Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Witam! Do best-bra!Masz racje ale uwierz ja nosze odpowiednie staniki!Nic mi mnie nie uwiera nic mnie nie uciska nic mi nie wyplywa!Ja widze w tym wiele negatywnych rzeczy,np.ide miastem widze ladna kurteczke,bluzeczke na wystawie i co wchodze nie ma mojego rozmiaru i lipa!Stroj kapielowy tez ciezka sprawa!!Kupuje co jest i place 400zl ale jakbym miala wybor to bym go nie kupila!!Ja mam prace siedzaca siedze 8 godzin przykluta do biurka i naprawde czasem mi sie wyc chce z powodu bolu plecow:-(dwa lata temu mialam duzy ale ladny biust to jueszcze ok!Ale schudlam,przytylam itd wygladaja poprostu nielanie!!Moj facet uwaza ze sa najpiekniejsze na swiecie:-)ale to ja musze sie czuc dobrze sama ze soba,a ja czuje to jest moj problem,niestety...!nie powiem ze sie nie obawiam powiklan albo ze cos nie wyjdzie ale jestem poprostu dobrej mysli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do aubrietta 1! jak masz mozliwosc to jasne moze akurat NFZ ci zasponsoruje warto sprobowac!!No ja mam lipe mieszkam w Niemczech tu pracuje i tu jestem ubezpieczona wiec w polsce to nie mam szans!W niemczech kosztuje ponad 5 tys.euro! duzo zalatwiania,latania i tak z reguly odrzucaja wniosi ! trzeba sie odwolywac i tak w kolko!!Dzis dzwonilam do kliniki w Pradze!Dr,Roman KUfa!znalazlam go w internecie!Klinika nazywa sie Perfekt Clinik!wyglada na powazna klinike i jest tam fajnie wszystko opisane!Dzis tam dzwonilam1Zabieg kosztuje 1800 euro,dwie doby w klinice 150,stanik 55!takze 8200 tys.zl! Nie jest tak zle!Termin na konsultacje mam na 27 stycznia!A ta pani jak dzwonilam powiedziala ze dr.Kufa ma dopiero wolny termin na lipiec!Takze widze kobitki robia,a az tak tanio nie jest!No i nie mozna na raty,wiec musze zbierac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, na tym obrazku faktycznie jest 75F. Dziewczyna na zdjęciu ma wymiary 83/98 cm. Tu http://tnij.org/co1s możesz sprawdzić, że przy obwodzie stanika 75 (a obwód stanika przecież musi być mniejszy od naszego pomiaru pod biustem) i obwodu w biuście 98 cm wychodzi piękne 75F kontynentalne (Triumph, Felina, Konrad, Samanta etc.) i 75DD/E brytyjskie. A modelka ma na sobie stanik z miseczką o oczko większą niżby to wynikało dla niej z tabelek... Pozwolę sobie zaytać, czy Ty, Kasiu, wymierzyłaś się, skorzystałaś z tego kalkulatora http://www.bra-fitter.prv.pl/ i czy on faktycznie pokazał Ci 75E/F? Bo jeśli nie, to zerknij na ten blog w poszukiwaniu rozmiarów, jakie wyskoczyły Ci w bra-fitterze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra12
Witam! Mam zamiar zmniejszyc piersi u p. Keller Skomskiej . Czy jest ktoś kto był przez nią operowany.Za informacje z gory dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Kasia 75E/F - 18 marca stuknie dokladnie roczek jak pozbylam sie mojego problemu :) Operacje mialam w Clinica Medica w Gdyni, za 6.400, u dr. Muraszko :) Jestem MEGA zadowlona z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asiu.pl! Kurcze do Gdyni to mi troszke zadaleko:=(Mieszkam w Niemczech w Gorlitz kolo Zgorzelca no i tak mi nie po drodze!Aodleglosc od miejsca zamieszjkania musze brac pod uwage,na kontrole itp...No ja mam konsultacje 27.01 u Dr.Romana Kufy w Pradze!operacja 1800 euro,za dobe w klinice 75 w sumoie razy 2 musze liczyc i ten stanik 55 euro!A jesli moge spytac to z jakiego rozmiaru na jaki zmniejszylas???no i jak blizny sa bardzo widoczne?i po jakim czasie wrocilas do normalnego zycia w sensie bylas fit:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Best-bra! policzylam i wyszlo mi 80F! Takze jak pisalam a E w porywach F!!Ale jestem przed miesiaczka!ja tak kupuje staniki 75E.F!ALBO 80 E,F!Zreguly