Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takiktoś

żony ginekologów

Polecane posty

Gość takiktoś

Witam. Mam pytanie do pań, które są żonami, dziewczynami, koleżankami ginekologów - może wiecie od nich cos na temat plastrów EVRA. Chodzi mi o to czy są równie skuteczne jak pigułka? Czy są bezpieczne? No i wogóle jak wypowiadają się na ich temat ginekolodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja biorę
Ja biore plastry Evra od 5 miesiecy i jestem zadowolona. Jest specjalny topic na ktorym dziewczyny wypowiadaja sie na ten temat, poszukaj go. Moja Pani ginekolog zapewniła mnie,ze skutecznosc tych plastrow jest identyczna jak pigułek. Mysle,ze sa lepsze, daja mi komfort psychiczny i puki co działaja!!!!!!!!Kocham się dość często. Jedyny ich minus to wysoka cena i to,ze brudza sie na brzegach od nitek z ubran. Trzymaja sie mocno, choc czasem odstaja na rogach (co nie zmniejsza ich skutecznosci).Nosze plastry na zmiane na prawym badz lewym ramieniu w spodniej jego czesci. Jak dla mnie to miejsce jest idealne. Pozdrawiam i polecam. Skuteczność, powtarzam, jest taka sama jalk przy tabletkach. Ale sie rozpisałam. Dodam tylko,ze w przeciwienstwie do pigulek, skutecznosc plastrow nie zostanie zachwiana w momencie,gdy masz biegunke badz wymiotujesz,bo hormonki dostaja sie bezposrednio do obiegu krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiktoś
dzięki za pozytywne info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allicjja
Plasterki fajne sa, wygodn i komfortowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta35
Mój mąż jest ginekologiem. Według niego plastry zwiększają prawdopodobieństwo zakrzepicy żylnej. W przypadku tabletek to prawdopodobieństwo jest mniejsze. Zresztą już w USA na ulotkach informacyjnych dołączonych do leku są podane informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×