Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baci

RU486

Polecane posty

Gość baci

HEJ spoznia mi sie miesiaczka a na postinor juz za pozno. zostaje tylko RU486, czy jest moze ktos kto wie ile cos takiego kosztuje??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokładnie tak samo. mi się spoźnia 4 dni i jutro robię test ale już od wczoraj myślę gdzie w razie czego \"to\" załatwić(to czyli tą sprawę)...zanim znajdę takiego ginekologa może minąc trochę czasu:( i na samą myśl się denerwuje...trochę głupio o to pytać..ale jak mus to mus:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
a jaka u Ciebie sytuacja??bo ja w sumie "nie skonsumowalam do konca" jak by to grzecznie powieziec,ale akurat jakies 1.5 miesiaca temu przestalam jest tabletki anty a podobno jest zwiekszone ryzyko zajscia w ciaze po zaprzestaniu tabletek. strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam przerywany:( choć nawet nie wiem czy można to było nazwać stosunkiem przerywanym:o... nie doszedł we mnie to fakt ale wcześniej gdy się pieściliśmy...nie mam pewności...bardzo możlwe że miał wytrysk...a w tym momencie bez względu na to w jaki sposób się kochaliśmy cholerne plemnieki mogły się przedostac:( ja tez się boję... kurczę już powiedziałam \"dobranoc\" na swoim topiku ale nie mogę się jakoś dziś oderwac od tego forum:) najchętniej w ogóle nie szłabym spać by jak najdalej odsunąć moment zrobienia testu.... ile minęło dni od Twojego \"zapłodnienia\" baci jeśli mogę wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
nie wiem czy do zaplodnienia w ogole doszlo ale ostatni stosunek mialamokolo 24 lutego jesli to mozna nazwac stosunkiem bo po krotkim czasie zrezygnowalam,do wytrysku ani przed ani po nie doszlo, ale zawsze jest prawdopodobienstwo:(niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analfabetka..spokojnie , nie martw się wszystko bedzie ok zobaczysz..NIe sądzze by mogło dojsc do zapłodnienia. Poczekaj spokojnie i zobaczysz ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
a co zemna??co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baci..nie mówie tego żeby cie fałszywie pocieszać ale u ciebie to w ogóle nie ma szans jesli to co piszesz to prawda to na prawde nie wiem czym sie martwisz. Pozdrawiam..Życzę miłego okresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo spręzynka ;) Czemu my nie mamy tylko takich problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
najbardziej martwi mnie to ze po tabletkach przestalam jesc tabletki antykoncepcyjne, a jest to prawda ze po nih jest wieksze ryzyko ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
alfabetka co u ciebie?? zrobilas test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam:) był negatywny. pre-test ma to do siebie że po parunastu minutach może pojawić się druga kreska...choć wiem że to nic nie znaczy pewnie i tak zaczęłabym panikować...na szczęście rbiłam go o 10 i druga kreseczka nie pojawiła się nawet do tej pory:) czywiście mam wątpilwości co do wiarygodności tesu bo od feralnej nocy minęło dopiero 7 dni, ale i tak się cieszę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska89
Po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka8484
hej ja tez brałam ru,Jakbys chciala info to napisz. z tym,,ze ja kupowałam od takiej babeczki,dosyc fajna i pomocna, z tego co wiem,chyba dalej to ma,takze,jakbys miała problem to napisz do niej, bo o tyle jest fajnie ,ze na przesyłke czekasz maks dwa dni a nie tydzien,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
inga dobrze prawi, dziewczyny nie wierzcie oszustom, potem jest tylko zgrzyt i płacz, że za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adawasilewska
e co proszę?Może trochę więcej kultury.A kto Ci powiedział,ze ja z Polski je mam?? Dobrze,ze mi powiedziałaś,ze w Polsce nie są dostępne,bo bym na to nie wpadła! te leki mam z zagranicznego źródła,gdzie są one dostępne od tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Inga87.