mam z Triumpfa!ale ja chce miec ladne D!!!Najpierw myslalam C ale za male benda:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Fit to ja bylam na 3 dzien po operacji :) Nawet mnie w sumie nic nie bolalo jakos bardzo. Jedyne co, to dlugo nie moglam spac inaczej niz na plecach i mnie bolalo jak podnosilam reco do gory. Zmniejszylam z drozmiaru E na C :) Blizny sa prawie niewidoczne, bo chodzilam -jak mi sie wszystko wygoilo-na laser, zeby te blizny "porozbijac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu.pl! a z tymi laserami....to tez do kliniki jezdzilas??Kurcze ja nie moge sie doczekac:-)naprawde ja juz bym jutro poszla,wyciela to co niepotrzebne i juz:-)no ale jak pisalam troche przede mna!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilife
kasia75E/F daj znac jak ci poszlo...ja tez mieszkam w niemczech i nie ma szansy na jakiej ulgi....a operacja strasznie duzo kosztuje...u mnie w hamburgu jest super klinika...nawet byl program w RTL ...operuja sie same gwiazdy, za gwiazdorska stawke;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilife
dzieczyny a macie moze jakies zdjecia przed i po operacji?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam serdecznie po dość długiej nieobecności, ja teraz jestem na etapie oczekiwania na zabieg u dr ROMANA KUFY, termin 14.04, zmiejszam biust z 70H, na 70C, już konsultowałam się z dr czy da się to zrobić i określił jako dobre warunki do miseczki C:):):). KASIA75E/F, jak będe po to podam emaila i wtedy napiszecie, to wrzuce fotki i napiszę Wam jak poszło co i jak, gdzie i kiedy, a co do odległości to uważam, że do Wrocławia masz też blisko, a tam super operuje dr Jarliński - dlaczego piszę o nim bo u niego za tą cenę zrobisz zabieg dużo wcześniej, a wiem, że jest też super specjalista od cycek :):), robił na nich specjalizację - z tego co się orientuje . A tak poza tym to nie musiałam jeździć do dr, był tak uprzejmy, że poprosił mnie o kilka fotek, potem wyznaczył termin i to nie przyjazd dzień wcześniej tylko w dzień zabiegu , jak macie pytanka piszcie chętnie odpowiem pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Achia ! A jeśli chodzi o zabieg przed ciążą to nie proponowałabym nie dlatego, że trzeba karmić piersią maleństwo, bo ja przy tych swoich bimbałach nie miałam w ogóle pokarmu i musiałam mieć hamowany farmakologicznie przez lekarza, ale przede wszystkim w czasie ciąży ciało jak wiadomo przybiera, i lekarze nie chcą brać ryzyka na siebie, że biust może ulec deformacji. A co do zabiegu NFZ - to wiem, że w Klinice kolejowej robi takie zabiegi wcześniej wspomniany dr Jarliński - gdybym miałasposobność skorzystania to napewno bym go wybrała jako plastyka :) jeszcze raz gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paniusia! ale masz fajnie juz w kwietniu...,no jak mowilam mam ta konsultacje 27 i zobaczymy! a ten z wrocka Ja....jakis tam jest dobry mowisz???a czemu do niego nie poszlas?a jak wpadlas na kufe?wiesz co on pozatym ze przystojniak to wzbudza zaufanie no i nie jest tak drogo 2050 euto to spoko a ile u tego we wrocku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lilife! ja tez ogladalam pewnie ten sam program na RTL.Ale tej dziewczynie KK nie zaplacila!MUSIALA SAMA 6 CZY 6,5 TYS EURO!!!!Duuzo!ale byly piekne!powiem ze mi sie nie chce latac po lekarzach w niemczech i do AOK a potem czekasz dostajesz z reguly odp negatywna i zwiecha!!:-(a jaki masz rozmiar i jaki chcialabys miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilife
no ja tez jestem w AOK...i marne szanse ...teraz na wszystko skapia...ja mam 80 E i chcialbym miec ..przegladalam neta i na zdjeciach po operacjach nie widac szwow...albo zdjecia sa tak podrasowane...albo lekarze tak dobrze operuja, ze pozniej szwy sa prawie nie widoczne...`!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilife
