Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasadniczy

Miłe Panie, pomóżcie...!!!! Co mam o tym wszystkim i o sobie myśleć???????

Polecane posty

Gość _________
Udowodnij że nie jesteś takim dupkiem za jakiego cię uważa A masz jakieś zamiary wobec niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadniczy
mam ale co z tego skoro nie koniecznie muszę się jej podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________
Nie powinieneś zatem czegoś zrobić ?! W tej chwili jesteś bowiem w beznadziejnym położeniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
MASZ INTERNET, MASZ PROBLEM, TRUDNO CI O TYM ROZMAWAIć, JESTEś ZAPRACOWANY, NIE MASZ JAK WYJść Z DOMU, MASZ MAłE DZIECKO - DLA CIEBIE WWW.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4864063 na allegro dopiero zaczynam świadczyć usługi zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabela
podobasz sie:) inaczje nie pytalaby o inne;) wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadniczy
a co inni na ten temat myślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_21
Jak po takich skrótowcach można wogóle wnioskować że mógła by być zainteresowana ?! Ty sam odpisujesz sobie na posty :O i nie licz że cię tutaj dowartościujemy bo ona ma cię po prostu za krętacza. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_21
Mama np.nie może cię dowartościować ?! :) Wkurzają mnie takie męskie kluchy jak ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadniczy
przez długi czs w ogóle się nie widzieliśmy ale ostatnio wpadliśmy na siebie w autobusie...siedzę sobie przyjeżdżamy na przystanek, a tu po schodkach wchodzi Ona odwraca się do mnie mówi "Cześć" poczym odwraca się plecami i odchodzi siadając zdala odemnie,WOW!?!?!!?...dodam, że nawet po wyjściu z autobusu nie zaczekała na mnie i od razu poleciała na uczelnię(ja również tam jechałem co było w świetle okoliczności - nie ważne jakich dosyć oczywiste) Przepraszam ale o co chodzi, jak na mój gust to było conajmniej niekulturalne p.s sorki za błędy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea-i
no mysle, ze jak ktos tak vis-avis bedac twarza w twarz tak robi, daje tym do zrozumienia, ze razme owszem, ale tylko jako znajomi na czesc i cos nic wiecej, milosci z tego nie bedzie. ona sobie nie zyczy.. tylko co to za moda pokazywania tego tak ostentacyjnie? mozna powiedziec, lubie cie tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadniczy
wiesz tylko problem polega na tym, że ja po jej odmowie(zapytałem sie tylko raz) ani razu się nie narzucałem i nie podrywałem jej etc. Dlatego dziwi mnie to jej hamski zachowanie!!!!!!!?!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×