Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość do best_bra
Dziekuje best_bra Przejrzalam wczoraj wasze Lobby dosyc dokladnie. Fajnie ze jestescie! Spradze jak sie bede czula w nowym staniku, jesli bedzie ok to pewnie i o operacji zapomne.. :) Dziekuje jeszcze raz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonne75
do best_bra Czytałam ten wątek, zawsze miałam duże piersi, a teraz po ciąży są jeszcze większe. Przyznam się że też myślę o operacji, teraz coraz bardziej. Chciałam zamówić sobie stanik ale pogubiłam się w tej angielskiej numeracji. Widzę że dobrze się w tym orientujesz, to może mi doradzisz. Mam pod biustem 78 a w biuście 104. Jaki to rozmiar angielski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Ivonne75 :) Przy Twoich wymiarach wychodzi 70GG (32GG) na początek (w polskiej rozmiarówce byłoby to ok. 70K), w rozciągliwcach (tu wątek o rozciągliwości: http://tiny.pl/lsbx) 65HH. Polecam wątek o stanikach polecanych na start: http://tiny.pl/s65z - warto zamówić za pierwszym razem jednocześnie coś z Panache (np. polecane Tango II) i coś z Freyi (np. Millie czy Pollyannę) , to pozwoli określić czy potrzebujesz szerszych czy węższych fiszbin i da wskazówkę co do następnych zakupów :) Polecam oczywiście linki z sygnaturki, szczególnie www.biusciaste.prv.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia
Mam pytanie do Pani o nicku Mosilec, gdzie Pani robiła ten zabieg, bo ja też chcę iść na operację, ale szukam sprawdzonego chirurga plastyka, będę wdzięczna za odpowiedź:) Jeśli Pani może to proszę o info i dziękuję z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benten
witam ,mam za sobą dwie operacje pomniejszenia piersi niestety dwie nieudane w zwiazku z tym mam pytanie czy któras z Was może mnie polecic lekarza godnego zaufania i przede wszystkim dobrego specjalistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbkjb
a ja do tej pory nosiłam 75C i było zajebiście, niestety przytyło mi się z powodów zdrowotnych 10 kg i noszę D. tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Wymiary na 75C to ok. 85/91-93. Na 75D - 85/93-95 (pod biustem mierzone ściśle i na wydechu, w biuście luźno). Czyli zgodnie z tym co podałaś przybyło Ci 2-3 cm różnicy w obwodzie w biuście - o tyle to się większości kobiet potrafi w trakcie cyklu zmienić (sama przy małym biuście 65F/FF pod koniec cyklu sięgam często o miseczkę więcej). Jeśli po przytyciu o 10 kg w biust poszło Ci tylko 2-3 cm to to jest tyle co nic... Lepiej się dziewczyno wymierz i dobierz stanik w dobrym rozmiarze, bo jeśli jest Ci niewygodnie to nie z powodu rozmiaru piersi tylko dlatego, że są one niepodtrzymane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Droga BENTEN! Straszne rzeczy piszesz...;( dwie nieudane operacje zmniejszenia piersi?! mów gdzie, u kogo, żeby ustrzec nasze forumowiczki, które są jeszcze przed! Z tego co przeczytałam na tym forum to chyba najbardziej godny polecenia ( dobry i tani) jest dr Libor Polak z Czech i jakiś doktor z Gdyni, nie pamiętam nazwiska! Trzymaj się Kochana, do trzech razy sztuka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benten
Mosilek ,a więc odpowiadam .Pierwszą operację ,a było ta 2 lata temu robił mnie dr JANIK obecnie pracuje w Gdańsku w SWISSMED ,a porawka była robiona 2 lata póżniej przez lekarza ,który na tym fotum jest bardzo chwalony widocznie ja miałam po raz drugi pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaaa87
