Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gusik

ile wazycie przy wzroscie 1,60?

Polecane posty

ja sie pelno naczytalam o tej chorobie i naogladalam reportazy i to mnie jakos zniechecilo do nie jedzenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmh
a ja waze przy 166cm 55 kg!!! i jest mi z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ważę
teraz 50 kg - tyle jest ok kiedyś wazyłam 46 i wygladzłam okropnie- skóra i kości (tuczyłam sie specjalnie ciastkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.*.*.*.*.
ale tu chodzi teżo posądzanie szczupłych dziewczyn że od razu są anorektyczkami. To jest największa głupota.... Jak możecie oceniać innych jak nawet ich nie widziałyście???? Każdy ma inną budowę ale niektórzy nie umieją myśleć logicznie. Sama mam 161 cm wzrostu, waże 49 kg a moja przyjaciólka która waży 58 kg i ma mój wzrost wygląda szczuplej ode mnie. I co wy nato? NIe osądzajcie innych po wadze, bo waga nie pokazuje wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toz ja niekogo nie osadza chyba:o przynajmniej nie mialam takiego zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m/w
ja waże ok47 kg z tym że mam 167cm wzrostu, średnio bo czasami waże więcej tak do 49 kg i wtedy się wściekam i pilnuje aby spaść do 47. pewnie ktoś napisze że jestem idiotką, anorektyczką itp itd. że nie mam innych problemów i wogóle, ale chciałabym ważyć mniej. Mój narzeczony mówi że mam zafałszowany obraz siebie.. może ma racje..mam obsesje na punkcie grubych ud-chociaż z drugiej strony wiem że moje 47cm to nie jest tak dużo- pilnuje mnie abym jadła i sprawdza ile waże i mówi że jak schudne to zaciągnie mnie do psychologa. Mam nadzieje że pozbędę się tych durnych kompleksów, ale to nie takie łatwe nabrać większej pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.*.*.*.*.
tia_tia ja teraz waże 57,5, schudłam 6,5 kg. a wygladam swietnie jak waze 53/52 kg. nie wiez tym idiotkom które chca wazyc ponizej 50 bo to durne anorektyczki chodziło mi o tą wypowiedź. Głupota aż bije na odległość.... Jak pisałam waże 49 kg i nie jestem chuda ani nawet szczupła. jestem w sam raz. I jak mi ktoś napisze że to nie możliwe to sorki... Wg niektórych przy tej wadze to już jest zero tłuszczyku itp. Ja mam dość duży biust, okrągły tyłek i tłuścitkie boczki :P I okropnie mnie wkurza jak ktoś nie widząc mnie ocenia tylko po liczbach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellllla
Ja mam 1,61 i waze ok.52.kg ale mam bardzo drobna budowe wiec chcialabym wazyc 48... Nie mam anorektycznych zapędów ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amita
Piszecie, że nie macie anorektycznych zapędów, ale chyba troszkę oszukujecie same siebie.Oczywiście są osoby, które ważą mniej niż 50 kilo, ale bez odchudzania.A jeśli tyle ważycie, bo się odchudzacie to już chyba coś nie gra.Nie mam zamiaru nikogo obrazić.To wolny kraj, choć uważam, że większość postów na tym forum powinna być kasowana jako szkodliwe społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilosy
A ja waze 115kg i tez jeden tak sie namnie zapatrzyl ze............. wrabal w latarnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amita
HIHIHI,efekt piorunujący:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikita
ja ważę przy tym wzroście 47-48 kilo, beż żadnych diet i katujących ćwiczeń!!!. Mam do tego 59 cm w tali:) jestem tzw"osą" .... dobra już nie będę się chwalić pozdro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusik
dzieki za wypoweidzi, tak wiec optymalna waga przy tym wzroscie to ok 50 kg w zależności od budowy ciala, to jeszcze 5 kilo mi brakuje pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potyliczka
Ja mam 160 cm wzrostu, waże 56 kg...a moje marzenie to 49 ( buahahha, jasne, że się kiedyś spełni , lol :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan Lake
53 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×