dumy życzy Tobie Barbi :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
Witaj barbi :)) dziękuje bardzo :) ja własnie weszłam do domu... wykapię tylko mojego małego szkraba i położę go spać.. a potem.. zapraszam!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiii>> ja juz sie wystroilam ,makijaz zrobilam i teraz siedze sobie i czekam na spotkanie z Toba i reszta towarzystwa ;) A tak serio jeszcze mam troche pracy jak ktos tu zawita to wolajcie mnie tylko glosno ,zebym uslyszala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!! martiniii>bukiecik dla Ciebie{kwiatek]🌼kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :D jak zdrowie po wczorajszej imprezce ? :D bo u mnie rano było nie ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bukiecik mi nie bardzo wyszedł,🌼🌼🌼 witaj powiatowy ja rześka,zwarta i gotowa do kolejnej imreski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie czym ja zajadam sie, napewno nie :D :D :D LODAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wysyłam i dla was po porcji :D :D :D smacznego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witajcie wszyscy nowi,uważajcie sie za wkręconych:) ehhhh,lody........,a ja mam kanapkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
no... witajcie :)) dziękuję za kwiaty, zyczenia i inne miłe gesty ;) a więc teraz polewam wszytskim... jedzcie , pijcie, a po stołach... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiiiii>>> ale zajebista imprezka :D jeszcze nigdy na takiej nie byłem :D wirtualnej oczywiście :D Ja sam i tyle kobiet, boże co moja mama powie jak się o tym dowie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale impreza ,jestem pod wrazeniem ;) korzystajac z okazji ,ze sa prawie wszyscy ,chce Wam przypomniec ,ze we wtorek pierwszy dzien wiosny i ... oczywiscie impreza :D powiatowy >>dziekuje dzisiaj duzo lepiej sie czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
powiatowy... uważaj, bo jeszcze uwierzę, że się mamusi boisz... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to że niedziela jest najlepszym dniem na impreze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
ha! pewnie, że damy radę... :)) bosz... w nałóg wpadnę przez to forum... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy na pewno ;) ten topik nie umrze , bo my codziennie za cos lub za kogos pijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiiiii>>> ależ dlaczego miałabyś nie wierzyć :D JA, taki grzeczny :D spokojny :D ułożony :D pracowity :D chłopak, a Ty Mi nie wierzysz ? o bosie co jeszcze mam zrobić żebyś Mi uwierzyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
powiatowy - widzę,że lubisz przymiotniki... :)) oj już dobrze... wierzę Ci... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×