Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ninka27

Prezent na nowe mieszkanie

Polecane posty

Gość pelka3
A mają jakiś obraz w domu? Może kup im coś ze sztuki użytkowej? Zobacz: http://www.desamodern.pl Współcześni malarze potrafią malować świetne obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam do swojego nowego mieszkania obieraczkę elektryczną Orange Peel. Świetna sprawa bo przydatna praktycznie codziennie a i mało miejsca zajmuje w kuchni. Tylko gdyby była w kolorze czerwonym, tak jak wszystkie dodatki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza9
Ja na swoja parapetowke dostalam piekny toster na 4 kromki z morphy richards. To byl najlepszy prezent jaki dostalam! <3 Wiadomo, ze takie akcesoria jak wazon czy swiece tez sa fajne, ale sprzet agd do nowego mieszkania przydaje sie najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem fajnie jest podac jakieś zestawy talerzy czy filiżanej, to się zawsze sprawdzi. ja stawiam na porcelanę, tutaj zawsze ją kupuję http://www.duo-gift.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka wprowadzając się do nowego mieszkania poprosiła o gofrownicę. Nie chciałam jej kupować najtańszej z supermarketu, która zaraz się zepsuje. Kupiłam gofrownicę dezala sprzęt z wyższej półki, ale na pewno posłuży przez lata. Wiem, bo moja bratowa ma podobną od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na nowe mieszkanie to może przydadzą się doniczki? Mam w swoim salonie takie trochę nietypowe, bo betonowe (kupowałam na ILikeBeton) ładnie wyglądają na parapecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasteczko Wawer
Nowe mieszkania mozna oglądać na Wawrze, powstaje nowa inwestycja Miasteczko Wawer, piękne, przestronne mieszkania z widokiem na las, okolica idealna do życia, blisko natury i blisko do centrum, dobre połączenie, a wszystkie sklepy na miejscu na osiedlu wiec nie trzeba daleko jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić coś na nowe mieszkanie? Małe AGD jakieś, na avans.pl są fajne rzeczy może tam coś znajdziesz co by im się przydało, my po weselu z żoną sporo tam kupiliśmy rzeczy do mieszkania. Mają super ceny, można zaoszczędzić troche pieniedzy kupując online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej w przydatne przedmioty inwestować. Ja np. kupiłam siostrze na nowe mieszkanie odpromiennik Creatos. Promieniowanie jest wszędzie, więc trzeba się chronić, a taki odpromiennik pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw noży, sztućce, pościel, kwiaty w doniczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze stosuje 2 warianty☺ jak ide do znajomych, ktorzy sie jeszcze urzadzaja, to po prostu pytam czego im jeszcze brakuje i to kupuje, wiec prezent jest praktyczny.zazwyczaj jest to szklo typu: kieliszki, karafka, patera.czyli juz bardziej wymyslne niz np sztucce i talerze☺lub drobne agd typu: blender, spieniacz elektryczny do mleka, zestaw do foundi, maszynka do makaronu itd.☺ natomiast jesli gospodarze sa juz urzadzeni i "wszystko maja", to kupuje prezenty dekoracyjne takie jak:obraz, lampion, obrus, posciel (jesli znam wymiar lozka), komplet recznikow, narzuta na lozko, stroik swiateczny na stol (taki wianek,jesli jest akurat okres swiateczny). proponuje robic prezent za okolo 100zl.jest to jedyny "pierwszy raz" kiedy bedziecie w mieszkaniu, wiec slabo jest dac badziewie za 5zl.w takim wypadku lepiej kupic wino i kwiaty dla gospodarzy albo zrobic prezent wlasnorecznie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka84
ja bym wybrała coś z rodzaju akcesoria do wina, albo deska na sery, a może jakiś sprzęt taki do dekoracji wnętrza, kupiłam taki stojak na wino ostanio, https://epraktyk.pl/cioso-wiszacy-stojak-na-wino.html i tak się spodobał że koleżanka też sobie sprawiła, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystiM
poelcam https://epraktyk.pl - sama kupiłam tam już kilka fajnych i ciekawych prezentów, np. dzbanek, albo wieszak na wino, zestaw do wina, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie pomysłowego prezentu to polecam odwiedzić tą stronkę ;) www.SmartGift.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupić coś małego co na pewno przyda się gospodarzom i będą z tego korzystać. Osobiście polecam na przykład na avans.pl zakupić jakieś małe AGD czajnik czy toster :) To coś z czego każdy będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na parapetówkę do swojej koleżanki kupiłam piękny zestaw ręczników. Kupiłem je z tej strony https://tendina.pl/. Mam zaufanie do tego sklepu bo częto u nich kupuję i rzeczy są jakościowo bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie z kolei bardzo przypadły do gustu lampy z OBI Do moich ulubionych należy marka activejet - doskonale nadają się na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś fajny komplet ręczników ???? Ja w zeszłym roku kupiłam swojemu synowi na nowe mieszkanie komplt bardzo ładnych ręczników ,które zamówiłam z firmy https://tendina.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bela Kiss 2006.03.20 album, pościel, szkło, rzeźba, obraz, kwiatek doniczkowy, kompet kapci, szkatułka na drobiazgi, ładny imbryk do herbaty, serwetnik, komplet obrączek do serwetek, obrus ręcznie wyszywany lub szydełkowany, płytę, książkę, mikser, zegar, ściereczki kuchenne, karafkę, komplet mięciutkich ręczników, garnek do fondue, świecznik, świeczka, lampka, wazon, tortownica, misa na owoce... przejdź po sklepach i rozejrzyj się. jest tyle pięknych rzeczy do mieszkań. jeśli wiesz jak jest urządzone, co lubią jego właścieciele, to nie ma problemu z wybraniem prezentu. X Co za tandetny gust... fuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.20 Moim zdaniem najlepiej w przydatne przedmioty inwestować. Ja np. kupiłam siostrze na nowe mieszkanie odpromiennik Creatos. Promieniowanie jest wszędzie, więc trzeba się chronić, a taki odpromiennik pomaga. x Jakie promieniowanie? Roentgena? Kosmiczne? Sąsiad naświetla cię promieniami śmierci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.17 ja zawsze stosuje 2 warianty☺ jak ide do znajomych, ktorzy sie jeszcze urzadzaja, to po prostu pytam czego im jeszcze brakuje i to kupuje, wiec prezent jest praktyczny.zazwyczaj jest to szklo typu: kieliszki, karafka, patera x Ohyzda :O Jakaś tandetna, bezgustna patera... Kto dziś używa karafek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka555
Wiadomo alkohol, alkoholem, ale prezent powinien być przydatny dla nowych domowników. Może tak małe AGD? Parowar, toster, czajnik? Może ramki ze wspólnymi zdjęciami. Można by wymieniać bardzo dużo, ale najlepiej poszukać w sklepie z wyposażeniem domu takim jak np. https://www.indelo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasi przyjaciele nie mieli nic do parzenia kawy, więc dostali od nas ekspres kolbowy od Adlera (AD 4404cr) - nie było bardzo drogie, a przydało się już na parapetówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×