Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

nie moglam wejsc na kafe :( ale juz jestem ,siadam w moim fotelu i pije piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
no... dzisiaj już chyba wszyscy zmęczeni... ;) coś tu pustawo.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiiiii ja caly czas siedze w moim fotelu ,popijam piwko i czuwam nad naszym topikiem ;) a reszta pewnie poszla szukac wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesteś dyżurną dzisiaj :D ja też szukałem i............... nie znalazłem :( a u Ciebie jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzisiaj mam nocny dyzur ;) u mnie niestety tez nie ma wiosny a szukalam jej tak dlugo, tak bardzo na nia czekam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się ;) mamy za to kalendarzową ;) a co, ty jutro nie pracujesz, że masz dyżur ? o kwiatek jeszcze dla Ciebie na pocieszenie 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje ,ale jutro dopiero od 12 :) a poza tym ja jestem nocny marek ;) dziekuje za kwiatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałbym pracować od południa, ale..................... niestety :( masz jeszcze toche wiosny :D 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w roznych godzinach ,czesto tez w niedziele (niestety) . Dzieki za wiosne :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz jakieś godziny :) a Ja.................... czasami musze byc 24/h na nogach, ale nie narzekam, :) lubie to, jak czasami jestem wypruty na maxa, (niektórzy mówią, że jestem pracocholikiem :) coś w tym chyba jest :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dobrze pamietam (biorac pod uwage ,ze mam kiepska pamiec :P ) to jak kiedys rozmawialismy to tez Ci to powiedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D sprawdzałem Cie :D wiesz jak nie pijesz to masz lepszą pamięć :D a Ty, co takiego porabiasz ? jeśli nie chcesz to nie pisz :) lub daj jakąś wskazówke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrrrrrrrrr. owinełem się kocykiem, bo jakoś chłodno mi się zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to Ci sie udalo naprawde :D wskazowke moge Ci dac : moja praca polega na pomaganiu innym ludziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo :( no to może jesteś........... siostrą ale............................. zakonną :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadles :D a tak serio tez na s ,ale nie siostra i to nie jest nic zwiazane z medycyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm skaut ;) strażniczka miejska :D jeśli nie to proszę o jeszcze jedną podpowiedż plisssssss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zle odpowiedzi :) nie moge nic wiecej powiedziec ,bo zaraz sie domyslisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zle, że się domyśle ? skoro pomagasz ludziom, to fajnie i nie powinnaś się tego wstydzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tego nie wstydze robie to co lubie i co daje mi duzo satysfakcji ,ale narazie to bedzie moja tajemnica ;) Ty tez nie zdradziles mi swojego sekretu ,a wskazowki nic mi nie daly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to nasza zabawa nadal trwa :D to moja wskazówka:firma , z którą współpracuje mieści się przy ul.poznańskiej pierwsza litera: D..... :D powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ! :D myslalam o tej firmie od samego poczatku tylko ,ze pisales ,ze to jest na trasie Torun -Wawa ,a ul.Poznanska jest jak sie jedzie na Bydgoszcz :) wprowadziles mnie w blad :) ostatnia litera to d ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wiem ,zgadlam hurra :D ale ja naprawde nie wiem jaka Ci dac wskazowke , moze taka : moja praca wymaga duzo cierpliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×