Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorgia25

WAGA NIEMOWLAKA

Polecane posty

Gość fmilus
Moja córeczka ma niecałe 5 miesięcy i waży 9,5kg. Urodziła się mając 4170g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza córka ma 3 lata i 14 kg - nieprzeciętna chudzina Druga córka 9 miesiecy i 9kg - pulchna jak pączuszek i ubrania już na 86 cm. W tych samych ubraniach moja pierwsza córka chodziła jak już 12 m-cy miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmilus
moja córka też jest pulchna, ale nie jest gruba, po prostu jest nabita, a ubranka nosi na 74cm, a ma 68. Ale już coraz mniej przybywa na wadze. Mówią że małe dzieci to tak do 6 miesięcy szybko rosną, a później już wolniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammmccia kalinki
Moja corcia urodzila sie z waga 2600 i wzrost 51cm i teraz ma 6 miesiecy i wazy8.5 kg. i mierzy 70 cm.Czy to duzo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimrod
moja córeczka ma 3,5 miesiaca i wazy 6600g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srał pirdział
Ja tam syna karmie ziemniakami ( ze zsiadłym mlekiem ), babcia mowila ze nie zaszkodzi. Niech sie przyzwyczaja, naprawde nie wiem na co wy te dzieci chcecie wychowac ! Na rozpusty jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojk syn jak sie urodzil wazyl 3900.jak wychodziliasmy ze szpitala 3660 .Jak mial 3 tygodnie wazyl 6 kilo...A teraz ma 8 miesiecy i wazy 15 kg...I wcale nie jest gruby,bo jest dlugi...A bardzo malo je,ale tyje duzo...Ponoc do roku dzieci sa zawsze grubiutkie,potem wybiegaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllla
moja mała urodzila sie 3250 g, wzrost 56 cm , teraz ma prawie 13 miesiecy i wazy 8200 przy wzroscie 74 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma 6 miesięcy. waży obecnie 8600 g i mierzy ok 74 cm :)karmię go piersią i od tygodnia je marchewkę i marchew z ziemniakiem, a na kolację kleik ryżowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1madlenne
Moj Czesiu ma 7 tygodni i wazy 7 kg!!! Dlugosci ma 64cm. Mozna powiedziec ze to on jest spory :) Ale urodzil sie 4750, wiec to chyba wszystko zalezy od masy urodzeniowej. Karmie go tylko piersia, kiedy dusza zapragnie, a pragnie dosc czesto (co 2-3 godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana 22
moj synek urodzil sie 3.800kg dzisiaj ma 5miesiecy i 19 dni,wazy 9.200kg....nie ma grubych niemowlat!!!kazde dziecko rozwija sie w swoim wlasnym tepie...zreszta kiedy zaczyna chodzisz wszystkie zbedne kg znikaja i my mamy zaczynamy sie martwic czy dziecko nie jest za chude,dlatego nie przejume sie ze moj synek jest pulchniutki,wlasnie taki ma byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1988
Mój 16 pazdziernika bedzie miał roczek i waży 8.740kg i mierzy 76 cm prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisu
M oj synek ma 4,5 miesiaca i waży 9800 :))). Jest pulchniutki ale za to silny i zdrowy. Siedzi juz prawie bez podpierania. dodam, że karmiłam do tej pory tylko piersią, od tygodnia na noc podaje mu mleczko z 3 miareczkami kaszki poniewaz budził sie w nocyco 2 - 3 godziny. Lekarz mówi, że wszystko jest w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiruska177
mój synuś ma ponad 2 miesiace i wazy 5700 :P lekarka sie mnie pyta czy daje mu drozdzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goshe
a moj malutki ma 5miesiecy i tydzien i wazy 6500g a urodzil sie 3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goshe
zapomnialam dodac ze jest dlugi na 72cm :D a urodzil sie 52cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazia
Moja Nikolka ma prawie 8 miesięcy a waży 7200 Przy masie urodzeniowej 2700 A moja koleżanka ma Kacperka prawie 8 miesiecy i 12 kilo wagi ale urzodził sie 5 kilo :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciamajki
Moja Maja ma 9,5 miesiąca i waży 7,5 kg. Ale za to jaka sprytna jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia ma 8 tygodni i waży 4,5 kg i ma 60 cm. jak sie urodziła to wzyła 2,700 i miała 48cm;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihoaf
syn skończył 14 miesięcy z wagą 10,5 kg i o wzroście 81 cm przy ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia ma 7,5 miesiąca i waży 8kg(urodziła się 3 kg) a długość 74cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane.m.
Moj synek skonczyl 4mies i wazy 4900g 65cm (jak sie urodzil 2450g i 50cm). Od poczatku karmiony butelka i ostatnio je marchewke i jabluszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagnes-g1
A moj synek ma 5,5 miesiaca (4 miesiace wieku skorygowanego) i wazy 5800. Ciuszki zakladamy na 68 cm. Urodzony z waga 1310 i 42 cm :) Wydaje mi sie, ze waga wyjsciowa, jak i "rozmiar" Rodzicow ma zasadniczy wplyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krruszka
Mój synek ma 7 miesięcy i waży 8600 kg, to chyba ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Gosia....
wnuczka 8 miesięcy i 11 kg :D jak tak dalej pójdzie będziemy musieli ukrywać przed nią jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama na cały etat
A mój synek za 4 dni skończy 3 miesiące i na dzień dzisiejszy waży 7225g! Urodził się o czasie i miał 3350g i 54cm. Wg mnie waży za dużo a wg lekarza jest wszystko ok. Karmiony jest tylko piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzik20
Mój mały ma 3 msc urodził się w 34 tc z wagą 2050g i 49 cm wzrostu obecnie waży 6050g o ma 60 cm długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Olusia ma teraz 8 tygodni i waży nieco wiecej niż 5 kg. Gdy się urodziła ważyła 3240 g i mierzyła 49 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×