Witajcie, Benten napisz koniecznie jaki lekarz robił ci ta drugą operacje, może niektóre z nas dzięki temu znienią zdanie i nie pójda po nóż... współczuje ci ty dwóch nieudanych operacji i jeśli zdecydujesz sie na koleją to bede trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Pewnie, że tak Benten!!! Nawet się nie zastanawiaj tylko podaj to nazwisko!!! i tak jesteś tu anonimowa..;) Raz operacja zakończy się sukcesem, drugi raz nie a trzeci raz jeszcze gorzej... A słuchaj Benten, a nie możesz jakby tu powiedzieć - starać się o odszkodowanie za skopsanie tych operacji. U dr Kuczyńskiego na stronie, jest wzmianka, że w uzasadnionych przypadkach przewidziane są bezpłatne poprawki ;) czy coś w tym stylu?! Ja myślę, że to i inne fora czytają też lekarze! A niech wiedzą co się o nich mówi ;)) Opinie są różne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
cholerka, minął już tydzień i nikt nic nie pisze.. ;( mam nadzieję, że nie wystraszyłam nikogo... pozdrawiam wszystkie forumowiczki ;) mam nadzieję, że zajrzy do Was dzisiaj Mikołaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acb
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was może podjęła ostatnio postanowila, czy decyduje się na operację zmniejszania? Bo ja cały czas jestem niestety w kropce. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
abc- tak ja się zdecydowałam i już poczyniłam ku temu pewne kroki - tzn byłam na wstępnej wizycie u dr Kuczyńskiego Macieja ( tego z Lublina i Rzeszowa), przełknęłam cenę zabiegu i teraz ostro kombinuję kasę na zabieg i tylko decyzja czy teraz zabieg czy po urodzeniu dziecka. A tak w ogóle to chciałam sobie kupić normalny biustonosz w rozmiarze 70F i wiecie co ? U mnie w Rzeszowie nie ma takiej rozmiarówki nie mówiąc już o jakimkolwiek wyborze. No jest jeden sklep gdzie Pani spokojnie i bez zdziwienia podeszła i podała mi model za bagatela 260 zł. a stój kąpielowy oferowała mi za ponad 400 zł. Sorry ale takie ceny to nie dla mnie i takie sytuacje tez powodują zwiększone chęci do zabiegu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu nie kupisz biustonosza przez internet - możesz robić zakupy razem z innym dziewczynami z Rzeszowa (będzie taniej): http://tnij.org/chnw To raz... A dwa: masz rację, operacja będzie kosztowała duuuużo mniej niż dobry biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
wiem, że to jest forum o zmniejszaniu piersi a nie o handlu biustonoszami więc sorry dziewczyny!!! Do Marteczka! - ja jestem już po zabiegu i mam staniki Triumpha i Frei w rozmiarze 70-75F w bardzo dobrym stanie, jak chcesz mogłabym ci je w bardzo rozsądnej cenie sprzedać. Podaj mi swój e-mail to Ci wyślę ich zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest forum o niepotrzebnym zmniejszaniu piersi, ot co! Jakby większość z Was zainteresowała się tym \"handlem biustonoszami\" to nie byłoby potrzeby pójścia pod nóż! Jak można zmniejszać tak malutkie piersi jak 70F czy 75F, niezależnie czy to rozmiar polski czy brytyjski? Dziewczyny z miseczkami F to na Lobby Małobiuściastych się udzielają...A nie, wiem przecież, jak można... jak to 75F jest źle dobrane (biust dynda na ramiączkach, wszystko boli i odparza...) i tak naprawdę powinno się nosić jakieś 65HH np.... Sory, ale wkurzyłam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