Uderz w stół a nożyce się odezwą ;] W jakim kraju RU486 jest dostępne "od tak" ? I co to w ogóle znaczy "od tak" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
haha "dostępne od tak" spadłam z krzesła... RU to tabletka która zabija zarodek - to jej główne zadanie, a nie skutek uboczny, ona nigdy nie będzie do dostania "od tak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adawasilewska
powiem tak,nie ingeruję w cudze życie ,ani nie wchodzę nikomu w paradę. dla mnie ta dyskusja z wami,bądź z Tobą( bo podejrzewam,iż jedna i ta sama osoba, piszę po wieloma pseudonimami) jest bezsensu, nie mam zamiaru się tłumaczyć,a nie opisywać skąd mam te leki:) Liczy się,chyba fakt,ze mam.I to jest najważniejsze. Pozdrawiam was dziewczyny a na przyszłość nie wypisujcie bzdur na temat zupełnie wam nieznanych osób,bo to jest na poziomie przedszkola. Ewidentnie widać,ze między nami jest spora różnica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
jakim cudem kupiłaś dwa? dziewczyny nie wysyłają dwóch? wiem bo pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomano87
witam kto to stosował ten lek proszę o jakie kolwiek instrukcje jak to wygląda czy jest pewne że zadziała jak działa proszę o kontakt email thomasd.g@interia.pl zadzwonie jak będzie możliwość proszę o kontakt osoby które są po tym zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOC dla matek
Proszę obejrzeć te dwa filmy wideo: www.youtube.com/watch?v=hVJ90RL0qAw http://youtu.be/RBKKnCtNeRU?t=28s ---> 8 tydzień To poczęte dziecko w Twoim brzuchu jest takim samym człowiekiem jak Ty i ja. Każdy z nas był na takim etapie rozwoju. Tak natomiast wygląda aborcja mechaniczna (ta chemiczna różni się jedynie sposobem uśmiercania dziecka): http://www.abortioninstruments.com/ POMOC: * http://www.pro-life.pl/?a=pages&id=225 ---> Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka uruchomiło "Fundusz wsparcia rodziny". Jego celem jest wspieranie kobiet, które zaszły w ciążę i chcą urodzić dziecko lecz boją się czy mają środki finansowe na wychowanie dziecka. * "Telefon Nadziei" dla kobiet w ciąży i matek dzieci już narodzonych w trudnej sytuacji życiowej: 800 112 800 (bezpłatny ze stacjonarnych; pn - pt 15 - 7; sb,ndz i święta - całą dobę). * caritaspolska@caritas.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. * POMOC dla kobiet w ciąży i matek już narodzonych dzieci w trudnej sytuacji życiowej można znaleźć również na tej stronie www (m.in. adresy domów samotnej matki, telefon zaufania, Katolickie Ośrodki Adopcyjne): www.pro-life.pl/?a=pages&id=31 * Informacje o pomocy również tu - Wejdź tutaj: http://www.aborcja.info.pl/ http://www.niewyrzucajmnie.pl/ *http://dlazycia.info/index.php?option=com_content&view=article&id=497 * Wsparcie można uzyskać także tu: - Jasnogórski Telefon Zaufania: 34 365 22 55 (w godz 20 - 24) Daj swojemu dziecku się urodzić... Daj Mu szansę aby mogło powiedzieć "Mamo", aby mogło się bawić, uczyć, rozwijać, tworzyć, pomagać, radować, kochać i być kochanym... aby mogło po prostu żyć... Pamiętaj o jednym - nie ma tak trudnej sytuacji żebyś nie dała sobie rady, są miejsca gdzie możesz otrzymasz REALNĄ POMOC - wsparcie duchowe i materialne, a jeśli nie chcesz/nie możesz wychowywać Dziecka - Możesz Je oddać do adopcji... Matką już jesteś - od Twojej decyzji zależy czy będziesz matką dziecka żywego czy martwego. Nie krzywdź dziecka i siebie. Wybierz Życie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działanie tzw. antykoncepcji
