Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabi 26

Baleyage na włosach czarnych farbowanych.Prosze o poradę!

Polecane posty

Gość gabi 26

Mam włosy czarne farbowane a bardzo chciałabym zrobić na nich baleyag w odcieniach kasztana.Byłam u wielu fryzjerek,ale wszędzie powiedziały że niestety ale musze dojść do swojego koloru.Nie widzi mi sie to zbytnio!Nie mam zamiaru mieć 2kolorowej głowy.A jestem naturalną blondynką.Prosze o porade jakieś fryzjerki z prawdziwego zdarzenia.Może jest jednak na to jakiś sposób,który nie zaszkodzi zbytnio moim włosom.BŁAGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dobra rada
nie ma takiego sposobu,ktory nie zniszczy ci wlosow.ja takze radze poczekac,przemeczysz sie w odrostach.czarny kolor nie zejdzie!!!!moze go ruszyc tylko dekoloryzacja czyli rozjasnienie ale uwaga!!!!wyjda ci pomaranczowo-blond-siwo itp.na to naklada sie zwykla farbe,robi balejaz ale niesety farby na wlosach rozjasnionych szybko sie zmywaja ,gdzies ok 6 myc i po farbie:( radze ci zapuscic wloski i sciac te czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 26
o boże!!!ale jak ja będę wyglądać?!Wiesz tak sobie dzisiaj pomyślałam,że może wcale nie powinnam sie tak napalać na ten baleyage.Mam ciemną oprawę oczu,ciemne brwi,ciemną karnację.Jak myślisz?W tych czarnych włosach,wyglądam super,ale one mi sie po prostu znudziły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalilka
Ja mam tak samo, jak Ty...od lat farbuje na czarno...moje naturalne to ciemny blond i odrosty wyglądają okropnie :( byłam chyba już u każdej fryzjerki :) Wykombinowałam sobie coś...moje odrosty będę farbowała na brąz albo ciemny brąz z Garniera...aż cały czarny zejdzie.Nie rzuca sie tak w oczy.na to zrobie sobie czerwone pasemka- bez rozjaśniania, bo po rozjaśnianiu po 3 myciach zeszły.Kupiłam sobie specjalną farbe bez dekoloryacji, sprowadzana jest w Hiszpanii, po prosu nakłada sie ją... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, to mój pierwszy post i postaram sie pomóc...Nie ma co ukrywać ze włosy farbowane na czarno to przekleństwo dla fryzjerów :P ,ale to wcale nie jest tak ze nic sie nie da zrobić.Oczywiście nie da sie uzyskać jednolitego blondu,nie mówie już o platynie,ale kasztan jak najbardziej.Troche to pracochłonne ale wykonalne w 100% Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaiWojtek
Droga gabi 26 i droga kalilko znam fryzjera, który nie zniszczy wam włosów, a poradzi sobie z takim zadaniem. Jest to do tego normalny, nie zmanierowany facet, z którym mozna mówić szczerze i niczemu sie nie dziwi. Polecam! Warszawa ul.Jaracza 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 26
O kurcze! to 200km odemnie.Pewnie jest nieżle drogi.A znasz przypadki,że pomógł komuś z podobnym problemem jak mój???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 26
Wiesz,że mocno się nad tym zastanowię,w sumie 200km. da się przeżyć dla upragnionego efektu.Dzięki i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalilka
Nie ma preparatów na pozbycie sie czarnego bez dekoloryzacji, czyli rozjaśniania...a po tym włosy sie skruszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena241
a ja miałam czarne włosy jak asfalt poszlam raz do fryzjera zrobili mi balejaz dwu kolorowy, a po 3 miesiacach poszlam jeszcze raz i tez balejaz dwu kolorowy i tym sposobem mam piekne blond wloski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate83
witam.prosze bardzo o pomoc.miałam jasne włosy i zachciało mi sie ciemnych pasemek.otoz po spłukaniu okazał sie kolor zielony.co sie stało?!dlaczego farba nie chwyciła?co moge zrobic zeby znikł mi ten zielony kolor?prosze o pomoc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara08
polecam ci ten serwis http://www.handsomemen.pl/Tag,Czarne%20w%C5%82osy.html zawsze tam zaglądam jak cos potrzebuje zrobic ze swoimi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladydolores
Ja też kiedyś farbowałam włosy na czarno w tej chwili mam jasny blond (bez dekoloryzacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleomaria
Moja rada do udać się do dobrego fryzjera i samemu nie eksperymentować. Na Ursynowie przy al. KEN 36A jest salon Gnatyshyn. Pracuje tam świetny stylista Mateusz. Doskonale się zna na koloryzacji i zabiegach z tym związanych. Warto się do niego zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje preparat zmywacz kolorow uber hair?? i gdzie mozna kupic ?czyu fryzjera ?cz działa czy zejdzie mi czarny kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×