Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosiaaa

krem nawilżający Zincadone A - Vichy

Polecane posty

Witam. Mam 26 lat i w dalszym ciągu problemy z krostami, zaczerwieniami skóry i zaskórnikami. Widziałam reklamę tego kremu Vichy, byłam również na ich stronie i czytałam o tym kremie. Chciałabym spróbować go ... tylko jego cena jest dość duża jak na moje możliwości - 64zł. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest on naprawdę skuteczny? Nie chcę darmo wyrzucać tylu pieniędzy. Dodatkowo chciałabym kupić do tego żel głęboko oczyszczający. Jeśli stosujecie lub stosowałyście ... jakie były Wasze spostrzeżenia? Warto? Skóra poprawiła się? A co po tych 4 tygodniach? dalej trzeba stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra używa Vichy na zaskórniki ale chyba Normaderm. Podebrałam jej kilka razy nawet. Ona mówi, że jest dobry. Skóra od razu jest gładka. Nie za bardzo jednak nadaje się pod makijaż. Najlepiej wieczorem może. Ja osobiście jestem zadowolona z każdych kosmetyków tej firmy. Spróbuj a nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo długo uzywałam tego kremu pomogło ale na chwilka.Uwazam ,ze przereklamowana firma lepsze sa kosmetyki i kremy La rose posey równiez do kupna w aptece i tańsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Roche Posay też są dobre, nie powiem. Popytaj tez o Avene i Dermedic , wszystkie sa na wodach termalnych. Polecam równiez zakupy w aptekach internetowych kosmetyki sa o wiele tańsze niz w aptece. Za krem Vichy jakieś 10 zł taniej, podkład LA roche Posay tez 10 zł, sisotra kupiła też sobie serię do cery trądzikowej z Iwostin (tez na wodzie termalnej) i tez jest zadowolona i jest taniej niz w aptece. Ja korzystałm ostatnio a www.vena-vita.pl . :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×