Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuza-71

ile kobiet nosi spódnice?????

Polecane posty

Gość zuza-71

wiele kobie woli spodnie ale zdarzają sie wyjątki!! np.ja chodzę nieraz w spódnicy i dobrze się w niej czuje!!! WIEC DROGIE PANIE WIECEJ ODWAGI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia39.......
witam! ja również należę do "wielbicielek" spódnic, lubię takie 3/4 za kolana, plisowane, kolory ziemi, do tego szeroki pas i obcisła bluzka. uważam że odpowiednie dobranie sódnicy czyni z nas prawdziwe kobitki, spódnica podkreśla nasze atuty w figurze, dla każdej z nas znajdzie się odpowiedni fason. ja o urodzeniu 3 dzieci, gdy idę ulicą ubrana w ładną spódnicę, marynarkę zauważam spojrzeniamężczyzn. to jest przyjemne, czuję się kobieco. polecam@!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Ja czuje sie 100 razy bardziej seksownie w spodnicy niz w spodniach:) Zresztą widze roznice w spojrzeniach facetów kiedy jestem w spodniach a spodnicy;) Bardzi czesto w chodze w spodniczkach. Nie lubie mini tylko takie do kolan w aktualnie modnych fasonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie spódniczki..ale tylko mini, super sie w nich czuje...tylko niektóre kobiety tak dziwnie na mnie patrza , jakby zazdrościły a może boja sie ,ze ich faceci na mnie spojrzą? buahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uni
Lubię spodnice ale większość jest niedopasowana długością i fasonem do mnie i mojej figury.Lepiej się też prezentuję w spodniach bo wydłuzają mi nogi i naprawdę lepiej wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnice tylko od swieta mam kilka ale czekaja na lepsze czasy (WIOSNE) na wieszaku latem bardzo lubie spodniczki ale zima w spodnicy to dla mnie jak za kare :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka  1999
Ja chodzę, najbardziej lubię mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Oczywiście, że zdarzają się wyjątki, w tym ja ;) Ostatnio na http://www.cozacena.pl/spodnice kupiłam przepiękną spódnicę do połowy łydki. Warto zajrzeć na stronę i znaleźć coś dla siebie, mają super wybór i ceny - porównujesz różne oferty i kupujesz najtaniej w sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też noszę. Przy okazji mogę polecić stronę https://cosmosmoda.pl/ ponieważ właśnie tam dokonuje zakupu spódnic. Polski producent, dobra jakość, niska cena więc nic więcej nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham sukienki i chodzę tylko w nich. Nie cierpię kobiet w portkach wyglądają jak faceci. Upał 30 st, a te chodzą w portkach co gorsza w dżinsach bleeeeeeeeeeee Bździocha ukiszona, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×