Co do "antykoncepcji"... Nazwa "antykoncepcja" jest myląca ponieważ działanie wczesnoporonne mają także np. tabletki antykoncepcyjne, wkładki domaciczne, wszelka antykoncepcja hormonalna, plastry, zastrzyki, tzw. tabletki po,.... Bowiem - w przypadku jeśli dojdzie do zapłodnienia komórki jajowej - środki te nie dopuszczają do zagnieżdżenia w macicy, a więc powodują śmierć nowo powstałego człowieka. Jest to jeden z mechanizmów działania tych środków w przypadku jeśli dojdzie do poczęcia (zapłodnienia). Co do prezerwatyw to mają działanie wczesnoporonne - jeśli są dodane do nich środki mające działanie wczesnoporonne (np. spermicydy zawierające nonoxynol). Pozwolę sobie zacytować fragment z książki "Poronne działanie doustnych środków antykoncepcyjnych" autorstwa dr n. med. Rudolfa Ehmanna: "Istnieją jednak środki antykoncepcyjne, których działanie polega nie tylko na prewencji, ale także na efektach wykraczających poza ten termin. Do takich środków antykoncepcyjnych zaliczamy wkładkę wewnątrzmaciczną (ang. Intra-Uterine-Device - IUD, Intra-Uterine-Pessary - IUP), "pigułkę dnia następnego" (ang. "morning-after-pill"), do pewnego stopnia spermicydy zawierające nonoxynol, doustne środki antykoncepcyjne (inhibitory owulacji), gestageny, czyli syntetyczne pochodne progesteronu, przyjmowane jako depot (Depo-Provera), a ostatnio Norplant, szczepionka anty-HCG i pigułka RU-486. Wymienione środki antykoncepcyjne są nie tylko inhibitorami zagnieżdżenia (nidacji), ale działają także po zagnieżdżeniu. W świetle tych stwierdzeń pojęcie antykoncepcji staje się dwuznaczne; oznacza ono nie tylko zapobieganie zapłodnieniu, ale również zagnieżdżeniu -fakt często umykający uwadze." Kolejny fragment: "(...)Eksperci opierają swoje opinie na definicji początku ciąży jako momentu zagnieżdżenia embrionu, co może sugerować niektórym, że życie ludzkie także zaczyna się od implantacji. Rzeczywisty początek życia ludzkiego -zapłodnienie komórki jajowej - jest zazwyczaj pomijany milczeniem". I jeszcze jeden fragment z książki "Problemy planowania rodziny. Antykoncepcja i jej skutki" również autorstwa dr n. med. Rudolf(a) Ehmann(a): "(...)Nowością jestjedynie informacja udzielona na seminarium medycznym dla Mitteleuropische Gessellschaft fr Reproduktionsmedizin, Schweizerische Gessellschaft fr Familienplanung i Schweizerische Gessellschaft fr Sterilitt und Fertilitt w Schaffhausen, w styczniu 1989 roku: ((POCZĄTEK KURSYWY- przypis))Wszelkiego rodzaju maści, kremy, aerozole, czopki i gąbki antykoncepcyjne zawierające Nonoxynol-9 nie tylko upośledzają ruchliwość i funkcję akrosomalną plemników, ale również powodują „dekondensację jądra komórki jajowej. Mogą wywołać zaburzenia na poziomie molekularnym plemników, ze zniszczeniem struktury ich DNA, co w przypadku zapłodnienia może zaowocować anomaliami rozwojowymi. ((KONIEC KURSYWY - przypis)) Istnienie tych anomalii nie zostało dotąd wystarczająco udokumentowane, ponieważ uszkodzone zarodki zazwyczaj ulegają wczesnemu poronieniu, co świadczy o wczesnoporonnym mechaniźmie działania tych preparatów." P.S. Polecam świetny wykład dr Wandy Półtawskiej na temat antykoncepcji od strony wiary: http://zywawiara.pl/katechezy/art-170.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edhdhdrg
spadaj z tymi katechezami, jestes przeciw antykoncepcji to znaczy,ze popierasz aborcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @edhdhdrg
Błędny wniosek. Jestem i przeciwko aborcji i przeciwko tzw. antykoncepcji. P.S. Jak byś przeczytał/a mój wcześniejszy wpis to byś zobaczył/a, że wiele metod tzw. antykoncepcji ma m.in. działanie wczesnoporonne (czyli w przypadku jeżeli dojdzie do zapłodnienia ---> są aborcją). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edhdhdrg
a prezerwatywy bez srodka plemnikobojczego? tez be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwwwaaaa99999
sprzedam , 200 zł i-w-o-n-k-a222@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justineeeee832
Ja 3 razy zamawialam zestawy tabletek wczesnoporonnych każdy za ok.600zł i wszystkie były fałszywe mimo że sprawdzalam komentarze i wiarygodność sprzedawców. I trzy razy dostałam jakieś gowno..w woreczkach, tabletki luzem, bez ulotki..nie zazylam bo bałam się że może mi się coś stać.. Wkońcu usunęła ciążę w klinice.. W 12 tyg. 6 dni temu..o tym co przeżywam tu pisać nie będę bo to nie ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęłaś ciąże w Polsce czy zagranica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×