Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baci

RU486

Polecane posty

Gość gość
Podpowie ktos gdzie mozna usuąć ciążę? Jakies namiary.? Zawiodla wkładka domaciczna a nie jestem w stanie teraz pozwolic sobie na taką sytuacje bo mnie na to nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goc
chciałabym sama wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka Lat temu 1400zl Ddatkowo jakies inne tableteczki ze wzgledu na mlody wiek ktore mialy dac pewnosc ze zabieg sie powiedzie. I se powiodlo. A ogloszenie z gazety typu: 'przywracanie miesiaczki'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, A czy ktoś kupował tabletki i nie trafił na oszusta i może mi kogoś polecić.Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaxxx89
Moja koleżanka była w ciąży i kupiła RU 486 i pomogło od razu tylko prawdziwe tabletki pomogą a za prawdziwe cze ba zapłacić około 800zł i jak ktoś wam sprzedaje za 300 to podróba gwarantowana tel 694-618-441 num gdzie kupicie RU 486 prawdziwe które wam pomogą i macie 100% dyskrecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_pomocna
Moja koleżanka była w ciąży i kupiła RU 486 i pomogło od razu tylko prawdziwe tabletki pomogą a za prawdziwe cze ba zapłacić około 350zł i jak ktoś wam sprzedaje za 190 to podróba gwarantowana tu kupicie ginekologia@myway.com RU 486 prawdziwe które wam pomogą i macie 100% dyskrecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos ma namiary na sprawdzone tabsy i dostawce? Pilne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oryginalne zestawy z RU486 tylko na womenhelp org lub womenonweb org, historie dziewczyn po aborcji na maszwybor net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arthrotec odsprzedam,opakowanie 20 szt.za 200zł.plus koszt przesyłki,płatność za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.Proszę o kontakt na wladzio67@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon Zaufania 586 915 915 i netporadnia.pl dla osób, które rozważają aborcję oraz tych, które już jej dokonały. Godziny kontaktu: 18.00 - 23.00 Zapewniamy bezpieczną przestrzeń rozmowy dla osób, które myślą o aborcji. Jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wsparcie emocjonalne a także wiedzę z zakresu: 1 medycyny, 2 farmakologii, 3 procedur wsparcia instytucjonalnego, 4 psychologii 5 prawa, Swoje działania kierujemy do kobiet, mężczyzn, personelu medycznego oraz wszystkich osób, które doświadczają skutków aborcji. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anetka8484 proszę cie bardzo napisz do mnie mhawryluk98@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolllog
Wpadka, niechciana ciąża? Polecam p.Darka(ginekolog, połoznik) bardzo rzeczowy i merytoryczny lekarz, wypisał mi recete na Arthrotec ktory sobie wylupiłam i juz jestem po udanym zabiegu. podaje numer jakby ktos potrzebował pomocy 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia1085
Mifepristone, czyli tabletke RU-486 bez problemu dostaniecie na tej stronie - https://women-rights.org . Tam kupiłam oryginalny Mifegest (zapakowany w oryginalne pudełko i blistry z kodem produkcyjnym i datą ważności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny. jestem po udanym zabiegu. Wszystko bylo okej! zostawiam kontakt do lojalnego sprzedawcy na oglaszamy 24. 511290693

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam ta panią z pod numeru 511290693 zamowiłam u niej cytotec i ru486. tabletki oryginalnie zapakowane . z tego co wiem ma wiecej możliwośći zestawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam oryginalny zestaw od WHW, którego nie potrzebuję, odsprzedam, marta.walczynska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią z pod nr 511290693. Wszystkiego dowiesz się pod nr. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
511290693 tu kupisz wszystko Arthrotec, cytotec, MISOPROST i Ru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
511290693 widzę że nie tylko ja chciałam polecić ten kontakt. Zamówiłam MISOPROST plus Ru. Dosyć droga paczka bo aż 750 zł. Ale nie miałam wyboru. Ciąża obumarła. Arthrotec nie pomógł. Musiałam coś mocniejszego. Z MISOPROST mi się udało. Polecam kontakt. Wysyłka pobraniowa ze sprawdzeniem zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam stronę https://women-rights.org .Bardzo dobry kontakt, pani na czacie odpisuję praktycznie od razu i odpowiada na wszystkie pytania. Najważniejsze jednak, że przyszły tabletki tak jak obiecane i to już po 2 dniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tutaj zostawiam kontakt do pani Eweliny u niej mozna dostac ta tabletke ru. Ona ma paczki pobraniowe ze sprawdzeniem zawartosci. Zadnych przelewow. Sama zanowilam i wszystko było okej. Polecam 577405474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam zestaw z WHW. Kontakt meil kkasia19751985@wp.pl cena 500zl do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wlasnie odebralam wczoraj paczke ktora zamowilam z pod nr 577405474 od pani Eweliny. Musze przyznac ze jestem pozytywnie zaskoczona. Zamowilam misoprost 12tab plus 1ru. I wszystko bylo oryginalne. Napatzylam aie winternecie ja to ma wygladac. Jestem pewna ze sa oryginalne. Dzis zaczynam zabieg. Wczoraj wieczorem wzielam ru. Po zabiegu sie odezwe pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurekwiolka@gmail.com Zainteresowane proszę o kontakt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenka

Hej. Dziewczyny. 2 tyg temu zdążyłam arthrotec. Po kilku dniach wysłałam kilka skrzepow i leciała mi ciemną krew. (Krwawienie nie było duże) ale jednak było. Teraz jestem w 9 tygodniu i zamówiłam tabletki ru 486 który był oryginalny. Zazylam. Po 24 godzinach wzięłam cytotec. 4 tabl co 3 godziny. Miałam po nim okropnie dreszcze, gorączkę,biegunkę i momentami silny ból brzucha A krwawienia nie było. Czytałam w necie ze tabl ru 486 prowadzi do obumarcia płodu bo blokuje produkcje progesteronu. Czy jest możliwe że ciąża umarła mimo że nie miałam krwawienia po cytotec? Pisałam z kobieta która mi sprzedała te tabletki i uważa że ciąża obumarla bo ru 486 ma takie właśnie zadanie. Nie mam ani tkliwych,bolesnych i potwierdzonych piersi, w ogóle nie mam objawów ciazowych. Pomóżcie. Wizytę mam dopiero w czwartek!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×