Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorgia25

WAGA NIEMOWLAKA

Polecane posty

ech, waa chyba jest dziedziczna:)moj mati dobrze przybieral na wadze dokad nie zaczal raczkowac apotem, ech szkoda gadac:)teraz ma 23mies i wazy 11,1kg:)a ja o qrde w jego wieku mialam10:Pto mi sie niewyobrazalnie malo wydaje, no ale teraz jestem normalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiae82
mój synuś ma 4 i pół miesiąca i waży 6800 wszyscy mi mówią,że jest grubasek a ja się wkórzm bo tak nie uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia ma 6 miesiecy i 1 tydzien i wazy 7100g wedlug mnie wyglada normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Moja córa ma 14 tyg i 2 dni i waży 6500;) i wcale nie jest spasiona.je zupki, deserki...kaszki wcina;) koleżanki syn (z którą rodziłam) waży już ponad 7kilo!tylko on już je prawie wszystko!-podają mu ziemniaki z masłem, rosołki a nawet RYBę! Maja urodziła się 3650 a Michałek 2800! Patrząc na 5 miesięczną córkę kuzynki, która waży 6kilo to moja nie waży aż tak tragicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto
cześć to znowu ja po długiej nieobecności!! mój synóś ma teraz roczek a waży 12 kilo jak miał 7 miesięcy ważył też 12kg. ćżyli już nie jest grubasem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama madzi
co za glupoty to Twoje dziecko ani grama nie przybralo na wadze przez 5 miesiecy moja mala ma 5 miesiecy i wazy 7,5kg i to ponoc prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto
nie głupoty tylko prawda!!! urósł, więcej się rusza, ogólnie nie jest już tłuścioszkiem (a wczesniej był ) waga teraz stoi w miejscu , dzieci przybierają na wadze do jakiegoś czasu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie się
Mój synek skończył 7 tygodni i jest w ósmym. Waży 4 i pół kilo. Czy to bardzo mało? Urodził się z masą 3390, a potem spadł do 3120. Czy to bardzo źle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama madzi
witaj!!! nie masz powodu do zmartwienia moja mala majac 6 tyg wazyla 4.2 kg przy wadze urodzeniowej 3 kg i dobrze sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulace
jakto, pocieszyłaś mnie bardzo, że zeszczuplał. Byłam wczoraj u lekarki, to mi powiedziała, że mam podawać wodę zamiast mleka (karmię piersią na żądanie) od czasu do czasu, bo syn jest za gruby i będzie otyły w przyszłości. Za tydzień 3 m-ce, waga 7050, wzrost 63. Dodam, że ma bardzo duży apetyt, a później ulewa, taki łakomczuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto...
do agulace nic się nie przejmuj ja cały czas karmiłam piersią i karmie do tej pory, jak mój misiaczek miał pól roczku ważył już 12 kg a wyobraż sobie że dziś ma 17 miesięcy i waży tyle samo!!!! Też się martwiłam ale nie poiłam majego wodą żeby schudł , zaczął się więcej ruszać no i dziś wcale nie ma nadwagi !!! A prorokowali mu ją!! Trzymaj się cieplutko!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlinek
Jestem ciocia 6 miesiecznego malucha ktory ma 70 cm i wazy 10 kg czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia_400
Moj maly ma 4 miesiace i wazy 9 kg..urodzil sie z waga 4,200 57 cm. Wydaje mi sie ze to duzo ale jego ojciec wazyl dokladnie tyle samo w jego wieku..teraz zakladam mu ubranka na rozmiar 74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko..
RRuuddii ...........twoja corka ma 3,5 miesiace i je kaszki ,obiadki i deserki nie zawczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkan
też mnie to zastanawia!! Moj synek ma 3,5 miesiaca i wazy 7kg, karmiony wylacznie mlekiem. myslalam, ze kaszki, deserki i zupki sa po 4miesiacu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to prawda......
WSZYSTKO do dokarmiania jest PO 4 tym miesiacu a idiotki mamusie zaczynaja tuczyc dzieci juz od 3 go mies czyli po skonczeniu 2 !!!!!! To obled jakis, paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30.10.08 byłam z młodszymi chłopcami na kontroli. w przyszłym tyg. kończą 3 miesiace. i ważą; norbert 5980 g, a dominiś 5990 g. nie wiem ile mają długości, ale zakładam im ciuszki 68 lub większe 62. urodzili się z waga jak w stopce. karmie mieszanie, ok 80% pierś, reszta mleko modyfikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima300
ja mam 35 lat i waze 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oletka01
mója córcia ma 12 tygodni i wazy 5200 czy to prawidłowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafira
moja Julia ważyła 3350 ma 1 miesiąc i wag 4500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek ostatnio wazony 10.12 tydzien przed rozpoczeciem 6 miesiaca zycia wazyl 8200gram i mierzyl 65cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma
6 mc i wazy 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciam
mój synek ma 4,5 miesiąca i waży 8720 g i 71 cm, a jak się urodził ważył 2900 g i 56 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka ma 7.5 roku i wazy 22 kg....urodzila sie w 29 tyg.ciazy i odkad pamietam niewiele jadla:) moj synek ma 14 miesiecy i wazy 10 kg ale jest jakis taki krotki:(ma tylko 75 cm:(:(:(miala tak ktoras bo zaczynam sie niepokoic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotea2872
Mój 3 letni Krzyś urodził się w 35 tyg(1980g) teraz waży 11 kilo i ma niecałe 90cm wzrostu. A mój drugi 3-miesięczny synek waży 7200 i ma ok 70cm ale urodzil sie o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój Patryk urodził się z waga 2650 i 51 cm dłg. Teraz ma 16 m-cy i waży 11 kg, i ma 85 cm dłg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotea2872
Chcialam dodac ze karmie piersią i nie zamierzam do pół roczku dawać innych posiłków, pod warunkiem że Mateusz będzie dobrze przybierał na wadze. Mamusie!! Po co za wcześnie obciążać układ pokarmowy takiego maleństwa jedzeniem nafaszerowanym chemią!! Po to natura stworzyła mleko matki. Miałam tyle przebojów z karmieniem że niejedna dałaby sobie spokój. WYTRWAŁOŚCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola26
mój Maks ma 13,5 mies,. waży 12,5 kg, ma 83-84 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×