Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorgia25

WAGA NIEMOWLAKA

Polecane posty

Gość Gorgia25

Drobie mamy ile ważą wasze 12 tyg. pociechy? Byłam wczoraj ze swoją córcią u lekarza i ona waży 7 kilo!! Lekarz mówi ze to sporo! ALe jest długa, zakładam jej ciuchy na 68, wszystkie sa na "styk" niektóre przymaławe:) A jakie duże są wasze pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 tyg.7 kilo?????????????????????????? moj ma 7,5 miesiaca i waży 8 kilo:) to rzeczywiście dużo wazy twoje maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeminiki
moj synek ma 9 tygodni i wazy 6.500 kg i ma 61 cm tez ubieram na68 ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgie25
7,5 miesiaca i 8 kilo? i co na to lekarz? to malutko chyba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeminiki
ja sie martwilam ze moze za duzo wazy bo czytajac wypowiedzi roznych mam tak mi sie wydawalo ale lekarka rozwiala moje watpliwosci i powiedziala ze wcale nie wazy za duzo ale 8 kg na 7 miesiecy to wydaje mi sie malo no chyba ze dzieci pozniej mniej przybieraja na waze zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgia25
64? ale długaśny!!! a teraz jest wysoki? czy duże niemowlaki są dużymi dorosłymi? ja mam 178 cm, ale jako niemowlak nie byłam duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarez
mój w 6 tyg ma 5500g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
A mój ma skończone 8 miesięcy i waży 9 ilo. to wszystko zalezy od tego z jaką wagą urodziło się dziecko. Moja koleżanka ma chłopca który ma 5 miesięcy i waży tyle samo co mój synek. długościa też to samo. Mój urodził sie 2900gr, a jej 4500 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u dziecka z tyłu w kziążeczce zdrowia są wykresy jak nie masz takich to podaj wagę początkową dziecka to ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasyneczka
moj synk ma 17 miesiecy i wazy 11 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezuuunie wiem
mój mały jest drobniutki ...ma 4 lata i waży 13.5 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo bo dziecko
jak ma rok to powinno potroić swoją wagę urodzeniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn ma
7 lat i wazy 22kg taki patyczak ze jak sie rozbierze to nie wiem czy sie smiac czy plakac. No ale non stop w akcji, slowo usiadz nie ma dla niego zadnego znaczenie nie potrafi na d``` 1minuty usiedzievc nie jest nadpobudliwy :-P to wrazie gdyby sie ktos przyczepil ze ciagle w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto
mój syneczek ma 15 tygodni i waży 9 kg nie mam pojęcia czy to dużo a to moje drugie dziecko.Nie prawdą jest że to zależy od masy urodzeniowej, jak się urodził to ważył 3 650 to wcale nie tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto
a mój synek nosi już ubranka rozmiaru 72 jest jak pulpecik ale się nie przejmuje bo jest silny i już dzisiaj zrobił ogromny postęp próbuje sie podnosić do siadania i nieżle mu to wychodzi, wiec chyba pulchny brzuszek mu nie przeszkadza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nateczek
mój 11 miesięczny synek waży 9 kg gdy sie urodził ważył 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto
czyli potwierdza się moja teza, że nie ważna jest waga urodzeniowa. Ja karmie piersią na żądanie, napewno to jest przyczyna jego wagi dośc wysokiej.Ale jest zdrowy i silny to jest dla nas najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWikusi
a moja córcia ma 16 mies i waży 9 kg :) ANka - ale bardzo małą dziewczynkę masz czy szczuplutką? bo to różnica a 7 kg to m isię kosmicznie dużo wydaje jak na 12 tyg.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
no a moj ma 5 miesiecy i wazy 6.5kg tez karmie piersia na zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandee
Mój syn ma 16 m-cy i 9100g. A mój chrzesniak ma 5 m-cy i 8500g. Szoke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto
moje pierwsze dziecko Marcelek był karmiony piersią tylko przez 2 miesiące bo wydawało mi się że słabo przybywa potem na mieszankach stał sie fajnie pulchniutki ale niestety bardziej chorowity dziś ma 9 lat i jest jak tyka szczuplutki. jak byłam w ciąży z Tomeczkiem ( dziś czteromiesięczniakiem ) to prawie nie było mi widać brzucha i myślałam że będe miała maluśkie dzidzi przeliczyłam się. Ale jak karzda matka jestem nim poprostu zachwycona.I to że waży 9 kg niczego nie zmienia. Powiedzcie mi tylko czy dziecko czteromiesięczne, karmione piersią na żądanie można przepajać bo te upały mnie dobijają mój mały wtedy woła piersi normałnie co pół godziny. dzięki z góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 tyg 5800 g, 63cm. na siatce centylowej ok! i dzwiga sie do siadania od 12 tyg ,wiec silna z niej dziewczyna mimo, że drobniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×