Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qsqsqsqsqs

od ktorego m-ca ciazy zaczynacie kupowac cos dla dzidzi??

Polecane posty

Gość qsqsqsqsqs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zaczęłam już od 5-tego kupować pojedyncze rzeczy. Te najdroższe zostawiłam na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka bzdura
głupszych problemów nie macie??? Ja wiem, że gadac można o wszystkim, ale na tym forum w większości poruszane sa poważne tematy, często spędzające sen z powiek, a tu takie pytanie. Nudzi Ci sie kobieto? jeżeli by Ci wszyscy nappisali, zebys nie kupowala nic bo np. zapeszysz to co poszluchalabys? bez sensu zupelnie. To z tej samej paczki, jak np. jakie majtki mam zalozyc w piątek a jakie w czwatrek? stringi czy zwykle? puknij sie w lepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozpoczęłam 5 miesiąc, wiem już że to będzie synek, narazie kupiłam dwie koszulki i skarpetki, w tym miesiącu zamierzam jeszcze kupić ok 5 koszulek, w następnym kaftaniki a w kolejnym śpioszki, nie stać mnie odrazu kupić wszystkiego naraz więc rozkładam sobie na raty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka bzdura
a moze to bedzie córa naiwniaczko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qsqsqsqsqs
wielka bzdura po co sie wypowiadasz jak nic konkretnego nie mowisz?? nudzi ci sie tez?? jak nie masz zyczenia to niezajmuj sobie czasu a pytanie moze zadac kazdy jakie chce-najwyzej po 1 dniu topik spadnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisia
a mnie tez ciekawi jak to jest kupic ten pierwszy ciuszek i kiedy?sama jestem w 5 m-cu ale jeszcze nic nie mam -oprocz koszuli do karmienia dla siebie-egoistka ze mnie ,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukukukukuk
durne babska i tyle!!!! ciekawi ja kiedy mozna zaczac kuppowac. w wolnym kraju zyjesz kobito, kupuj kiedy, gdzie i ile chcesz!!!! mozesz najpierw urzadzic pokoik, kupic wozek i ciuchy a potem poszukac kandydata na ojcsa i strzelic se bejbika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestem zakrecona
moze przesadne jestesmy i stad to sie bierze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestem zakrecona
moze przesadne jestesmy i stad to sie bierze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że takiego kretyna ziemia nosi, a może ty bezpodny jesteś i nie uda ci się niczego zasiać, radzę zacząć leczyć się na nogi bo na głowę to już za późno. Forum jest po to żeby zadawać wszelkie pytania, po co się mieszasz głupku i po co tu wogóle zaglądasz skoro tak cię denerwują te dyskusje. Dobry psychiatra powinien ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikupik
oj stokrotka jakas nerwowa widze jest. Mam niesamowity ubaw z was!!!!! A ty slonko..... do przedszkola zapraszam!!!!! buhaaaaaa ;-)))) ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeminiki
ja w piatym miesiacu kupilamwszystkie ubrankaa rozek i kosmetyki 2 tyg. przed porodem lozeczko i materac maz kupil jak bylam juz w szpitalu a wanienke kupil jak wrocilismy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coza baba
Do Wielka Bzdura A jak Twoja córka za parę lat przyjdzie do Ciebie i powie Ci: "mamo dostałam miesiączkę" to też jej powiesz "spadaj, przecież mamy poważniejsze problemy". Tacy ludzie jak Ty moim zdaniem w ogóle nie powinni mieć dzieci. Dla kogoś ważnym tematem jest poronienie, a dla kogoś to jakie rzeczy kupić dla noworodka. Wsadź nos w tyłek i nie wyciągaj dopóki nie zmienisz toku myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich które krytykują pytającą: to wy jestescie jakieś głupie!!!!!!! a już z całą pewnościa nie byłyście w ciąży i nie wiecie, co to cieszyć się z dzidzi i chcieć już kupować te wszystkie maleńkie ubranka i inne akcesoria. Ja zaczęłam kupować od ok.7m-ca, łącznie z wózkiem. qsqsqsqsqs pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdura jeszcze wieksza
nie bylam w ciazy i byc nie chce bo jestem facetem a cieszcie sie z dzieci cieszcie tylko tematy to jakies na poziomie podlapujcie, bo ten to beznadziejny jest strasznie przeciez jak masz potrzebe i frajde z kupowania to kupuj i nie pytaj innych od kiedy zaczely, co nie masz wlasnego zdania??? uwazaj, bo dziecko cie zdominuje i bedzie takie bezstresowe wychowanie chodzilo po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdura jeszcze wieksza
faceci to sie pewnie potwornie z wami nudza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hej ho do przedszkola by sie szlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneszkieko
ja zaczęłam w 4 miesiącu, ale nie polecam tego! Wczoraj na USG okazalo się, że mój synek to dorodny dzieciak i ubranka, zwłaszcza te najmniejsze mogą być za male. Na szczęście kupiłam tylko kilka sztuk, bo nie mogłam się oprzeć. Nie wierzę w jakieś przesądy, ale moja mama tak i gorąco namawiała nas byśmy odłozyli zakupy na potem. Pozdrawiam🌻 A "bzdurę jeszcze większą" olewam ciepłym moczem. Zajmij się swoim życiem, skończ gimnazjum i nie stresuj kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja jestem w ciazy (4 miesiac) i sama jestem ciekawa, kiedy naczesciej robi sie zakupy dla maluszka:) Jak sie komus topik nie podoba to po co tu zaglada? Nie wierze w przesądy, ale sama jeszcze nic nie kupilam, przeciez mam duzo czasu:) Planuje, zeby ok. 1,5 miesiąca przed terminem porodu miec juz wszystko gotowe-wyprawkę, rzeczy do szpitala i oczywiscie przygotowane mieszkanko. Żeby się potem nie stresowac w ostatniej chwili:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najchetniej zrobilabym wszystkie zakupy dopiero po urodzeniu dziecka. jednak rzeczywistosc okazala sie inna i wiekszosc rzeczy kupilismy pod koniec 8 m-ca. A to dlatego ze 2 moje kolezanki ostatni miesiac musialy lezec i prosily o zrobienie zakupow mamy... a tego chcialam uniknac. Nie ma jednak zasady kiedy robic zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklklklklklklk
zielone szkielko lubi zabawe w zloty deszcz???? wraw.................. polecam sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Ja zaczęłam kupowac pod koniec ósmego m-ca kiedy jestem na chodzie i mam sporo czasu. No a kompletowanie całej wyprawki wymaga jednak czasu - porównuję niektóre rzeczy z allegro z tymi w sklepie i dokonuje wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryMoon
Kupowalam ciuszki i rzeczy dla malenstwa od momentu, kiedy dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy. Najpierw przez 4 miesiace tylko drobnostki np, skarpetuszki pozniej inne slodziaki. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×