chcialbym miec C -zapomnialam dodac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
KASIA75E/F Ja nie wybrałam Jarlińskiego, bo jest droższy o 2 tys. a( a dla mnie to dużo), ja zapłacę u dr KUFY 40000 koron czeskich, a to w przliczeniu na polskie to 6000 zł, ( wszystko wliczyłam pobyt, staniczek itd) A Jarliński bardzo dużo biuścików operuje i dziewczyny są bardzo zadowolone DO lilili :):) z wyjściowego 80E to spoko luzik C pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniusia ile placisz??600 tysiecy??to malo jakos !tzn operacja,2 doby w hotelu,stanik????mi powiedziala babka 1800 euro,75 razy 2 nocleg,stanik 55!!jakos to wiecej wychodzi ok 800o tysiecy!!!!czemu tak co niby podrozalo czy co:-)W SUMIE JA PO NIEMIECKU GADALAM bo tak babka po polsku nie umiala i mysli aa niemcy maja kase mozna ja skroic!!!ale jaja!dobrze ze mi napisalas!ja sie go spytam sama jeszcze ile kosztuje????a co do dr.jarlinskiego to poczytalam pozytywne opinie o nim byly tez negatywne!ale wiesz co ja patrzac na zdjecia przed i po to jakos na kufy sa duzo duzo ladniejsze niz te co ten z wrocka robil!!do pragi jest dalej ale autem jestes od nas szybciej autostrada di pragi niz do wrocka!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lilife! a to AOK to lipa skladki u nich sa najwieksze ale zeby cos komus jakas OP zaplacic zapomnij!!mam znajoma latala biegala i sama zaplacila OP 3,500 euro w Berlinie i Gut Ist!!!ale przesliczne!ale to jest duuzo kasy jeszcze 2 to ok ale dwa razy tyle,neeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.royalbeautyclinic.de/fotobrustver kleinerung.html Matko i córko jaki tam BZDURNE ROZMIARY są popodpisywane!!! która z tych kobiet ma taką nadwagę, żeby mieć ponad 100 cm pod biustem nosić obwód 90?? === Kasiu, 89/102 daje 75H (nie 75F - na pewno w tym rozmiarze wewnętrzne końce fiszbin miseczki przylegają Ci do mostka między piersiami a zewnętrzne celują w środek pachy?) w rozmiarówce polskiej, w tym Triumphowej. Z tym, że staniki z Triumpha to marna inwestycja, bo są bardzo rozciągliwe i drogie w stosunku do oferowanej jakości, wzorów i rozmiarówki. A przecież możesz kupować takie kolorowe i koronkowe cuda (wychodziłoby Ci brytyjskie 80DD, a może prędzej nawet 75F bo skoro teraz je nosisz to jesteś dość ściśliwa): http://tnij.org/cppq http://tnij.org/cppo Piszesz też, że nie masz wyboru w strojach kąpielowych... Bzdura! popatrz na propozycje w brytyjskiem 75F: http://www.bravissimo.com/products/swimwear?back=34&cup=f 12 modeli samych bikini od niecałych 200 zł z przesyłką. W 80DD wybór jest jeszcze większy, na ebayu czy wyprzedażach jeszcze taniej... Co do ubrań polecam blog: http://kobieceksztalty.blox.pl/html i wchodzącą właśnie probiuściastą firmę Biu Biu :) Oraz oczywiście biuściaste ubrania Bravissimo - na wyprzedażach można je upolować całkiem niedrogo. A tak w ogóle, Kasiu, popatrz na swoje wymiary i zauważ, że Ty masz 13 cm różnicy w obwodach! Trzynaście centymetrów - w głupiej rozmiarówce Triumpha to różnica na miseczkę B-C :D a dziewczyny z taką różnicą pisują na Lobby Małobiuściastych i w wątkach o powiększaniu biustu ;) Ja wiem, że nasze postrzeganie siebie niewiele ma wspólnego z obiektywizmem i matematyką, a kompleksy przesłaniają nam trzeźwą ocenę, ale warto próbować spojrzeć na siebie z boku i w tym próbuję Ci pomóc :) Pozdrawiam i życzę powodzenia, jakąkolwiek decyzję podejmiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best bra! po pierwsze ja juz pare razy zamawialam w inter.staniki jak mi przychodzily to ze smiechu kapcie mi spadaly...doslownie!albo beznadziejna