best_bra!!! możesz się wkurzać :) :) :) ale i tak bardzo Cię lubię, z takim stoickim spokojem odpowiadasz na naprawdę durne niektóre wpisy na naszym forum :) i w ogóle wiele naszych forumowiczek na pewno jest Ci bardzo wdzięczne za dobre rady i sugestie w wyborze dobrej bielizny!!! ale... ja jestem po zabiegu i mam mniejsze cycuszki o 300ml każda i jestem przeszczęśliwa! w końcu mówię na nie moje kochane cycuszki - kochane!i je dotykam i oglądam w lustrze :D bo kiedyś to były tylko wielkie wymiona i to co miałam uważam za kalectwo! _jeżeli kogoś uraziłam tymi słowami to przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
do Best Bra - źle odczytałaś moją refleksję na temat ceny biustonoszy i ceny zabiegu. A wiesz w Rzeszowie jest mnóstwo sklepów z bielizną, w których się moje koleżanki zaopatrują bo... mają piersi w rozmiarze A-D a takie rozmiary są ogólnie dostępne i za całkiem małe pieniądze. Radzisz mi zakupy w internecie - to ile już biustonoszy przerabiałam z allegro to tylko ja wiem, a wierz mi, że ta ciągła rozterka, że znowu nie wiem co kupie to wcale nie jest zabawne. Pozostają mi jeszcze sklepy internetowe wysyłkowe i właśnie w nich zamawiam. Inne dziewczyny o dużym biuście ? No wyobraź sobie, że wśród moich dość dużej liczby znajomych to tylko ja jestem taka oryginalna z tym swoim 70 F , inne nie mają pojęcia , że coś takiego jak rozmiar D istnieje. A ja normalnie chcę spojrzeć na siebie w lustrze na mój biust i nie odwracać ze wstrętem oczu tylko cieszyć się jego wyglądem i przede wszystkim wiesz jakie jest moje marzenie? Iść do pierwszego z brzegu sklepu z bielizną i móc wybrać i kupić coś na siebie w rozmiarze, który chcę mieć i w którym będę czuła się szczęśliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
Do Mosilek - jaki teraz masz rozmiar bo jak sobie przypominam to na zabieg miałaś 75 F, a teraz jaki masz po zabiegu? A zdjęcia chętnie zobaczę, mój e-mail martasoltys@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosilek 🌼 Ja wiem, że dla wielu z Was to kwestia estetyczna czy psychologiczna, że nie chodzi już nawet o wygodę, ale właśnie o to, jak biust wygląda bez bielizny. I umiem to zrozumieć :) Ale zależy mi, by trafiające tu dziewczyny chcące zmniejszyć biust bo wg to on jest przyczyną bólu kręgosłupa, odparzeń, bo podskakuje przy każdym kroku etc. nie utwierdzały się w stereotypach rozmiarowych (”miseczka G to niemal kalectwo bo F to ma Ewa Sonnet” – z Sonnet to zresztą figa prawda, jej rozmiar to okolice 60J brytyjskiego). A trafiając na Twoje wypowiedzi o 75F sprzed operacji w tych stereotypach niestety tkwić będą, i będą zbierać kasę na chirurga zamiast rozejrzeć się za lepszym rozmiarem stanika. Dlatego się wściekłam (no dobra, trochę też dlatego, że mam dziś ogólnie zły dzień...;) )... Ale OK, pax, pax :) Wiem, że najlepiej jak każdy zajmie się dalej swoją działką – ja będęwyłapywać nieszczęśnice z \"ogromnym\" 80DD czy, jeśli trzeba, truć , że 70F to mikrusy (no mikrusy, widzę co mam :D) a wy będziecie pomagać tym, które na operację mimo wszystko się decydują :) Marteczko, jeśli źle zrozumiałam to przepraszam :) Jeżeli chcesz, by zakupy internetowe były udane, to przejrzyj dogłębnie Lobby Biuściastych (jest np. wątek o modelach polecanych na początek: http://tnij.org/startery ) albo poproś o radę którąś z dziewczyn z wątku rzeszowskiego, który Ci podlinkowałam (np. Zazullę – dziewczyna ma naprawdę sporą wiedzę). Może któraś z nich ma podobne do Ciebie wymiary i mogłabyś pomierzyć ich staniki? A jeśli Twoje koleżanki nie mają pojęcia, że istnieją takie \"dziwne\" rozmiary, to może pora je wymierzyć, przepuścić pomiary przez bra-fitter i pokazać biusty na żywo na Stanikomanii? ;) Szybko się pewnie okaże, że tak naprawdę dla nich też w ofercie rzeszowskich bieliźniaków nic dobrego rozmiarowo nie ma... Co do sklepów z bielizną to naprawdę dużo się zmienia, tylko, że niektóre miasta (najbliżej Rzeszowa to Kraków) mają szczęście do szybszych zmian i pojawiają się w nich dobre sklepy stacjonarne (albo internetowe z możliwością przymiarki w domu właścicielki), a inne muszą jeszcze poczekać. Ale warto chodzić i dopytywać się o te „nietypowe” rozmiary – jeśli nie będziemy sygnalizowały potrzeby ‘ewolucji’ to do niej nigdy dojdzie :( Popyt tworzy podaż, pamiętaj :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acb
