Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krem

jaki krem do rąk polecacie????

Polecane posty

Gość gość
Mało który działa. U siebie fajne efekty widzę przy kremie ziołowym Hildegard Braukmann. W zasadzie raz dziennie nakładam i przez kolejną dobę cera wygląda idealnie. Mówię o takim efekcie w przypadku cery mocno suchej, której w normalnej postaci sam dotyk wywołuje obrzydliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojetnie jaki, byleby mial mocznik lub gliceryne w skladzie. Takie sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do rąk kupuję taki ziołowy krem Hildegard Braukman. Moim zdaniem sukcesem zadbanych dłoni jest po prostu ich codzienna pielęgnacja, a dobre kosmetyki to wzmacniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatakosowska
Ja używam naprzemiennie albo evree albo Revitaplex z eveline, bardzo dobre produkty do tego w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo pasują kosmetyki firmy Vianek, zamówiłam sobie własnie w Kontigo i krem do rak ale i peeleng do ciała. Super sa, ten krem mam nawilzający z Robnii Akacjowej. Super ręce nawilża https://kontigo.com.pl/marki/vianek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaNacik
Wiesz co, ja zaczelam uzywac takiego kremiku do rąk ze skarbca natury i bardzo fajnie się sprawdza poki co :) Nie jest tłusty, a dlugo nawilza i pięknie pachnie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wakacjach spędzonych nad morzem zauważyłam, że wokół moich oczu pojawiły się przebarwienia. Zaczęłam więc rozglądać się za kuracją, która rozwiązałaby ten problem szybko i skutecznie. Krem AWADERM EYES nie tylko wybiela skórę, ale również wygładza i usuwa zmarszczki. Najpierw zniknęły drobne zmarszczki a głębsze stały się mniej widoczne. Najważniejsze, że ten krem zawiera naturalne składniki a idealnie dobrana formuła pomaga odmłodzić skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataK

Ja byłam dwa tygodnie nad Adriatykiem i po tym urlopie muszę na już  zrobić pedicure hybrydowy i najlepiej robią taką hybrydę w  Monic Studio na Sadybie w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Mi bardzo pomógł krem- kompres do rąk z seri comfort+ od Bielendy. To świetny nawilżający kremik, który dobrze chroni rączki przed wysuszeniem i wzmacnia naskórek. Fajnie radzi też sobie ze zgrubieniami i stwardnieniami łapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila

Polecam krem do rąk marki NovaClear Atopis z organicznym olejem konopnym. Intensywnie nawilża i regeneruje przesuszoną skórę dłoni. Do tego chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Krem nie uczula, jest bezzapachowy i szybko się wchłania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbietka

Japoński krem do rąk z wiśnią i Jedwabiem od Bielendy. dobrze nawilża i poprawia kondycje skóry dłoni, przy tym świetnie pachnie i zajmuje mało miejsca w torebce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę krem firmy Eveline Cosmetics z serii I Love Vegan Food malinowy, bo przesmacznie pachnie. Uwielbiam kremy, po których ręce nie są tłuste, a tylko miękkie. Taki krem jest idealny do pracy, potem się nie brudzi komputera czy klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak szukacie nawilżającego kremu polecam z Bielendy-Eco Natural. Super naturalne kosmetyki, Krem nawilżająco- odzywczy. Na prawdę pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×