jakosc wydawaloby sie jakby nie ten co zamawialam albo malutkie miseczki a w obwodzie dwa razy sie obwinac moglam!co do strojow na tej stronce nic specjalnego!!!!jednoczesciowe??nie dzieekuje!!a te dwu czesciowe?a w dwu czesciowej nawet jak niby moj rozmiar wyplywaja bokiem i wogole wygladaja beznadziejne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o ubrania ja chce kupowac to co mi sie podoba a nie to co jest w moim rozmiarze!!!!!!!!! best bra! nie obraz sie ja ci dziekuje naprawde za porady!i pewnie pomoglas niejednej dziewczynie! z tego co tam gdzies wyczytalam na wczesniejszych wypowiedziach masz malee piersi tak?i nie wiesz co to znaczy miec duzzzze cycki!!jasne duze ladne silkikony to nie problem ale naturalne wduzzze wiszace piersi to jest problem uwierz!!!a zwlaszcza ja jestem szczupla i wysoka!!jak sie w cyckach mieszcze to w innych miejscach za duze!jak jest dziewczyna okraglejsza i ma biuscik to predzej cos sobie dobierze,ma wiecej masy na utrzymanie ciezaru pozatym nie sa tak widoczne i nie powoduja kompeksow!!!nawet najswietniejszy stanik nic nie da mi przynajmiej!ja juz podjelam decyzje!nie powiem ze nie mam obaw,boje sie operacji itd.ale nawet to nie przemawia za tym zebym nie robila OP!!!ja chce pogadac z lekarzem zobacze co on mi powie... pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wypływają bokiem to to jest zły rozmiar i tyle. Nie ma czegoś takiego jak „swój rozmiar” – staniki i kostiumy kąpielowe potrafią się na tyle różnić rozciągliwością obwodu i wielkością miseczek, że chyba większość dziewczyn z Lobby – w tym ja - ma w swojej szufladzie po 2-4 różne rozmiary. A zły rozmiar zawsze będzie wyglądał beznadziejnie, to fakt. Jakość... Zamawiałaś Freyę, Panache, Fantasie, Fauve, Masquerade czy inne marki brytyjskie? Bo przy nich na jakość na pewno narzekać się nie da. A czy ja mam w porównaniu z Tobą mały biust? No nie wiem :D Obiektywnie jestem małobiuściasta ale... Wcześniej napisałaś, że masz wymiary 89/102 czyli jak już pisałam 13 cm różnicy. Ja mam ok. 75/94 czyli 19 cm różnicy i noszę bryt. rozmiary 60F/70E/70F co w rozmiarówce Triumpha odpowiada 70F/65H. Zaś ubrań też nie mogę kupić takich, co mi się podobają, bo mało który producent uwzględnia fakt, że kobieta może mieć i talię, i biust i biodra. I dziewczyny z Lobby Małobiuściastych mają dokładnie ten sam problem: http://tnij.org/cptr więc nie wiem, czy obcięcie kilku cm w biuście coś Ci zmieni... wg producentów ciuchów kobieta powinna wyglądać praktycznie jak klocek... Poza tym mi się coś nie zgadza: najpierw piszesz, że pod biustem masz 89 cm (zmierzone ściśle i na wdechu?) a potem, że jesteś szczupła. Wydaje mi się, że nawet przy sporym wzroście 90 cm pod biustem to nie jest kobieta trzcinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po biustem mam wiecej niz w tali tak poprostu jestem zbudowana!od pod biustem w dol jetsem patyk!!mam 1.76 duze cycki odjac 4,5kg!a ja warze 65 kg...!ja ci podziekowalam za porady ale ze z nich nie skorzystam bo mam do tego prawo bo to jest kazdego indywidualna dezyzja co chce ze swoimi cyckami zrobic prawda...!!!?ja nie wiem co ty masz w tym za interes ze przekonujesz dziewczyny do stanikow nie obchodzi mnie to!!!ale jak mi sie wydaje to forum \"zmniejszenie piersi\"a nie kup odpowiedni stanik\"czy cos w tym stylu!!wlasnie tutaj przychodza dziewczyny ktore maja ten problem co ja i co dziesiatki dziewczyn na tym forum!!!i chca zaciagnac porady gdzie co jak i za ile mozna wykonac zabieg!?wymienic poglady na ten temat!a nie zaczerpnac porady gdzie i jaki stanik powinnysmy nosic!!!!nie obraz sie prosze bo mi nie o to chodzi zwyczajnie wymiana zdan!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×