Marteczka123, Ja też już jestem po konsultacji i znam cenę zabiegu (8tyś) no cóż...Mam tylko wątpliwości, czy piersi nie wrócą do poprzedniego rozmiaru, czy nie stracę czucia itd. Wiem, że może niepotrzebnie to piszę...ale po prostu bardzo mnie to męczy. Mam 20lat i wiem, że nie będę mogła karmić, jakoś to przełknęłam. Chciałabym mieć pewność, że będę zadowolona z operacji - z wyglądu piersi, że ten efekt się utrzyma i że się nie zmieni podczas ciąży. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
best_bra, ale to moje 75F to rozmiar mojego stanika Triumpha, takie staniki tylko kupowałam, bo były jedyne dostępne na moje piersi w sklepach... kupowałam na szerokich ramiączkach, dobrze dopasowane i ja na odparzenia i bóle kręgosłupa nigdy nie narzekałam, czy na wrzynające się ramiączka! do operacji skłonił mnie sam wygląd tych ogromnych wymion ( sorry za słownictwo, ale jak sobie o nich przypomnę, wrrr wrrr,,,) z kupowania przez internet nie korzystam!!! chyba, że chodzi o sprzęt AGD :)) nie mierzę ciuchów i bielizny przez neta, bo kiedyś wartość odsyłanych przesyłek przerosła wartość przesyłki... każdy ma jakieś tam swoje "halo" - ja nie kupuję przez internet ciuchów i bielizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
Dziewczyny napiszcie jeżeli jesteście po operacji z jakiego rozmiaru "zeszłyście" i jaki nosicie obecnie? I te, które były już na konsultacjach - co powiedzieli lekarze - o ile rozmiarów proponują wam zmniejszyć piersi? Mnie powiedział , że z moich 70F mogę mieć duże D, czyli jakieś jeden i pół rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
Do Best-Bra. Czy możesz mi ten link rzeszowski podesłać? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Marteczka123 Ja po konsultacji otrzymałam odpowiedź, że z mojego 75G, będę mieć 75 - ładniutkie C - nie chcę zresztą większych :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acb
moje staniki są rozmiarów 70E, ostatni G. Na konsultacji zaproponowano mi rozmiar do mojej sylwetki, B/C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benten
Witam długo nie odzywałam się ponieważ miałam totalnego doła przypomnę ,że mam za sobą dwie nie udane operacje pomniejszenia i podniesienia piersi .Byłam na konsultacji w celu zorientowania się czy można z tak oszpeconych piesi jeszcze coś zrobić ,okazło się, że jest to trudne ,ale możliwe.Problem polega na tym ,że z jednej piersi podczs pierwszej operacji lekarz usuną za dużo gruczołu i teraz trzeba ją ;;czymś;; napełnić można też z tej większej odjąć ale ja tak nie chcę bo wówczas będę miała małe ;;b'' , a wolę mieć rozmiar ;;c;;Reasumując, za kilka miesięcy kiedy zagoją się blizny po raz TRZECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PÓJDĘ POD NÓZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
best_bra!!!! wstyd się przyznać, ale dopiero zmierzyłam się wg sugerowanych przez Ciebie stron i pod biustem na wydechu mam - 82cm a w biuście - 98cm i...wyszło mi, że brytyjski rozmiar to 70E a polski to 75F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×